mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 20.08.2024 : 23:51:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390314 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1275 : sobota, 27.11.2010 : 13:56:55 »

Ups, dejete se čim prej pocajtat.
FŽ, hvala za zaupanje in ponujeno pomoč, ampak jaz niti filma s fotoaparata na računalnik ne znam spravit predaja butnglavc
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1276 : nedelja, 28.11.2010 : 20:23:51 »

Kocka, ne se sekirat, še ene dve leti, pa ti bo ta mal vse uštimal (in zraven zavijal z očmi nad mamo iz kamene dobe), hehe Tongue Wink.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1277 : nedelja, 28.11.2010 : 20:37:07 »


FŽ, hvala za zaupanje in ponujeno pomoč, ampak jaz niti filma s fotoaparata na računalnik ne znam spravit predaja butnglavc


Saj daš enako kot slike, le da potem naložiš film - video na www.youtube.com (upload video) Saj je čisto lahko, če znaš objaviti slike, boš znala tudi film. Smiley Hočemo videt, kako se z Missy pogovarjata  Cheesy Še prej se pa registriraš na youtube  Wink
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #1278 : nedelja, 28.11.2010 : 22:12:15 »

Kocka, saj filmček na računalnik je čisto simpl naložit. En del kabla priklopiš na nosilec filma, drugi del kabla pa na računalnik. Potem vklopi nosilec filma (fotoaparat, kamero,...). Ponavadi ti windowsi kar sami ponudijo opcijo - kopiraj na disk. To izberi in kopiraj v mapo, ki si jo prej ustvariš. Če se ti ne ponudi samodejna opcija - kopiraj na disk, potem si odpri - moj računalnik in izberi particijo, ki nosi priklopljeno napravo (npr. D: ali E: ali katera druga črka... na C: imaš ponavadi sistem - to pusti na miru!:)). Označi filmček in si ga kopiraj v ustvarjeno mapo (način kopiranja je isti kot kopiranje kakšnega drugega dokumenta). Ko si ga skopiraš, ga pa pošlji fž, da ga sfrizira.

E.T. kako ti uživaš v tej pravljični belini! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1279 : ponedeljek, 29.11.2010 : 09:45:34 »

Mislim hvala za ponujeno pomoč Kiss, do sem sem prišla že sama, ampak pol mi filma noče predvajat (ga na računalniku ne morem odpret - to je keč neznanja ali pomanjkljive opreme, ne vem Lips Sealed
Če imate kakšen pameten nasvet bom vesela, če boste ˝smetili˝ v Mickini temi Smiley

Drage tri kosmate dame, se opravičujem za OT predaja predaja Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1280 : ponedeljek, 29.11.2010 : 10:59:49 »

Če češ, mi ga pošlji kar takega neodprtega, prilimaj ga v priponko in na mail.
Mogoče se bo pa dalo kaj skvačkat Tongue.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1281 : ponedeljek, 29.11.2010 : 11:07:15 »

Če češ, mi ga pošlji kar takega neodprtega, prilimaj ga v priponko in na mail.
Mogoče se bo pa dalo kaj skvačkat Tongue.
Hvala Kiss, ampak jaz bi to rada sama znala, da ne bom 100 let za kamnom, ampak samo ene 50. predaja pevka
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1282 : petek, 03.12.2010 : 14:09:55 »

Hm, zakaj se dneh, ko imaš toolk dela, da se ti iz ušes kadi, mačke spremenijo v hudičke in začnejo na polno nagajat Angry?
Ena, ki sicer sploh ni družabna, mi hodi na mizo tik pred nos filozofirat in se sploh ne pusti odgnat... najrajši bi mi 24/7 hodila po glavi, po mizi in po zapiskih, druga se pa ob vsakem odmiku od knjig odloči skočit gor, tam zaštartat in z zadnjimi tacami vse dol zmetat Evil.
Babe moje vražje, če bi vaju imela samo za 1cm manj  rada, bi vaju obe na sneg poslala na en krog ohlajanja Lips Sealed. Tko pa, kaj naj, pač trpim Roll Eyes...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1283 : petek, 03.12.2010 : 14:20:54 »

Hm, zakaj se dneh, ko imaš toolk dela, da se ti iz ušes kadi, mačke spremenijo v hudičke in začnejo na polno nagajat Angry?
Kaj zdej, ti mlada mamica - to bi pa že mogla vedet, če nimaš časa za njih je tudi negativna pozornost boljša, kot nobena pozornost Evil Evil
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #1284 : petek, 03.12.2010 : 21:29:03 »

Točno tako. Oprosti, FŽ, ampak ti mačke za-ne-mar-jaš. Ej, ne more zdaj tu en butast štirvoglat papir imeti prednost pred lepo, mehko, pravilno oblikovano (o notranji lepoti niti da ne nakladam) osebo. In če ti že sami ne potegne, da potrebujeta več pozornosti, ti poskušata pač po svojih najboljših močeh razložiti. Kaj češ, če si mačka, se moraš včasih spustiti na nižji intelektualni nivo in upati, da bodo omejeni dvonožci razumeli tvoj teater. In vse to samo zato, da jih lahko potem, ko se končno začnejo ukvarjati s tabo, v blaženem miru ignoriraš in se spet počutiš mačje popolno.  Cool

Ja, težko je mačje življenje...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1285 : petek, 03.12.2010 : 21:35:57 »

A-men  Angry Angry Angry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1286 : petek, 03.12.2010 : 23:34:49 »

Tale start in vse dol zmetat pa poznamo  Evil  Joj, ko bi jih najraje...prelupčkal, ko jih ujameš, ker ti tolk nagajajo  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1287 : sreda, 08.12.2010 : 14:48:24 »

No, zdaj pa razumem Tongue. Uboge trpečke moje Grin.
Še par dni, pa jih premečkam in prečešem naprej in nazaj, pa še vse papirje jim šenkam v trajno dol metanje iz nizkega štarta.

No, zdaj ko smo mačke obdelali, bi mi pa nekdo lahko pojasnil (je čisto resno vprašanje), zakaj ET tako neznansko rada 'je' mojo ta malo.
Občasno moram prav red delat, da mi je glih ne utopi Grin pa se sprašujem, kaj se dogaja v njeni glavi (mislim v glavi od ET, ker za ubogega otroka vem - ima že kar pogojni refleks, da začne zrak lovit, ko pride mimo nekaj velikega črnega). A ji tako diši, ji je dobra po okusu ali jo s tem neguje (pride po svoje red delat tudi vedno, kadar ta mala vklopi sireno) ali sporoča, da je to pač naš 'mladiček', ki si ga tudi ona delno lasti... Skratka, a lahko nekdo prosim pogleda v un slovar pasjega jezika, ki bi ga jaz tudi rabila očitno?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1288 : sreda, 08.12.2010 : 15:00:56 »

Citat
"What happens when kids play with cats or dogs? The animals lick them. How many cute pictures like that have you seen? The lick is transferring a lot of Gram-negative bacteria and that may be changing the way the child's immune system responds in a way that helps protect against allergies."

Vir: http://www.scienceagogo.com/news/20020728214213data_trunc_sys.shtml

Torej, daj mir, otrok dobiva fraj terapijo, ti pa težiš  Roll Eyes Tongue
Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #1289 : sreda, 08.12.2010 : 15:05:42 »

Tudi moja Laika mora vedno preslinit mojo vnučko, kadar pride na obisk. Tale vnučka je zdaj dobila bratca in ko sem prišla z obiska domov, mi je prešnjofala tisto rame, kjer mi je slonel, z enim  takim navdušenjem, da jo je prav dušilo in se ji je, kako bi rekla, prav smejalo in je delala kroge...ponavadi ni takšna. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines