mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 23:15:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški in Ameriški koker španjel  (Prebrano 258726 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Pepitika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #780 : torek, 10.02.2009 : 10:45:25 »

Koker, če želite seveda lahko računate na mojo pomoč. Imam namen prit malo prej da malo ostrižem še samčka iz Avstrije da bo izgledal malo bolje kot zadnjič. Ravno včeraj so potrdili da pridejo.

Nezzek, ko boš imela čas in željo pa lahko prideš k meni na obisk in striženje z Bello. Mogoče pred kakšno razstavo, prej pa poizkusi obdržat čim daljšo dlako.

Res bo lepo videt toliko kokrov in sami Slovenčki!
Komaj čakam!
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #781 : torek, 10.02.2009 : 15:41:23 »

hvala pepitika

Tudi jaz bom prišla k tebi na striženje, Smiley Smiley
Sploh ne znam, Lana ima puh,  imam tremo strižti, sem prav iz forme.
Tvoja črna kepica pa je bila vedno v nulo zrihtana. To je bilo že 3/4 ocene.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #782 : torek, 10.02.2009 : 17:33:02 »

Hehe jaz jo bom zdaj sama postrigla, potem mi boste pa ve prekomentirale, kaj sem (po domače povedano) "zasrala". Bi se rada naučila sama strižt, ker mi je to v veliko veselje. Moti me samo to, da nima enakomerno dlake na obeh straneh. Na eni je je še kar vredu, razen sprednja zastavica je do polovice pogrižena (  Angry Angry ) na drugi pa razen sprednje zastavice ni nobene dlake...  sram Lips Sealed Angry Shocked Sad Roll Eyes Tongue ...
Bomo videli kako bo, ko ji malo zraste, ker potem bo lepša za videt.

Katera razstava pa je za CAC Celje, v sloveniji mislim??

koker če želiš ti z veseljem peljem enega izmed psov (puppyjev) v ring, ker nismo konkurenca.. lahko ga pa tudi domov odpeljem, nimam nič proti taki dozi cukra..  Grin Wink

Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #783 : torek, 10.02.2009 : 18:19:10 »

super, zmenjeno, samo rabijo še ring dresuro Smiley)
18.4. cac Gornja Radgona - lovski psi, potem pa je že 31.5. cac Hrušica - specialka španjeli juhu
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #784 : torek, 10.02.2009 : 19:22:42 »

No ta marčevska razstava mi je manjkala, nisem vedela kdaj je. Hvala!  Kiss
Bomo jih malo nadresirali, samo so še puppyji tako, da ni panike. Jaz imam še Buxija za zvadit, pa Bello preden začnemo s predtekmovanjem, ker sva malo iz vaje, če pa bo vreme bom to naredila že prej.

Evo slikice sem naložila, koker hvala še enkrat!  Kiss

tole je link do vseh slikic, da ne bom vseh limala Wink ***

Glej ta pogled..  Kiss


Pa še z mamico
Logiran
Pepitika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #785 : sreda, 11.02.2009 : 08:36:47 »

Ja, tole striženje je res prava umetnost Wink! Koker, hvala za pohvalo Smiley, vendar ker sem zelo kritična vedno na razstavi pogruntam kaj mi na mojih pseh ni všeč, kaj bi lahko kako drugače postrigla. Potem pa grem v Avstrijo k Hanni Krenn pa tam izvem kaj novega, potem pa še na Hrvaško k Dailli, pa še tam izvem kaj novega in še zdaleč ne vsega, tako da se ves čas učim. Wink

Nezzek v Gornjo Radgono ti odsvetujem it, da ne boš razočarana. Lahki ti povem svoje izkušnje z lanske razstave. Naši psi so prelepi za to razstavo. Večina lovskih psov ki se udeležijo te razstave so predebeli, slabo ali sploh ne ostriženi,... Napisala sem večina da ne bi koga užalila, res pa je, da večina v BIS poberejo ravno ti psi. Naši psi imajo v startu preveč in predolgo dlako. Sicer je moja Pupa lani dobila BOB, ampak.... To je samo moje mnenje.

Koker, ali ste Demi peljali kaj k veterinarju za te očke ali je to, če pride do tega, normalno. A bratec ima pa normalne očke, da jim ne teče iz oči? So pa res lušni in komaj čakam na naše mladičke. Kotilnica je že postavljena in pripravljena in bodoči mamici je kar všeč v njej.  Cheesy
Logiran
Pepitika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #786 : sreda, 11.02.2009 : 16:42:00 »

Tukaj je še par slikc kako sta moji princesti prejšnji teden uživali na snegu Wink











Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #787 : sreda, 11.02.2009 : 17:33:10 »

Sneženi možje!!  Cheesy Grin In žene seveda!!  Wink Kiss
Pupa je toook luškana .. sploh na predzadnji slikici!!  Cheesy Grin Kiss

Sem gledala prijavnico pa sploh ni JH-ja tam organiziranega. Niti ni v Mariboru, ki je aprila.. Tongue
No na specialki bom Bello prijavila, in še JH imam tako, da moram se tam pokazat. No saj po eni strani je bolje da zdaj nekaj časa ni razstav, ker imam veliko dela s šolo..  Cry Tongue
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #788 : sreda, 11.02.2009 : 20:19:09 »

Luškani sta Cheesy . Kepe so pa grozne Shocked !
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #789 : četrtek, 12.02.2009 : 09:27:14 »

Na vseh cac in cacib razstavah v Sloveniji , mora biti JH. Tako je bilo sklenjeno na
sestanku JH in KZS je obveščena.
Logiran
Pepitika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #790 : četrtek, 12.02.2009 : 11:43:11 »

Luškani sta Cheesy . Kepe so pa grozne Shocked !
Sneženi možje!! Cheesy Grin In žene seveda!! Wink Kiss
Pupa je toook luškana .. sploh na predzadnji slikici!! Cheesy Grin Kiss

Hvala obema  Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #791 : četrtek, 12.02.2009 : 15:44:05 »

Na vseh cac in cacib razstavah v Sloveniji , mora biti JH. Tako je bilo sklenjeno na
sestanku JH in KZS je obveščena.

No ampak na prijavnici ga ni niti sodnika ni napisanega??? Huh  Za Radgono nisem našla, sem šla še enkrat pogledat, na mariboru, pa je se opravičujem. Samo sodnika ni napisanega, je pa pod plačilo napisan.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #792 : ponedeljek, 23.02.2009 : 16:44:49 »

Včeraj na CAC Celje sem bila zelo presenečena nad organizacijo in velikanskim prostorom. Res sem bila zelo zadovoljna.
Kar se pa kokrov tiče..  Cool

Bixi je dobil odlično oceno, PRM nato je v konkurenci 3 mladih psov zmagal (v svoji pasmi, seveda) nato je pa še v konkurenci 4 odraslih kokrov osvojil BOB!!!  Cheesy Cheesy
Nato sva bila skupaj v JH-ju a sreča ni  bila na najni strani, tako, da nisva stala na stopničkah Wink
Kasneje je Buxi šel v BIS mlade in med ogromno konkurenco (krog je bil zapolnjen od ograje skozi katero smo prišli do droge strani.. pa še enkrat taka polovica  Shocked Shocked ) prišel v ožji izbor!!  Cheesy
Seveda sva barve kokrov zastopala tudi v grupi, kjer je sodnik razglasil samo prve 3.
Hehe za 11 mesečnega psa je totalno raztural!!  Cool Cool (pod mojim hendlingom seveda Wink )

Potem je bila tam koker s svojo Lano in njenima 2 mladičkoma.  Kiss Kiss
In pa Pepitika z Pupo, ki je dobila odlično, CAC (če se prav spomnim?)
In pa da ne pozabim Trixi, ki ni bila prijavljena na razstavo a se je tako lepo cartala pri meni!!  Grin

Bil je krasen dan, jaz sem bila zeloo vesela v družbi vsek kokerčkov! Res bi morali kaj takega večkrat ponovit (brezi italijanov, ki bi kvarili rezultate-saj ne da so nam jih Cool )

Kasnjeje pa še tistih par slikic, ki mi jih je uspelo naredit.. Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #793 : ponedeljek, 23.02.2009 : 16:51:11 »

No tam nekje vmes se vidi naju z Buxom ko sva bila med BIS mladimi Wink  Tako malo za predstavo koliko psov je bilo.. Shocked


Pa še izbor najlepših BIS mladih med katere sva prišla z Buxom, a se naju ne vii, ker sva na koncu kolone.. Tongue
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #794 : ponedeljek, 23.02.2009 : 16:55:00 »

Včeraj na CAC Celje sem bila zelo presenečena nad organizacijo in velikanskim prostorom. Res sem bila zelo zadovoljna.
Kar se pa kokrov tiče..  Cool

Bixi je dobil odlično oceno, PRM nato je v konkurenci 3 mladih psov zmagal (v svoji pasmi, seveda) nato je pa še v konkurenci 4 odraslih

Haha Buxi je bilo mišljeno..  Tongue


Kasneje je Buxi šel v BIS mlade in med ogromno konkurenco (krog je bil zapolnjen od ograje skozi katero smo prišli do droge strani.. pa še enkrat taka polovica  Shocked Shocked ) prišel v ožji izbor!!  Cheesy
druge..  sram sram

Pa sigurno je še par takih, ker me prsti prehitevajo.. Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines