mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.07.2024 : 15:21:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: kri v blatu
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: kri v blatu  (Prebrano 61058 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #30 : nedelja, 29.02.2004 : 16:45:43 »

to je namreč jedla v porodnišnici.

 Grin Cheesy Wink

Zraven dobi kakšen rumenjak,
nariban sir, riž, goveje meso... res je pa da sem in tja naša varuška goljufa in ji da salamo... je lahko to vzrok?

Poskusi najprej samo z briketi brez dodatkov. Ce to ne uredi prebave, poskusi z Linexom. Obstajajo pa se neke tablete, ki jim trenutno ne vem imena, ampak tudi delajo cudeze pri driskah. Ime javim zvecer, velja? Ce se to ne bo pomagalo, poskusi s Hill'sovimi briketi Sensitive Stomach. Nocem strasiti, ampak pri nas vse to ni pomagalo, veterinarji so pa vztrajno tulili, da je s psom vse v redu, on pa kar driskal in hujsal, zdaj pa lepo kakcamo in smo celo malo popravili tezo z Nutro Light. Srecno, Neza in irski posastki
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #31 : nedelja, 29.02.2004 : 17:03:25 »

Sally's,
Ker je tvoja psička še mala pikica, vzemi njeno drisko zelo resno!
Pri mladičkih je prebava še veliko bolj resna stvar. Ste ponovili cepljenje proti kužnim boleznim pri 3 mesecih? Ste ji takrat dali tablete proti zajedalcem? Se je mogoče driska pojavila po tej tableti?
Nikar ne experimentirajte s hrano pri mladiču!!! Ne menjajte hrane brez razloga, saj so mladiči na spremembe še veliko boilj občutljivi od odraslih psov. Pričakovala bi, da bi vam take stvari razložil vzreditelj vaše psičke... Nikakor ji ne dodajajte rumenjaka, saj je jajce zelo agresivno po sestavi, sploh za mladička.
Pojdite k veterinarju. Driska pri mladičku, ki se je ne pozdravi hitro ima lahko za črevesje slabe posledice.
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #32 : ponedeljek, 01.03.2004 : 00:32:37 »

Hvala Agnes in Dunja!

To je tako... , v trgovincah ti dajo testerčke, pol v knjigah prebereš, kako učinkoviti so priboljški, kakšen piškot še kam skriješ-obesiš, da ji ni dolgčas ko je sama doma, rumenjak za lepo dlako... Slišiš, bereš...švaštarije, komu verjeti?
Prvi lastniki pa zdrave pameti še nimamo! Undecided

Uglavnem bomo se poboljšal in vztrajali le na briketkih- enega proizvoda.

Cepleni smo dvakrat in potalali smo tudi že trikrat po četrt anti
glista tablet. ..Če dobro pomislim se je kapljica krvi res pojavila takrat enkrat. No potem je bilo dva tedna vse O.K. Zdaj pa dvakrat v dveh dneh tale redek kakec!

Hvala za skrb, RES in pišite, svetujte, poučujte še kaj!
Čaučk! Undecided
Logiran
Kaya
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #33 : torek, 16.11.2004 : 17:53:54 »

Opravicujem se, ce je bila ta tema ze naceta. Moja psicka je ze stiri dni brez apetita, bruha, kruli ji v zelodcu, danes pa ima drisko, v kateri je samo kri. Danes je zal nisem mogla peljat k veterinarju, ker nimam prevoza, zelo me skrbi, zato bi prosila, ce je imel kdo ze podobne tezave, da mi pojasni kaj je narobe. Hvala!
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #34 : torek, 16.11.2004 : 18:03:30 »

Ojej, takoj k veterinarju, če se bo še dalo pomagat!
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #35 : torek, 16.11.2004 : 18:04:59 »

TAKOJ ampak RES TAKOJ jo pelji k veterinarju... nočem te strašiti ampak...krvava driska in bruhanje ni dober znak. Koliko je pa stara? A je bila cepljena in kolikokrat?

LP, Eva
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #36 : torek, 16.11.2004 : 18:06:17 »

PISUKA POLDI, BEJZ, TECI, TAKOJ NA VETERINO! Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #37 : torek, 16.11.2004 : 18:10:03 »

Od kod pa si? Koliko imas do veterine? Kaj pa, ce bi poklicala taksi? Saj nekatere taksi sluzbe dovolijo tudi psa v avtu. Sporoci! Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #38 : torek, 16.11.2004 : 18:40:05 »

Kaya, veterinarji delajo samo do sedmih. Pohiti! Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Kaya
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #39 : torek, 16.11.2004 : 18:40:09 »

Ojoj!!! Cry Ne morem je peljat, sm pa z okolice Grosuplja, peš ne morem it, taksijev pa ni tuki.  Cry Cry Cry Boga........
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #40 : torek, 16.11.2004 : 18:42:20 »

Ojoj!!! Cry Ne morem je peljat, sm pa z okolice Grosuplja, peš ne morem it, taksijev pa ni tuki.  Cry Cry Cry Boga........

Kaya, v Grosuplju imaš enega zelo zelo dobrega veta, ki ti lahko pride tudi na dom. Če gre lahko pogledat krave, lahko pride tudi tvojo psičko. Pokliči ga na tlf: 01/786 46 58! To je Ambulanta Buba. Pa jih vprašaj, kaj je za naredit! Pa hitro!

Lp jana
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #41 : torek, 16.11.2004 : 18:44:12 »

Kaya, poslušaj Bino, drugače pa sem ti poslala ZS, pa me pokliči!
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #42 : torek, 16.11.2004 : 19:10:56 »

Sta se kaj zmenili ali dela srcek tika taka? Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Kaya
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #43 : torek, 16.11.2004 : 19:15:24 »

Prej sm pozabila odgovorit, je bela visavska terierka, decembra bo stara eno leto. Oce pride domov ob pol sedmih, tako da jo bom lahko peljala, klicala sem v veterinarsko ambulanto Buba in naju ze pricakujejo. Zahvalili se vam bova, ko prideva domov. Hvala lili, malo je taksnih!

Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #44 : torek, 16.11.2004 : 19:16:52 »

Prej sm pozabila odgovorit, je bela visavska terierka, decembra bo stara eno leto. Oce pride domov ob pol sedmih, tako da jo bom lahko peljala, klicala sem v veterinarsko ambulanto Buba in naju ze pricakujejo. Zahvalili se vam bova, ko prideva domov. Hvala lili, malo je taksnih!

Fino. Sem vesela, da se je tako izteklo. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: kri v blatu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines