mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 21.08.2024 : 07:36:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390450 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1410 : ponedeljek, 24.01.2011 : 10:12:36 »

Nam se zadnje cajte res dogaja, čakam da mi strop pade na glavo al kaj podobnega, da me spet postavi na realna tla.

Danes je E.T. ob mojem odhodu s tamalo v vrtec tako lepo spančkala, da sem ji za hec testno zaprla kuhinjska vrata. Res sva se potem bolj na tihem odplazili ven, ampak nič zato, ker E.T. zelo dobro sliši in jo je bilo včasih praktično nemogoče prelisičit (točno je vedela, kdaj greš, pa ali greš samo do drvarnice ali se odpravljaš od doma itd.). Zadnje čase opažam, da precej bolj trdno spi in ne škili več tako zelo, kam ji boš zbežal. Skratka - ko sem prišla domov, je zehala na kavču (ok, ne sme, ampak naj ji bo) - niti vrat se ji ni dalo odpret, ostala je v zaprti kuhinji Shocked! Še kaka dva meseca nazaj bi bilo tole čist nemogoče. Vsa vrata v vse sobe bi bila odprta, vem da je včasih medtem tudi kljukala, ali se bi dalo prit ven, pa kak tetrapak sokec bi ležal na tričetrt popit na tepihu, vsaj malo nekaj razmetanega, scefrani papirčki po tleh in vmes, če si imel srečo, nič kaj preveč vrednega ali umazanega... no, zdaj pa zgleda od tega ni nič več in očitno še fobija zaprtih vrat zgleda počasi slovo jemlje Cool.

Dokončno zmago bom sicer razglasila šele čez kako leto, mogoče za naslednjo obletnico, zaenkrat pa upam da lahko rečem, da ET kar lepo koraka proti njej. Tale tema bo očitno postala za zehat dolgcajt... bo treba resno vključit kako poročilo o Pici (no, tam je v bistvu tudi dokaj dolgčas, zato ker je skoz isto in ni nobene spremembe na boljše - smo se v bistvu že sprijaznili, da živimo z norcem, ki nam bo do smrti vse metal s polic, norel, izsiljeval in preganjal ostale Wink)...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1411 : ponedeljek, 24.01.2011 : 10:19:20 »

A pri vas bo zdaj tudi dolgčas doma, al kako  Grin
Drugače pa, jeeeeeeeeeeeeee za pridno ET  Afro
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1412 : ponedeljek, 24.01.2011 : 11:15:25 »

dolcajt  Tongue Kiss
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1413 : ponedeljek, 24.01.2011 : 11:22:00 »

dolcajt  Tongue Kiss
in to kiiiičast :p
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1414 : ponedeljek, 24.01.2011 : 11:30:12 »

Namig: ko postane preveč dolgčas, je ravno pravi čas za novega družinskega norca... Wink Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1415 : sreda, 26.01.2011 : 09:21:01 »

Ahaaa... Mogoče kakšne paličnjake, zlato ribico ali kaj podobnega bi trenutno še šlo Roll Eyes.

Sem pa včeraj na brzino pozdravila Horjul in ob tem 'pobožala' (no ja, če dva prstka čist na hitro štejeta za božanje) Pupco Horjulsko, tolk eno ubooogo Polonino bitje... Jst reeeeva ji piše v očeh ko te gleda kaj delaš pri njej na dvorišču in bi te najrajši zradirala od tam (zdaj se fajn smejem ideji o njenih sprehodih). Nekaj tacga bi ti meni naložila, da bi se na drugi strani ekrana lohk zabavala in valjala od smeha - znam ja tebe, Pepsi Evil!?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1416 : sreda, 26.01.2011 : 10:54:38 »

Jest nč kriva!    Ej, če obvladaš dva majhna otroka in nekaj kosmatink že zdaj z levo roko, zate ni ovir, bolj tako sem mislila. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1417 : sreda, 26.01.2011 : 13:26:09 »

Sej vem, Pepsi Tongue.
Da ne bomo samo govorili - še dve današnji fotki. Meni sta všeč, njej pa tudi, predvsem zato ker blaazno rada pleza...
... ni važno kam, samo da se leze pač.  In tudi tale skladovnica hlodov ji je bila v veliko veselje Smiley.

'Ja, kaj se pa ti to spet greš, mama?' (med fotkanjem sem ležala na trebuhu Smiley )


Ponosna v razgledovalni pozi ('se mi zdi, da je tamle neki za ulovit na vidiku?')...
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1418 : sreda, 26.01.2011 : 13:51:04 »

FŽ, kaj ste sami akrobati pri vas doma? Kako ti je pa uspelo ležat na trebuhu pa gor gledat in fotkat  Shocked

E.T. pa tko fajn sedi  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1419 : sreda, 26.01.2011 : 22:13:06 »

Bravo za dolgcajt E.T.!  veselje Fotki sta pa super! Smiley (pa ideja o še enem kosmatincu tudi  predaja  pevka  Tongue  )
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1420 : četrtek, 27.01.2011 : 11:08:12 »

Ojoj, v otroški postelji so se zaredile pošasti!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1421 : četrtek, 27.01.2011 : 11:25:11 »

... ki so danes zjutraj naprej 'pošastile' po hiši Angry.
(OK, E.T. izvzeta, ona je po novem moja pridna lubica)

Vse tole pa made by pošastna Pici danes navsezgodaj med enim od njenih napadov Lips Sealed:

bivši kozarec:


bivše nespraskano naslonjalo za roke pri kavču:


bivše otroške pesmice:



in bivša Pici:
tale fotka bo pa vsak hip posneta, se mi zdi Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1422 : četrtek, 27.01.2011 : 11:28:33 »

Veš kaj, FŽ.... Od česa bodo živeli ubogi izdelovalci kozarcev, če narod ne bo kupoval novih? Enako velja za uboge izdelovalce kaset... Glede kavča, končno imaš unikat in se nehi cmerit, raje Piciki enga lubčka pritisni, ker tako lepega kavča nima nihče!

A sem bila dovolj jasna??  Evil
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1423 : četrtek, 27.01.2011 : 11:38:07 »

Admin, na pomoč, mislim da Meli zlorablja nick od Cats, kar je po pravilih foruma strogo prepovedano!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1424 : četrtek, 27.01.2011 : 11:38:54 »

Se popolnoma strinjam s Cats Grin
Pa dodajam, kakšna mati pa boš postala, če boš imela same priiiiiidne otroke? Saj se boš čisto polenila in zaspala pri nadpredovanju v vzgoji Grin

PS: Kasete so že zdavnaj aut, in to vsaj eden pri vaši hiši dobro ve Wink Zdaj se pravljice davnlouda in se jih nalouda na mp3, a ne - punca, v letu 2011 smo
Če se pa usput davnlouda še kak kozarec, je pa to kolateralna škoda Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines