mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 20.08.2024 : 06:48:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390070 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1005 : sreda, 11.08.2010 : 14:33:42 »

Danes ob ene pol šestih je name skočil Meli, ki je ravno izganjal hudičke iz knjižničnega listka - pa mi je skozi glavo šlo ravno tole razmišljanje od FŽ in sem mu namesto dretja enega takega hjuđ poljubčka pritisnila, da je cel  Shocked Shocked zbežal iz spalnice  Wink

Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1006 : sreda, 11.08.2010 : 20:42:58 »

Polnoma se strinjam s FŽ. Kaji in Keli ravno zaradi tega dovolim marsikaj (fant pa se jezi, da sem preveč popustljiva).
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1007 : sreda, 11.08.2010 : 21:29:08 »

Berem temo od Zalarjeve. Nicka kar naenkrat ni veè Cry Cry.
Drage moje živalce, brijte se, demolirajte bokse, norite in pretepajte ostale, pušèajte dlake in unièite še kaj, rada vas imam, prmejduš da res.
Ko se spomnim na mojo Joro mi vedno pridejo pred oèi zgrizene metle. Ne vem kaj je imela z njimi, bile so ji neznansko dobre. Vse po vrsti smo imeli vsaj malo naèete. Danes bi ji jih kupila celo karjolo, èe bi lahko. Eh ja...
Res je, kar naenkrat lahko grejo. Zjutraj je bil še z očetom v gozdu, še za palico tekel, k meni se je prišel počohljat in pojedel zajtrk. Potem je babi šla na teraso, ko se je zbudila in videla da ni čisto vse ok. Nik se je zraven vlegel in zaspal za vedno. Zdaj si rečem kaj sem bila tok zoprna, če me je vso odlakal, ko se je prišel pomečkat. Kaj me je to tok motilo, da sem ga po nekem času nehala božat in se spucala dlak? Ko je mrtev ležal na terasi in sem nanj potočilo milijon solz, sem odpadle dlake pobrala, jih dala v kozarec za vlaganje in ga zaprla. zdaj ga imam v sobi, razmišljam, da bi ga zakopala nekje na našem vrtu in bi bil to Nikov grobek. Bom videla, danes sem jih že vohala pa si mislite kar hočte. Pa bi si jih kar nase dala do vratu gor in nikoli več dol.
Imejte jih radi, meni je 12 let in 3 mesece minilo kot bi mignil. Zdaj ko razmišljam je to par spominov in ne spominov za 12 let... Hvaležna sem temu forumu, da imam toooliiikooo njegovih slik. Če ne bi bilo foruma, ga zagotovo ne bi tokrat slikala iz vseh strani in filmčkov naredila.
Fentam človeka, ki je zmožen kaj hudega narediti živalci. Moj Niki je bil občutljiv, zelo čustven in zelo navezan pes. Brihten, prijazen in zelo priden, neproblematičen. Kiss Na pa spet jokam, solz kar ne zmanjka.
Oprosti, da sem ti zasmetila temo. Kiss
Naj vas okosmatijo, ne bit jezni zarad tega, sej gre vse dol.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1008 : četrtek, 12.08.2010 : 08:09:26 »

Ja, ko jih enkrat imaš so tvoji v dobrem in v slabem  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1009 : petek, 13.08.2010 : 09:31:42 »

A ste pri E.T. že poskusili s homeopatijo (vem, da imaš možnost), mogoče se pa najde kakšna primerna kombinacija, da ne bi imela takih stisk, ko vas ni?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1010 : petek, 13.08.2010 : 10:16:21 »

Beaphar pomiritveno ovratnico že nosimo .
Barabca jo je že prvi dan uspela obdelat (je bila za hip privezana in je za svojo nesvobodo okrivila tole reč). Je na srečo ostalo dovolj dolžine, da se jo še da nataknit. Lucky me Wink. Ene dva dni jo že imamo pridno gor in morda celo nekolko pomaga. Itak je enkrat boljše, drugič slabše, odvisno od razpoloženja in ostalih misterioznih faktorjev, ki so mi zaenkrat čista neznanka. Bo torej treba dlje uporabljat, da bomo lahko kaj več rekli, ampak - trkam - včeraj, ko je bila na kratko sama, ni bilo večjih problemov. Kar ne pomeni, da jih naslednjič spet ne bo, ccc...

Trixi, hvala, homeopatijo smo že začeli jemat - zaenkrat neko splošno sredstvo proti ločitveni tesnobi, ki nam je bila svetovana za začetek. Ko se naša draga homeopatinja vrne z dopusta, bo pa treba še v malo bolj specifično obdelavo se vržt. Rezultati se pri zastaranih zadevah isto pokažejo šele sčasoma, to ni prehlad, ki se ga da v parih dneh porihtat.

Kapsule Ananxivia, ki so mi jih priporočili (pa jih Gali do konca avgusta nima) sem odkrila v MrP** na zalogi. Ful vesela - danes šibam ponje Tongue. Na deklaraciji piše, da so primerne tudi za mačke, tako da polovička na dan čaka tudi našega brivca Milenco.

Če tale mix zvarkov ne misli zagrabit, nam pa samo še bogec lahko pomaga Roll Eyes.
LP od FŽ in njene bande na drogah  !
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1011 : petek, 13.08.2010 : 10:54:52 »

Kapsule Ananxivia, ki so mi jih priporočili (pa jih Gali do konca avgusta nima) sem odkrila v MrP** na zalogi.
Verjetno veš, da se jih da homeopatsko prenesti tudi v tekočino ali pa v globule, in na dolgi rok ni nobenih škodljivih stranskih učinkov.

Mi tako delamo s protibolečinskim Rymadilom, za našega Tedya (labrador, oktobra bo 13 let), da mu ne uničimo jetra, ledvic.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1012 : petek, 13.08.2010 : 11:01:23 »

So naravne - hmelj, janež ipd., tako da hujšega načeloma ne bi smelo bit.
A mi lahko prosim vseeno kaj več o tem postopku napišeš?
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1013 : petek, 13.08.2010 : 11:05:51 »

So naravne - hmelj, janež ipd., tako da hujšega načeloma ne bi smelo bit.
A mi lahko prosim vseeno kaj več o tem postopku napišeš?
Ti bom popoldan na meil, če je OK.
LP.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1014 : petek, 13.08.2010 : 11:07:05 »

Super, tekns Smiley.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1015 : petek, 13.08.2010 : 11:09:49 »

So naravne - hmelj, janež ipd., tako da hujšega načeloma ne bi smelo bit.
Če so naravne, pa kar te uporabljajte.
Je pa fino vedet, za kakšna bolj delikatna zdravila.
Mi smo prvo "kuro" naredili z originali (18 tabl.), 2 tabl. smo pa pustili  za vzorec iz katerega se dela homeop. Tedy je občutno boljši. Dobiva pa tudi original glukozamin za sklepe, ker je cena ok + ni nevarno zanj.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1016 : petek, 13.08.2010 : 11:54:59 »

Rabim pa nujno nekaj trdnega in zanesljivega, da greš lahko z mirnimi živci vsaj za dve minutki stran Roll Eyes.
FŽ nekaj takega bi bilo potem super za ET:
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1017 : petek, 13.08.2010 : 12:07:26 »

Ahaaa... Da mi Smetka prileti ponjo pa pol na net obeša kr ene fotke domnevnega mučilnega orodja Shocked.
'Nismo še uspeli sneti, bomo potrebovali posebne klešče...' pa take fore, sej jo poznaš Roll Eyes Wink

Sicer pa, če je dolžina 3m, merjeno pri tleh, takoj vzamemo Tongue.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1018 : petek, 13.08.2010 : 12:08:52 »

Kam boste pa sidro vkopali? A veš, od tasta hiša, pa to - ne vem če lahko tujo lastnino razkopavaš 
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1019 : petek, 13.08.2010 : 12:40:54 »

Takole sidro ni treb nič vkopavat, samo zadosti težko se izbere
Logiran

Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines