mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 09:18:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški in Ameriški koker španjel  (Prebrano 258908 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1065 : nedelja, 01.08.2010 : 09:56:52 »

nezzek, iskrene čestitke  Cool Smiley si pa super opisala dogajanje.  Smiley  Afro Bravo!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1066 : nedelja, 01.08.2010 : 10:35:26 »

nezzek, saj vem, da sem pristranska, ampak tvoji in Alenkini psi so prekrasni.  Kiss Cestitam za uspehe iz Splita, pa pridite se po kaj v Trbovlje. Smiley Ce ne po kak CAC, pa na cvek, kavo in cevapcice. Grin

lynn, se vidimo v TRBOVLJAH! Wink Wink pevka
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1067 : nedelja, 01.08.2010 : 13:31:16 »

Hvala punce! Kiss

kaja brez skrbi, jaz bom tam skupaj z Bello, ne bo se razstavljala (mogoče se pokaže v JH-ju) bomo pa prišli kaj naokoli da počvekamo! Smiley Smiley Bom prepričala še Alenko, vaša razstava nam je ostala v lepem spominu lani! Smiley Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1068 : nedelja, 01.08.2010 : 14:31:00 »

nezzek, čestitke! Krasni ste! Cheesy
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1069 : nedelja, 01.08.2010 : 19:12:42 »

lynn, se vidimo v TRBOVLJAH! Wink Wink pevka

Daj pocukaj me za rokav če me vidiš v Trbovlju (bi te rada spoznala), saj me boš prepoznala k Poppy verjetno spet ne bo hodil v ringu! Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1070 : nedelja, 01.08.2010 : 19:47:48 »

nezzek, tudi letos bo fajn, obljubim!  Smiley

lynn, ce ne prej, me bos srecala v razstavni pisarni.  Smiley Smiley Pa malo te hecam...vsako leto pred naso razstavo malo poducim ljudi kako se sklanja beseda Trbovlje. Samo za hec, ker vem, da vecina ne ve. Wink Cool Torej, se vidimo v TRBOVLJAH in ne Trbovlju. Wink Smiley Smiley Brez zamere, res se samo hecam (mimogrede tudi jaz dostikrat za kak kraj nisem sigurna  sram) Smiley Smiley
Logiran

alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #1071 : ponedeljek, 02.08.2010 : 10:18:51 »

Vsem skupaj res prisrčna hvala za tako prijazne besede in posebej Jani, da nam je dodelila toliko prostora! Smiley
Neža je tako živo opisala dogajanje v Splitu, da sem vse še enkrat podoživljala - celo zebsti me je začelo ob spominu na zadnji dan!  Wink

Bili smo tako super ekipa - Neža, ki je en velik sonček, pa prijateljica Anami, ki nesebično vozi Nežo naokrog in leta za njo s fotoaparatom, no, pa midva, stara tečneža - ki pa sva se ob vsej tej sijoči mladosti kar pomladila!  Wink

In seveda, naši španjelčki - kaj bi brez njih!

Sem presrečna za Belline uspehe in upam, da jo bo Neža še razstavljala!

Se vidimo v Trbovljah, do takrat pa veliko sončnih dni vsem,

Alenka
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1072 : ponedeljek, 02.08.2010 : 13:45:38 »

Kiss Kiss Hvala še enkrat vsem Kiss Kiss
Alenka meni je samo žal, da mi starši ne pustijo na več takšnih "potovanj". Wink
Bella se pa bo razstavlljala.. hm.. kolikokrat sva že nehali in pa ponovno začeli? Cheesy

kaja Trboveljska razstava je bila moja prva razstava.. 2007 ko je bila Bella stara 7 mesecev. In od takrat še nobene nisem izpustila Wink

Sicer pa vam moram pokazati ta filemček iz morja.. Bella si je po uspešnih 4 nočeh res zaslužila počitnice ob morju. Zelo rada plava ampak letos je dobila novo idejo - reševanje kamnov iz vode. Najbrž mi ni treba omeniti, da je imela veliko dela.. Wink

KLIK

Pa še nekaj slikic te uživaške babe Kiss

Poglej kaj sem rešila iz vode!! Smiley


Saj tudi plavam rada..


Kaj praviš? A ven..  Cry


Še malo, še malo!


Ta velikost je zelo pripravna ja.. Tongue  Roll Eyes


Bella kje si?


Moram vam tudi zaupat kako poredna je  Angry Angry
Prvi dan ko smo se ob večeru odpravili nazaj v aprtma je bila Bella seveda neznansko užaljena. In ko smo vsi že počivali, je izkoristila trenutek neprevidnosti in pobegnila skozi odprta vrata (smo ravno zračili aprtma ker je bilo tako vroče). Jaz jo kličem.. Belle nikjer. Šit pobegnila je brez ovratnice (zaradi številke)!! V trenutku smo bili oblečeni in jo iskali zunaj. Klicali smo jo iskali po celotnem naselju. Nič. Mene je je že kar stiskalo..  Undecided Lips Sealed Odpravimo se še do plaže. Tam nas je nekdo vprašal če iščemo tisto v vodi.. pogledamo v morje. Tam v vodi je Bella reševala kamne. Nisem vedela kaj naj rečem enostavno sem planila v smeh.  Grin Cheesy Seveda smo jo težko prepričali da je prišla ven a vseeno nam je nekako uspelo.
Vajo je ponovila tudi dva dni kasneje.. ampak smo vedeli kje jo bomo našli. Tongue Tongue

Uživajte! Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1073 : ponedeljek, 02.08.2010 : 13:55:36 »

nezzek, ful dobre fotke. Takole je moja Kaja resevala kamne, pa na morju je morala biti vedno privezana, ker drugace bi jo iskali tako kot si ti svojo Bello. Wink Kiss Enkrat me je prav nategnila...se je delala, da jo sploh ne zanima vec voda (ker je bila pac privezana) in sem jo revico malo spustila. Mi je bilo takoj zal. Stekla je cez cel kamp, cel celo plazo (pohodila vse brisace) in direkt v morje. Se dobro, da se je vsem na plazi zdelo zelo zabavno, ko sem tekla za njo.  Cheesy Kadar je bila blizu vode je bila povsem gluha. Kiss Kiss Kiss
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1074 : ponedeljek, 02.08.2010 : 14:35:06 »

Hehehehe tako nekako je pri vseh kokrih ki jih poznam! Cheesy Cheesy 
Nori na vodo in hrano.. ne vem pa kaj je pri Belli bolj izrazito.. Roll Eyes

Hvala za pohvale fotk Wink Te vodne so res nekaj posebnega.. voda lahko pričara krasne efekte! Smiley
 
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1075 : sreda, 04.08.2010 : 19:31:29 »

Nezzek, super slikce, Bella je prav lušna v morju! Cheesy Kiss

Aja Kaja, nisem te razumela, ja ti si me popravila da se piše v Trbovljah, ha-ha, tega pa res nisem vedela.. Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1076 : sreda, 04.08.2010 : 20:18:34 »

Hvala Lynn! Smiley
Se vidimo! Cheesy
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #1077 : nedelja, 08.08.2010 : 18:19:55 »

Neža super si napisala! Čestitke tebi, Alenki in španjelski ekipi za super rezultate v Splitu  Smiley
Pa luštne slike. Potapljačka Bella  Grin

No, se vidimo v Trbovljah  Wink
Lp,
Ana&Chilly
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1078 : nedelja, 08.08.2010 : 19:06:14 »

Hvala Ana Wink Imam očitno bolj navdih pisati ponoči! Grin

Se vidimo!
Bella pošilja Kiss Chillyju!

Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1079 : nedelja, 19.09.2010 : 17:19:54 »

Hej Neža, kako sta vidve z Bello, kar pogrešam novic o vama.. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines