mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 21:56:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški in Ameriški koker španjel  (Prebrano 251801 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #330 : sreda, 23.11.2005 : 11:56:57 »

Pozdravljeni!
Kaj niso božanski, ko spijo? Jaz jih včasih kar gledam, tako so sproščeni. Bali je tudi muca maca, vidim. Sneg je pa mojo Betko tudi čisto očaral. Rojena junija, ga je seveda doživela prvič. Zdaj je pa ne spravimo v hišo, ker nori naokrog! Ali pa sedi pod ptičjo hišico in vsa očarana opazuje siničke, kako priletavajo. Sneg je veselje samo za moje kužke!
Naši mladički pa tudi rastejo in so stari že 5 tednov. Nekaj slik je na http://Tamalanna.moj-album.com/ Dajte jih no malo pohvalit!  Smiley
Lep sneženi pozdrav,
Alenka
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #331 : sreda, 23.11.2005 : 15:21:24 »

Živjo!

mashy, sem včeraj srečala vaju z Balijem in je že takooo velik Kiss.  A ni jutri star Bali 9 mesecev (sem skos mislila, da se je skotil februarja sram)? Pa moram pohvalit slikice Smiley.

Lp, Ana
Logiran
mashy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


« Odgovor #332 : sreda, 23.11.2005 : 17:24:26 »

Zdravo!

Joj, alenka, sem sedajle videla male kepice. Cukrčki Kiss Se spomnim kako je bil Bali majhen, ko smo ga šli pogledat prvič.

Anana, Bali ima rojstni dan 22. januarja. Še malo, pa bo star eno leto Cheesy Imava skoraj skupaj rojstni dan - on 22. jaz pa 25. januarja Wink
Drugače nas je pa včeraj v pasji šoli skoraj zasnežilo Cheesy Je bilo prav zabavno, ker je cela skupina prvič videla sneg. Bali se je pa tudi zabaval. Sploh ni nič delal, samo vohal je in snežinke lovil Wink Upam, da na izpitu ne bo snežilo Wink.

Pa še eno vprašanje: pozna kdo način, kako postaviti novoletni jelko z okraski v dnevno sobo tako, da ne bo ostala brez okraskov, ko bo pes pritekel v sobo. Imamo še 1 mesec časa, da se spomnimo, ker cela družina kar vidi, kakšno zabavo bo imel Bali, ko se bo igral z okraski Cheesy

Lp
Logiran
Iva
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #333 : sreda, 23.11.2005 : 18:52:49 »

Bali je lep ampak je potreben striženja. Priporočam da ga peljete h *****v Zagreb. Ona je odličen frizer za pse. Moral bi izgledati približno tako:
moj Black Majesty's Step By Step-Zvone 4mj.:

http://www.moj-album.com/slike/300079/1FL9TYnLz8xyPLsB.jpg

9mj.:

http://www.moj-album.com/slike/300079/_MLkPi7_4mtwrSTq.jpg


LP
Iva
Logiran
mashy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


« Odgovor #334 : sreda, 23.11.2005 : 22:28:51 »

Zdravo Iva!

Balija še nismo strigli, ga nameravamo v bližnji prihodnosti Wink Drugače pa je ** vzrediteljica.
Ali v Sloveniji drugače ni nobenega dobrega frizerja za koker španjele?

Lp
Logiran
tej4
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #335 : četrtek, 24.11.2005 : 22:21:19 »

Zdravo!

Da vam tudi jaz pokažem mojo Šino... Cheesy
http://tej4.moj-album.com/
Boma zdaj na snegu naredile kaj novih slik, pa jih pokazem.

Lp
Logiran
Iva
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #336 : ponedeljek, 05.12.2005 : 01:03:02 »

Zdravo Iva!

Balija še nismo strigli, ga nameravamo v bližnji prihodnosti Wink Drugače pa je Maja Balijeva vzrediteljica.
Ali v Sloveniji drugače ni nobenega dobrega frizerja za koker španjele?

Lp

Nala-Ch.Miss Mistique of Don Carlos County (Ch.Charbonnel Glenmartin x CH.Sandy of Don Carlos County)
IHA Wels,reserve CACA
http://www.moj-album.com/slike/300079/G7uzf2IubUuhiwjR.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Eli
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #337 : torek, 03.01.2006 : 13:16:35 »

Pred enim tednom sem postala ponosna lastnica zlatega koker španjelčka, ki sliši na ime Tal. Star je deset tednov in je zelo živahen. Prebrala sem že kar nekaj literture, ampak rada bi zvedla še kaj iz prakse. To je moj prvi pes tako, da bi bili kakršnikoli nasveti dobrodošli. Zanima me ali ga lahko že pri teh letih in takem mrazu kopam? Kaj pa naj naredim glede higiene. Ali je normalno, da še vedno opravlja potrebe v stanovanju? S fantom sprobavava foro s papirjem. Samo za novo leto je bil pri njegovih starših in se je zdaj čisto razvadil ter lula in kaka tudi tam kjer ni papirja. Pozna kdo kako drugo, bolj učinkvito foro.
Logiran
mashy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


« Odgovor #338 : torek, 03.01.2006 : 17:32:41 »

Zdravo Eli!

Tudi Bali je naš prvi pes, ampak ti bom poskusila vsaj približno odgovoriti na tvoja vprašanja.
Glede kopanja - mi našega po vsakem sprehodu sedaj ko je zima "odtajamo" Wink ker ima na dlaki toliko sneženih kep, da sploh ne more hoditi. Potem ga zbrišemo in je v stanovanju, da se posuši.
Ker smo mi skoraj izgubili živce pri sobni čistoči, smo po 1 tednu kupili box za psa - "kletko", ki jo uporabljajo na razstavah, zelooo veliko za njega (mislim da 2krat večjo kot je priporočeno) - na začetku smo jo pregradili z leseno ploščo na pol (da ni na eni strani lulal na drugi pa spal). V njej še danes spi ponoči. Sobne čistoče pa smo ga naučili tako, da smo ga vsake 2 uri peljali ven, da se je polulal in pokakal, pa seveda po vsakem obroku in igri. Seveda smo velikokrat vstali zaman ali pa prepozno, ampak naučil se je pa le Cheesy

Lep pozdrav,
Maša


Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #339 : torek, 03.01.2006 : 17:39:24 »

Eli, naj te ne skrbi glede sobne čistoče. Naša je lulala zunaj vse do zdaj, ko je stara že 6 mesecev, kljub navajanju od vsega začetka (psička je drugače pasme pekinezer). Sem že skoraj obupala. Eni psički se pač naučijo prej, drugi malo kasneje Wink!
lp, leni
Logiran
Iva
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #340 : torek, 03.01.2006 : 23:58:08 »

Eli dobrodosla!

imas li kakve slikice od svog ljubimca?

Iva
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #341 : četrtek, 12.01.2006 : 18:08:30 »

A mi lahko prosim nekdo pove po koliko okvirno se prodajajo angleski koker spanjeli na nasem trgu?
Logiran
mashy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


« Odgovor #342 : četrtek, 12.01.2006 : 18:40:04 »

A mi lahko prosim nekdo pove po koliko okvirno se prodajajo angleski koker spanjeli na nasem trgu?

Ko smo mi kupovali našega (lansko leto) so bile vse cene od 350 do 400 eurov - za rodovniške pse.

Lp
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #343 : četrtek, 12.01.2006 : 21:54:32 »

Saj to se mi zdi cudno, sem pa od ene gospe in se od enega gospoda (vsak ima svoje leglo) dobila podatek, da je cena rodovniskega kuzka - kokra 60000 sit.

Zdaj pa ne vem a je kaj narobe, al kako...

Prosim ce mi lahko nekdo malo bolj razlozi kako to dolocajo cene... Huh
Logiran
koker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #344 : petek, 13.01.2006 : 08:51:52 »

V Sloveniji smo trije-štirje resni vzreditelji koker španjelov, ki imamo cene od 350-400 eurov. Ostali pa so v večini samo lahko ljubitelji ali lastniki ene psičke ali pa taki ki jih preprodajajo ali  pa taki, ki ne poznajo cen ali celo ogromno jih je brez rodovnika. In ti se ne ozirajo na kvaliteto, ceno, važno jim je samo da psički čim prej gredo od doma. Ker je malo legel KŠ v Sloveniji, jih tudi hitro prodajo. Ker novega kupca tega občutljivega, lepega in še kar zahtevnega in pametnega kužka ne zanima kje, kakšnega kužka vzamejo. Važna je samo čim nižja cena. In tako so cene zelo nizke. Vzreditelji pa imamo probleme zvišati cene, pa čeprav imamo dosti večje stroške kot tisti, ki ne vlagajo veliko v vzrejo. Druge pasme pa imajo z lahkoto cene tudi 2000 euro ali pa še več.
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines