mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 22:27:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški in Ameriški koker španjel  (Prebrano 251826 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
tammy
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #315 : sobota, 15.10.2005 : 08:46:40 »

A mogoče kdo ve , če je zdele kakšno leglo orange roan španjelov (z rodovnikom) v sloveniji al pa na hrvaškem?
Logiran
janusa
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #316 : ponedeljek, 17.10.2005 : 08:58:01 »

TINCI, lahko ti povem iz prve roke, da bomo ta konec tedna parili ameriške koker španjele.  Wink

Oba sta iz Slovenije (sicer uvožena), imata lepe razstavne uspehe in odlične starše. Sta brez zdravstvenih težav in mirnega in prijaznega karakterja. Psica je črne barve, pes pa čokoladne z beige ožigi. Slike obeh ti lahko pošljem na privat mail, kot tudi druge podatke, ki bi jih želela. Pričakujemo lahko različne barve mladičkov, vendar najverjetneje črne, črne z ožigi, rjave in rjave z ožigi.

LP!

Logiran
tincy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 42


« Odgovor #317 : ponedeljek, 17.10.2005 : 21:17:34 »

Janusa, zelo bi ti bila hvaležna, če bi mi res poslala slikice staršev. Sicer se za nakup ne zanimam jaz temveč moja sestra, tako, da ti ne vem povedati kakšne želje glede barve... ima ona. Aja pa najbrž se moram pozanimati še glede cene;) Piši mi pa kar na mail! Hvala!!
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #318 : sreda, 19.10.2005 : 10:54:54 »

Ponovno se oglašam z veselo novico.
Moj Abi je včeraj postal očka šestim blue roan španjelčkom. Mama Zita je dobro in otroci so zdravi.
Upam, da bo tako tudi naprej in vas lepo pozdravljam,
Alenka
Logiran
janusa
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #319 : četrtek, 20.10.2005 : 10:22:16 »

Alenka, čestitke!

Naj bodo vsi zdravi in da najdejo topel in prijazen dom. Cheesy

Upam, da bom tudi jaz lahko kmalu objavila takšno novico! Wink

LP!
Logiran
mashy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


« Odgovor #320 : četrtek, 20.10.2005 : 16:11:27 »

Alenka tudi iz naše strani čestitke.
Seveda pa se priporočamo tudi za kakšno slikico.... Cheesy

Lp
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #321 : petek, 21.10.2005 : 08:34:14 »

Hvala za prijazne čestitke.
Včeraj smo jih obiskali in tudi slikali - upam, da se bo kaj videlo.
So pa neznansko srčkani in na videz vsi enaki, beli s črnimi pikicami. Razlike bodo bolj vidne čez kakšen teden. Veseli me, ker so živahni in kar naprej lačni in da je Zita res dobra mama. Na "moj album" je ena njena slikica, ko je bila pri nas na parjenju.
Janusa, kakšne kokre imaš?
Vse lepo pozdravljam,
Alenka

 http://tamalanna.moj-album.com/
Logiran
janusa
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #322 : petek, 21.10.2005 : 12:30:37 »

Alenka - sama imam ameriškega koker španjela (čokoladne barve z ožigi) - psa, parili pa bomo s črno am. koker španjelko. Cheesy
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #323 : nedelja, 23.10.2005 : 14:47:52 »

Boste parili na Hrvaškem?
Alenka
Logiran
janusa
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #324 : ponedeljek, 24.10.2005 : 08:13:18 »

Parili smo pri nas, v Sloveniji.  Wink
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #325 : torek, 25.10.2005 : 08:01:21 »

Super!
Upam, da je uspelo in da boste pričakali zdrave in zadovoljne mladičke.
Alenka
Logiran
tej4
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #326 : petek, 28.10.2005 : 19:05:04 »

Pozdravček!

Dobila sem mlado, 5 mesecev staro, kokeršpanjelko zlate barve. Podarila mi jo je starejša gospa, ki ni mogla skrbet za njo, ker skrbi že za mamo te mlade kokeršpajelke. Sicer ni čistokrvna,saj ata ni čistokrven, ampak mene to sploh ne moti. Ker to ni prvi pes, ki ga imamo, me zanima na kaj morem bit še posebaj pozorna pri tej pasmi?

Hvala za odgovore! Smiley

Lp

Tej4
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #327 : petek, 04.11.2005 : 22:21:24 »

Pozdravljeni!
Vidim, da Tej4 še ni nihče odgovoril, pa bom poizkusila. Vsi moji španjeli so bili in so zelo družabni in ljubeznivi psi, radi z ljudmi in med njimi. Niso radi sami in ne predstavljam si jih zunaj ali celo na verigi pred hišo. V stanovanju so mirni, zelo pa se razživijo v naravi. Radi se "crkljajo" in uživajo, če se z njimi igraš. So dobri prinašalci (žog in palic, ipd.), ljubijo vodo, radi plavajo. So bistri psi in se hitro in radi učijo, vendar jih je treba podkupovati. Ker so neizmerno požrešni (slaba lastnost!) je potrebno paziti na količino priboljškov, da se ne zredijo preveč. So dobri čuvaji in opozorijo na prihajajoče, vendar niso napadalni. Moja prva španjelka, "zlate" barve, ni marala otrok in sem morala biti previdna, tele trije, ki jih imam sedaj, pa mojega 2-letnega vnuka naravnost obožujejo in so mu venomer za petami. Tako kot pri vsakem drugem psu svetujem dosledno vzgojo brez kakršnekoli grobosti, samo z motiviranjem in priboljški, pa ne bo težav. Potrebno jih je redno česati (večkrat tedensko) in striči, da se jim ne naredijo vozli. Redno je potrebno striči dlako okoli ušesnega kanala, da se prepreči vnetja ušes. Z dlako je kar precej dela, sploh če želimo, da izgledajo kot španjeli!
Želim ti veliko veselja s tvojo malo španjelko!
Mimogrede, nove slikice Betty in mladičkov so na http://Tamalanna.moj-album.com
Vsem lepe pozdrave in uspehe v Vrtojbi,
Alenka
Logiran
tej4
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #328 : sobota, 19.11.2005 : 22:48:37 »

Alenka, hvala!!! Smiley Smiley Smiley

Moja Šinika ima natančno takšne lastnosti kot si napisala... Je družabna, "požrešna", hitro zamerljiva... Je pa res full zlata in sem totalno navdusena nad njo!  Cheesy

Ce bom imela se kaksno vprasanje pa se še javim!

Še enkrat hvala za odgovor!

Lp
Logiran
mashy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


« Odgovor #329 : ponedeljek, 21.11.2005 : 22:05:54 »

Zdravo!

Kako ste kaj? Vidim, da se nam je pridružila še ena ljubiteljica koker španjelov Cheesy Tej4, hitro nalimaj kakšne slikice, da vidimo lepotičko Wink

Sicer je pa danes Bali prvič v svojem življenju videl snežinke!;D Mu še ni čisto jasno, kaj so ta čuda, ki padajo na tla Wink
Jutri ima pa "rojstni dan" - 10 mesecev. Sem se potrudila in nalimala nove slikice v album http://mashy-bali.moj-album.com - še iz morja (malo pozno sram) - Alenka, poglej Balija v mapici "morje" - spi enako kot Betty Cheesy: na hrbtu z vsemi nogami v zrak Cheesy

Snežni pozdrav M&B
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Angleški in Ameriški koker španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines