mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 23:16:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški in Ameriški koker španjel  (Prebrano 258732 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #765 : ponedeljek, 02.02.2009 : 22:37:30 »

Supeer slikiceee  Cheesy  Cheesy    Kiss  Kiss .

KEPE so pa tako veike  Angry .. Za celega snežakaa   Shocked
Logiran
Pepitika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #766 : petek, 06.02.2009 : 10:59:12 »

Nezzek, naši dve sta isti kot Bella in Charlie Grin
Tista stoja je pa od sile!

Lp
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #767 : petek, 06.02.2009 : 16:13:30 »

Hvala!  Kiss
Saj se vidimo v Celju ne??  Huh
no Belle še ne bom razstavljala, jo bom imela pa sabo, da vam bo "luštre" delala..  Wink  Grin pa lupčke talala.. Cool Cool
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #768 : ponedeljek, 09.02.2009 : 08:46:38 »

Super, zopet bodo kš v vseh barvah. Zadnja leta pa je bilo na razstavah skoraj več ameriških KŠ kot angleških. Sedaj pa se zopet povečuje številka. Sicer do 40-50 KŠ na razstavo je še daleč.
Mi pridemo z mladino. 
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #769 : ponedeljek, 09.02.2009 : 08:55:22 »

Pepitika!! Sem čisto pozabila, da imatš še brejo "babnico" doma!!  Smiley Cheesy
Res sem zeloo vesela, da se spet povečuje število kokrov v sloveniji...  Kiss

koker do vseh barv je pa še daleč..  Grin (še zdaj nevem koliko kombinacij je možnih-s tem ne mislim dovoljenih, priznanih) Sploh pa če bi bilo 40-50 psov, bi bila gužva..heheh Wink Grin

No Bella se pa zadnje čase spet čudno obnaša..  Roll Eyes Tongue Zdaj me je že 2x zbudila ob 3 zjutraj, in skakala na posteljo in dol.. ob 6 sem jo pa spustila na vrt.. no saj potem sem imela mir.  Samo sem jo vseeno ločila od mene ker sem se bala, da bo spet težila.. Angry
Seveda se mi ne-spanje že kar lepo pozna, ker ko se enkrat zbudim, ne bom zaspala nazaj.. sram Lips Sealed
Logiran
Pepitika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #770 : ponedeljek, 09.02.2009 : 11:39:58 »

Koker, mi pa komaj čakamo da končno vidimo vašo tamalo!
Lp
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #771 : ponedeljek, 09.02.2009 : 12:46:03 »

Jaz pa komaj čakam, da dobim slikice od koker.. Wink
Logiran
piska
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #772 : ponedeljek, 09.02.2009 : 12:59:32 »

O, vsi pridete v Celje, potem moram tudi jaz nekako pridet do tja da vas vidim.
Drugače gremo mi konec tedna delat nove kužke v Brno, Trixi pa na obisk k mamici in atiju . Že komaj čakam!! Cheesy
Pepitika ali je trubušček že zelo okrogel?
Koker  ali bo  tamala prijavljena ?

Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #773 : ponedeljek, 09.02.2009 : 13:26:00 »

piska a vi boste tudi šli "delat" puppyje!!  Cheesy Cheesy Cheesy Ne morem vrjet!! soo happy!  Kiss

Nujno morate pridit na razstavo, da vidimo malo Trixi, cukrčka pasjega. Kiss

PS piska in pepitika, vajni spletni strani sem dodala pod povezave na mojo, upam, da vaju ne moti Wink Wink
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #774 : ponedeljek, 09.02.2009 : 13:27:40 »

tamala Demi res ni na žalost nič posebnega, je lepa, imamo pa precej problemov z očmi, ki se skozi solzijo. Pride ona in bratec Denny, ki pa mi je zelo, zelo všeč in Lana, ki je trenutno vsa
puhasta po mladičih.

Piska srečno, jaz bi šla s tabo k Studeniku,  Cry

nezzek:  vem , vem da določenih barv sploh še nismo videli, samo sem mislila osnovne barve,
oz. tiste, ki jih lahko pri nas vidiš na razstavi.

pepitika: kaj pripelješ v Celje
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #775 : ponedeljek, 09.02.2009 : 13:32:51 »

tamala Demi res ni na žalost nič posebnega, je lepa, imamo pa precej problemov z očmi, ki se skozi solzijo. Pride ona in bratec Denny, ki pa mi je zelo, zelo všeč in Lana, ki je trenutno vsa
puhasta po mladičih.

Piska srečno, jaz bi šla s tabo k Studeniku,  Cry

nezzek:  vem , vem da določenih barv sploh še nismo videli, samo sem mislila osnovne barve,
oz. tiste, ki jih lahko pri nas vidiš na razstavi.

pepitika: kaj pripelješ v Celje

Saj sem razumela, samo tako malo za hec malo za res Wink
Komaj čakam, da vidim vse te cukrčke na kupu.. najbrž nas že dolgo ni bilo toliko (vsaj slovnskih ne, ali pač?? ). Nikakor ne smem zamudit  Wink
Pa smo že 3.. Tongue Roll Eyes
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #776 : ponedeljek, 09.02.2009 : 13:33:32 »

PS res fajn, da se takole oglasi malo več ljudi, ne da imam samogovore .. Tongue
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #777 : ponedeljek, 09.02.2009 : 14:05:46 »

Piska, naša bodoča mamica je tako zelo debela da me prav malo skrbi. Upam da ni samo debela in sploh ne breja Undecided Sicer misklim da to skoraj ni mogoče! Bi se pa kar naprej čohala po trebuščku. Najraje se uleže sredi prostora, kjer se največ hodi mimo in vsakič ko gre kdo mimo se prevrne na hrbet in veselo maha z repkom  Grin. Kok je lušna!!!!

To je pa znano tudi tistim, ki nimamo breje psičke!!  Grin Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #778 : ponedeljek, 09.02.2009 : 14:19:21 »

 Oba sta prijavljena v baby. Sicer ne vem kako bom zmogla vse skupaj.
 Ker so mi lastniki zaupali Denny ja , naj ga kar jaz peljem, ker imajo oni na
Občinah pust in bodo prišli samo popoldan pogledat kako mu gre. Tako, da ga
moram pobrati v Sežani, imela bom svoje tri , pa še Niko. uff Bom rabila pomoč:) Smiley
Bo pa kar nekaj kokrčkov, mladina  Smiley Super.

Nezzek tudi jaz spremljam forum, samo problem mi je v pisanju, mi ne gre tako dobro z
jezika - s prstov.

Bravo pepitika , bo vsaj molo več mladičev kot pri nas.
Seveda tekmo pa bomo šli delat. U nas bo cel batalion.
Pri nas tudi vsi hitro trebuščka nastavijo in tekmujejo do koga bo prej roka prišla.


Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #779 : ponedeljek, 09.02.2009 : 14:30:31 »

Hehe pri nas ne more Bella z nobenim tekmovat.. bi še enega samčka pripeljala nekje iz tujine, pa mi starši ne pustijo.. Angry Belli je pa dolgcajt. No vsekakor bo naslednji čokoladen serec.  Cool

Upam, da nobenega ne bo motilo, ker bom Bello spet sama postrigla, samo res nimam ta 2 tedna pred razstavo niiič časa, da bi se spravila dlje kot do konca ulice. Spet so nas "nabasal" s testi.  Cry
Bom videla koliko ji bo še zrastla dlaka zdaj ko imam tiste tabletke (še enkrat hvala Pepitika Wink Kiss ). Opažam, pa, da se ji že veliko bolj sveti, pa prhljajčka tudi že skoraj ni več (pa sem ga lahko samo z morsko vodo dol spravila.. ni nobon veterinar znal pomagat Roll Eyes ). Me prav zanima kaj bo še iz tega.  Smiley

Upam, da mi uspe danes še enkrat na dolg sprehod, bili sva okoli 11.ih ker sem danes doma (me je mula u postlo spravla..  Tongue Roll Eyes ). Tako je uživala, jaz sem se pa nadihala svežega zraka.. Sem pa pozabila fotoaparat.. hehe se zgodi.  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines