mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 21.08.2024 : 00:13:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390332 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1305 : ponedeljek, 13.12.2010 : 14:02:12 »

Tale rep je delal tudi nam preglavice.  Roll Eyes  Večkrat si ga je prav lepo stolkla na podbojih vrat in podobnem...potem pa sem morala tisto kri, ki je seveda veselo šrpicala ob vsakem zamahu, brisat s sten in miz.... Ponavadi smo jo ob obiskih ujeli in držali za rito oz. ji dovoljevali kontrolirano kroženje od veselja  Cool. Potem pa smo jo poslali na znak v drug prostor, da se malo pohladi...Ampak, take frekvence pa ni dosegel tudi v največjem navalu sreče in veselja.
Srčica navdušena...  Kiss Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1306 : ponedeljek, 13.12.2010 : 14:17:44 »

Sej  Smiley. Ima sicer tudi še precej hitrejšo prestavo, moram posnet enkrat, ko bo res v elementu, samo takrat se ponavadi z drugimi rečmi ukvarjam (umirjanje cele E.T., ne samo repa itd.). Mi pa na videz deluje Župin Rep nekoliko podobne pasme Tongue.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1307 : ponedeljek, 13.12.2010 : 15:08:31 »

E.T. ima podoben rep kot naš Roy-ves čas spremljam kdaj si ga bo raztreščil.
Najhuje mi je, če pridejo obiski z manjšimi otroki; se je že večkrat zgodilo, da jih je otrok dobil z repom.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1308 : ponedeljek, 13.12.2010 : 23:12:44 »

Se sliši znano, ja, E.T. dela isto.
Mojima ta malima dokaj redno tala klofute, kar pomeni, da meni ni treba dat nobene pa klub temu moji mulci ne bodo scrkljani Wink
(najprej je ta starejša še zganjala paniko, zdej se pa ne sekira preveč oz. se zmenita sami)...
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #1309 : sreda, 15.12.2010 : 08:38:22 »

Hmmmm le zakaj imamo pri nas enake "težave" z repom  Cool in... zdaj nekako tudi jaz razumem zakaj so včasih repke prirezovali, po drugi strani pa razumem zakaj ga imajo saj naša z njim tako dobro krmili v vodi da samo gledam, pa ko ogromne palce raznaša (beri: majše hlode) ga drži kolikor more visoko in si z njim pomaga da jo ne zanaša ob teži tovora Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1310 : petek, 17.12.2010 : 12:05:26 »

Ares? Viš, naša pa ne plava tolk dobro, da bi se opazilo.

Je bil pa tale Rep včeraj končno na kontroli, tokrat drugje kot ponavadi in sem s storitvijo več kot zadovoljna. So se nama lepo posvetili - bulica je očitno maščobna, vetka je bila pa poštena in je rekla, da je rep v takem bp stanju, da se psa samo zato absolutno ne splača izpostavljat narkozi. Zadni del hrbta je popolnoma ok, boleč je bil samo rep na tistih mestih, kjer se je pač na sveže tresnila...  Če bi se lomil še naprej in bi se slabšalo, bi morda svetovala kupiranje, ampak zaenkrat ne izgleda tako slabo, tako da priporoča samo oblečt štumf za domačo rabo Grin.

Tehnik se je po pregledu kar precej časa na vso moč trudil zdivjat jo, nato pa je neuspešno poskušal najt še gumb 'off' (potem ko se ji je čist odpeljalo od račjih zvokov, ki jih je proizvajal). Na koncu so mi skoraj obdržali psa, ker je (to itak vemo Tongue) tko fajn. No, pa smo jim le uspeli uit brez da bi koga ugrabili- edina posledica je malce čudno pobrit rep in to, da si je panikus FŽ oddahnila in nehala razmišljat o rakavih tvorbah, nekrozah nalomljenega dela in podobnem Roll Eyes.

Skratka - smo zdravi, živi in še vedno prav tako naviti:P.
In gospod Rep kot sestavni del precej nore pasje avše kot izgleda tudi ostaja v takem (zdravem, živem in navitem) stanju Smiley.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1311 : petek, 17.12.2010 : 12:07:58 »

Zdravo navito nabrito Repovje pozdravljamo tudi Missy&co.  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1312 : petek, 17.12.2010 : 15:09:26 »

Repovje vrača pozdrav! Gre ven, ker se je že začelo Cheesy!
Že pred kako urco so čist počasi začele letat bele muhe, no zdaj jih je pa že vse polno!
Pa če to ni cel žur - napovedujejo ga pa do pol metra veselje! Spet bo fajn!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1313 : petek, 17.12.2010 : 15:14:24 »

Repovje vrača pozdrav! Gre ven, ker se je že začelo Cheesy!
Že pred kako urco so čist počasi začele letat bele muhe, no zdaj jih je pa že vse polno!
Pa če to ni cel žur - napovedujejo ga pa do pol metra veselje! Spet bo fajn!
Jst sem tudi nad tem čisto navdušena! Sneeegga do kolen - vsaj....  Cheesy Cheesy Cheesy (Dokler mi ni treba it kam dlje ...)
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1314 : petek, 17.12.2010 : 17:01:32 »

Mi še čakamo Cheesy repati in kratkorepati Tongue
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1315 : petek, 17.12.2010 : 19:34:51 »

Tudi mi z zakrnelimi repi komaj čakamo
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1316 : ponedeljek, 20.12.2010 : 20:52:15 »

Tole se je prav moralo zgodit. Blizu nas živi pes - nikoli na sprehodu, nikdar na povodcu, dni preživlja v pesjaku, na smrt se boji ovratnice, zato je pač nima. Ima zakonski minimum - hrano, vodo, pokrit pesjak in kočo - skratka, super Smiley. Gospa je ob mojim mimohodih mimogrede lahko večkrat slišala v prijazne papirčke zavite informacije, da, recimo, ravnokar poteka cepljenje psov, da je treba psa razglistit (reakcija na njeno jamranje, koliko da poje in kakšen strošek je to)... ko je bil še manjši, sem ji svetovala, da mu vsaj za minutko na dan natakne ovratnico in povodec in ga navaja na še kaj drugega kot na njegov friclovski pesjak. Vedno je sledilo kimanje, prijazni nasmeški in nič od nič rezultata. No, ja, pa zagotovilo, da cepljen pa je.

V soboto sva šle z ET mimo ob nepravem trenutku. Spregledala sem, da se je v pesjak ravnokar prinašala voda, pes je izkoristil priliko in šel pregnat vsiljivko na poti, ki vodi mimo. ET ni bila zanimiva, se je pa med svojim plazečim renčanjem (vsega ga je strah ko marija) zagnal v mojo nogo, enkrat zgrešil oz. zgrabil hlače, naslednjič pa mu je uspel ugriz čez skibucko (sem šele danes ugotovila, da če bi imela superge, bi bilo v bistvu zelooo grdo). Ko mi je kapnilo, da tole ni hec in sem začela fino rjut, se je pobral v bližino hiše, od koder ga je potem lastnica napokala v pesjak. Potem sem najprej slišala, da je cepljen... pa da me je gotovo samo s kremplji... no, ko sem jo obvestila, da obstaja register in ni problema, če nima knjižice, se je skesala in si premislila - pes še ni bil pri svojih 3eh letih nikdar pri veterinarju...

Sem vesela, da sem po slučaju pustila ta večjo hči doma (ona bi pri svoji višini verjetno kasirala v obraz, ker je bilo tako na hitro, da je ne bi imela časa dvignit). Me pa do konca jezijo bedaki, ki jim je par 10€ preveč, da bi imeli zadeve vsaj minimalno urejene. No, kazni pa zdaj ne bo problem plačat, ne  Angry. ET ni nič, je pa nadvse zoprno, ker tam mimo pelje pot do vrtca, do potočka, kamor hodimo kamenčke metat, pa na sprehode itd. in bom morala imet od zdaj vedno oči na pecljih oz. se poti izogibat in hodit okrog. Pestro skratka Lips Sealed.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1317 : ponedeljek, 20.12.2010 : 20:55:58 »

So dočalali vsaj obisk policije, aneda?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1318 : ponedeljek, 20.12.2010 : 21:44:05 »

Je blo v soboto, v antirabični sem bila danes, tko da čakam, kaj bo jutri oz. pojutrišnjem.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1319 : ponedeljek, 20.12.2010 : 22:18:41 »

Uhjej, cel žur še antirabična...
Logiran
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines