mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 17:21:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški in Ameriški koker španjel  (Prebrano 258695 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #630 : sobota, 15.11.2008 : 22:36:31 »

Ja no pač.. tako je pa če ti je dolgčas, pes pa nima kaj za delat! Grin
Saj greva na agility spomladi no.. Roll Eyes
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #631 : sobota, 15.11.2008 : 22:41:15 »

nezzek, daj prosim preberi sporočila v svojem mailu. me nekaj zelooo zanima pa te nisem mogla tukaj vprašat!!!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #632 : nedelja, 23.11.2008 : 23:40:22 »

Ahh kje naj začnem..
Ta vikend je Bella uživala skupaj s svojo frendico Murko! Bilo je noro! Igrali sta se kot dva "puppyja", seveda sta skupaj kraljevali travniku..
Od kar smo prišli že spi.. res je zelo zmatrana. Saj je prav.. čeprav sem upala, da bo kaj snega.. pa nekako ga ni bilo. Smo v zameno imeli krasen sončen dan. Res sem vesela, da smo ga v polno izkoristili! Kiss
Nekaj več bom napisala jutri.. gremo zdajle spat.. Bella v svojo in jaz v svojo posteljo. (mami ne pust, da bi spala pri meni.. Tongue). Ima pa zato dekico prav takšno kot je moja! Cool

Lahko noč Kiss
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #633 : ponedeljek, 24.11.2008 : 21:21:16 »

Jah slikice se od nedelje še niso naložile.. bom samo od sobote dodala.
Avtorica: Bella Angry Tongue Roll Eyes
Vsi so nekaj začeli pakirat.. vedela sem, da se nekaj dogaja! In res se je, namreč šli smo v Žiri! Vožnja je bila tako kot vedno prijetna. Tam pa nas je že pričakala moja frendica Murka!! Kako sem je bila vesela!! Takoj sva se pozdravili, in šli smo na krajši sprehod. Seveda sem cel travnik prevohala, saj se je od poletja tam veliko dogajalo.



Ah ja.. "zmatrani" od sprehoda smo šli noter. No z Murko imava svojo sobo, ki je v pritljičju hiše. Fino je, ker ne rabiva biti privezani, ampak se lahko čisto lepo igrava v tistem prostoru.




Če pa Murka teži se skrijem v box, kjer mi nič ne more saj je prevelika! Grin



Zvečer je Murka mogla "domov" in jaz sem ostala sama v sobici.. Se me je Neža zato "usmilila" in me je spustila v kuhinjo!! Jejjj!! Roll Eyes Cheesy Tam sem se malo "pačila" nato pa smo šli spat.
Drugi dan je bil še boljši. Z Murko in Nežo smo tekali po travniku in Neža naju je poskušala ujet v "gibanju" za nek natečaj.. al kaj jaz vem.. No tako se je trudila, da se je na koncu spotaknila čez krtine in čmoknila na tla.. Hehe sem se ji tako smejala!! Cool
Neža je nato še z Murko vadila like za JH, jaz pa sem ju gledala s klopce (saj niste mislili, da bom na tleh sedela?!?). Popoldne smo se vrnili v Ljubljano. Bila sem zelooo zmatrana, tako, da sem takoj zaspala.
Takole smo izkoriščali mi "zadnji" dan brez snega..

Danes pa je bil prav poseben dan. Prvič je zapadel sneg! Seveda ga zjutraj ni bilo. Ko pa se je Neža vrnila, je bila tako dobre volje.. pa nisem vedela zakaj? No ko sem prišla ven mi je bilo vse jasno! Bil je sneeeg!! Kako sem uživala!! Cheesy Kiss Me je Neža snemala.. pa bo dodala filmčke jutri, ker danes nekaj ne dela..
Kasneje sva se na večernem sprehodu kepali in igrali!! Samo tele kepe so pa tako "nesramne". Nikoli se ne pustijo ujet.. ko pa jih ujamše kar zginejo!?! Angry  Shocked  Kr neki..

No to je malo o zadnjih dneh

lp

PS upam, da mi jutri uspe slikice nalimat.. danes je tale intrnet .. (bolje da ne rečem kaj..)
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #634 : ponedeljek, 24.11.2008 : 21:29:06 »

no si pa imela zanimiv vikend Bella! samo ti moram povedat, da te Charlie zeloooo pogreša. Nujno morata naslednje dni kajs kupaj noret po travniku! Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #635 : ponedeljek, 24.11.2008 : 21:40:41 »

Si pa uživala Bella čez vikend. Pa na snegu uživaj in pazi, da ne boš pojedla preveč snežnih kep.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #636 : sobota, 29.11.2008 : 20:37:08 »

No seveda je sneg ponolno zapadel, kar je Bellino veselje kar podvojilo!!
Danes je imela še dvojno porcijo, 1. sama z mano, 2. skupaj z Talo in Charliem!! Cheesy
Zdaj spi kot ubita (kaj pa..).
Je bilo pa na drugem sprehodu, proti koncu tako grozno.. Je Bella zavohala sled in zgonila srno/srnjaka (?) iz gozda.. jaz sem samo videla kako je pred mano steklo nekaj.. Potem me je pa tako stisnilo.. sem kar Bello videla z a to srno/srnjakom.  Shocked
No k sreči je ostala v gozdu.. in se totalno zakopala v sledi od divjadi..

Drugače pa mislim, da je bilo super! Cheesy Cheesy

Pa še slikice:
Kje je zdaj tista miška!?! Tongue

Hitrejša od Charlia  Cool

Dance!

All free.. Kiss Kiss

Snow princess Kiss

Njami snežinke!! Grin Cheesy

Poziramo..

Sem imela v dlaki take kepe, da mi je Neža mogla vse dol pulit, ker nisem mogla hodit.. Tongue Roll Eyes

Moiia Bella Kiss

Pusti me.. SPIM!!


lp Kiss
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #637 : sobota, 29.11.2008 : 20:47:47 »

sicer sem jih že videla ampak res so Kiss !! pa ne boste verjeli-Bella je imela danes ČIST smrček!!!!! 
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #638 : nedelja, 30.11.2008 : 09:20:22 »

Super slikice.  Smiley

lp

Sandra in Kaja
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #639 : nedelja, 30.11.2008 : 12:07:16 »

Hvala! Kiss

Danes pa ne grem ven z Bello.. mi tale dež, ki topi sneg sploh ni všeč.. Angry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #640 : nedelja, 30.11.2008 : 12:18:04 »

O lepotička, a tu s e skrivaš  Cool
Tole mora bit pa tako mehko. Po slikcah zgleda, da je kr za zmečkat  Tongue
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #641 : nedelja, 30.11.2008 : 13:04:08 »

Tukaj se skrivava ja! Grin
Joj še veš ne kako je mehka.. kot pliško! Kiss Wink
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #642 : sreda, 03.12.2008 : 14:28:16 »

Pa še malo novic od nas!
Buxi začenja svojo razstavno "kariero" s kar obetavnimi ocenami. Tako v Vrtojbi kot v Zagrebu je dobil "zelo perspektiven" z opisom "izredno lep tip"  Smiley in smo bili strašno ponosni!
V Ljubljani pa se bo začelo zares in takrat upamo, da ga bo vodila naša Nezzek, saj res lepo gresta skupaj.
Slikici sta iz Zagreba (foto J. Markelj in moja malenkost). Upam, da vam je všeč!
Alenka


* Buxus Zagreb 001.jpg (38.63 KB, 300x300 - pogledano 187 krat.)
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #643 : sreda, 03.12.2008 : 14:31:39 »

Tu je še druga slika (J. Markelj).
Alenka


* 2911 2008 261.JPG (40.28 KB, 300x300 - pogledano 170 krat.)
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #644 : sreda, 03.12.2008 : 14:32:13 »

Jaz sem pa danes spoznala svojo "prvo" ameriško koker španjelko (prej so mi že bili zelo všeč, ampak sem jih poznala le iz knjig ali razstav) in sem se čisto zaljubila. Morda tudi zato, ker sem bolj "španjelska", imam kavalir španjelko.  Kiss  Sicer sem že enkat na veterini srečala gospo s starejši ameriškim samčkom, je rekla, da tako fenomenalnega psa še niso imeli.  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines