mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 06:36:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*  (Prebrano 80583 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #225 : četrtek, 20.08.2009 : 22:22:45 »

Ko je vsega preveč, ne ostane druga kot obiskati Rokija  Kiss


Rokijeva rožca danes  Smiley




Flipi radovedno stika po Rokijevem travniku in divja. Malo smo mu travo potacali, pa mislim, da ne bo zameril.




Tale bučko mi pomaga ustvarjati nove spomine z Rokijem. Drugače ne gre. Ne morem ga kar pospraviti v škatlo in se spominjati preteklosti. S tem se ne morem sprijazniti. Zato pa bomo ustvarili nove spomine. Mrzlica pozimi, poleti, spomladi, jeseni, ko vse cveti, ko zeleni, sončni zahodi, dnevni sprehodi, obsijana pobočja in razgledi od Triglava do Snežnika.



Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #226 : četrtek, 20.08.2009 : 23:12:01 »

Moonbeam, zelo lepo si to napisala in lepe slikce so zraven, predvsem me je ganila Rokijeva Kiss rožica... Vidi se, kako zelo si ga imela rada in ga imaš še vedno..

Lepo te pozdravljam, Sara Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #227 : petek, 21.08.2009 : 08:39:19 »

Ko je vsega preveč, ne ostane druga kot obiskati Rokija  Kiss
Pa še kako res je. Veseli so lahko tisti, ki imajo koga za obiskat Kiss Kiss Smiley
Rokiju si pa pripravila krasno rožco Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #228 : petek, 21.08.2009 : 08:55:58 »

Ob pogledu na tisto rozico vceraj je se meni zaigralo srce. Tako majhna je, ampak pogumno raste kljub travi okrog. Vsak se bori z izgubo po svoje. Eni gledajo slike, drugi se spominjajo preteklosti, nekateri poskusajo pozabiti, so tudi taksni, ki jim je vseeno. Meni ne pomaga nic od tega. Pomaga mi to, da ga lahko vedno znova obiscem, tako imam obcutek, da se ga lahko se vedno dotaknem, njegove rozice, njegove smreke, kljub temu, da ga ni vec. Ko mi je hudo ali pa ko sem vesela, vedno se vracam nazaj k njemu. Ko se odlocim, da gremo k Rokiju, nestrpno pricakujem prihod in bolj kot se blizam, bolj mi skacejo zabe in vse zivo po zelodcu, zaradi obiska. Ko prispemo na cilj, vsega tega ni vec, je samo: zdravo Roki, spet smo tu. In ja, zelo ga imam rada   Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #229 : petek, 21.08.2009 : 09:04:55 »

Ah Moon Cry, vedno poskrbiš, da se cmerim za ekranom.
 Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #230 : petek, 21.08.2009 : 09:12:16 »

Iskreno sožalje za Sablija  Cry  Roki cukerček  Kiss, ti imaš pa tako lepo rožico, tako lepo cveti  Kiss Roki, radi te imamo  Smiley
Logiran
nejc.kosar
novinec
*
Sporočil: 49


WWW
« Odgovor #231 : petek, 21.08.2009 : 21:28:34 »

Rokijeva rožica..., kar pri srcu me je stisnilo.  Cry
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #232 : petek, 21.08.2009 : 23:23:28 »

Moon... Cry Cry Cry
Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #233 : petek, 11.09.2009 : 23:22:09 »

Roki, spet jočem... črnega krasotca si dobil k sebi... takšnega kot si bil ti... čuvaj ga  Kiss

Nikoli nisem vedela, kako hudo je, ko izgubiš prijatelja, dokler nisem izgubila Rokija. Zdaj vem, kakšno bolečino čutijo ti, ki so ostali sami...
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #234 : petek, 11.09.2009 : 23:42:43 »

Roki, pazi na Bobija tam gori  Kiss

Tole sem šele danes videla, hvala  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #235 : petek, 11.09.2009 : 23:44:07 »

Bobi je bil tudi naš  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #236 : nedelja, 01.11.2009 : 19:55:45 »

Danes smo obiskali Rokija na Mrzlici. Pot nas je vodila mimo nekaj pokopališč. Ljudje so se trudili najti prazen prostor za parkiranje, ko so ga le našli, so hiteli prižigati sveče tistim, ki so jih izgubili. Tu v Sloveniji nimam nikogar, ki bi mu prižgala svečko in ga obiskala, razen Rokija od prejšnjega leta. Tam kjer je Roki ni gneče, samo mir in tišina. Lepo je bilo preživeti popoldan s prijateljem in kot ponavadi, sem prišla s hriba polna novih moči za vse kar pride. Sem pa danes malo razmišljala o smrti in o tem, kolikokrat se mora človek posloviti od svojih živali. Za trenutek me je zabodlo v srcu, ker vem, da imam zdaj tri. Kaj bo, ko bo čas za te. Ne predstavljam si moje bolečine in ne predstavljam si, kako bom morala biti močna, da preživim izgubo teh, ki jih imam zdaj. O tem vsekakor ne razmišljam, kaj bo, ko pride do tega, amapak danes je en tak dan, da sem pomislila tudi na to, pa čeprav samo za nekaj trenutkov. Vsekakor me to ne bo ustavilo, da ne bi imela doma živali. Mogoče si želim le to, da bi našla tolažbo, ko do tega pride, da se poberem in grem naprej z življenjem. Vem kako je bilo, ko je Roki odšel. Jedla nisem nič, komaj sem kaj naredila, a za Mišo je bilo poskrbljeno in samo to sem imela pred sabo, da moram poskrbeti za Mišo, ker takrat je bila samo Miša. Potem je prišel Flip in ta skrb se je še podvojila in nisem imela časa razmišljati o svoji bolečini. Ko je prišel Muri, se je pa sploh začela žurka. Sem pa res hvaležna, da se je, da se nisem imela časa ukvarjati sama s sabo in s svojimi mislimi, ker sem razmišljala samo o tem, kako moram poskrbeti za Mišo, Flipa in Murija  Kiss.

Roki je še vedno z mano in z vsakim obiskom dobim pogum za naprej. Roki, rada te imam  Kiss

Današnji sončni zahod smo opazovali na Rokijevem travniku  Smiley

 


* zahod.jpg (23.69 KB, 300x300 - pogledano 279 krat.)
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #237 : nedelja, 01.11.2009 : 19:57:13 »

Roki, pozdravi moje tam gori...
Moonbeam  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #238 : nedelja, 01.11.2009 : 21:10:59 »

 Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #239 : ponedeljek, 02.11.2009 : 08:59:30 »

Roki  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines