mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 14:36:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 200679 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1665 : četrtek, 11.12.2008 : 23:16:11 »

Pozdravljeni!
Ko smo bli v Zagrebu smo se seveda srecali z Bibinima sestricama in bratcem  Cheesy  ...zato par slikic, zal od brata nimam nobene, ko jo dobim pa jo dam gor  Wink ...

Najprej  biba seveda  Cheesy Grin
[url]http://img88.imageshack.us/img88/3088/pb300426mf3.jpg[/url]
[url]http://img88.imageshack.us/img88/pb300426mf3.jpg/1/w240.png[/url]

Bella roma...



in Betty boop... 



In se ena skupinska...


Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1666 : četrtek, 11.12.2008 : 23:20:45 »

Na žalost je tako kot si napisala Nezzek. Ljudje si prevelikokrat izberejo pasme ki za njih niso primerne.

Bibaleze, verjetno je bilo snidenje prav prijetno? Ste se kaj podili naokrog?

Eva
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1667 : četrtek, 11.12.2008 : 23:29:04 »

Kalsang, pa se nadzor sploh izvaja? Če pogledaš Crufts, potem že ne.

Če sodim po svoji pasmi, potem to prepoved v Angliji in na Švedskem zelo resno vzamejo. V obeh državah sem bila na razstavah, na Cruftsu, in na Tibethund-u v Stockholmu. Če drugje v Evropi shih tzuje sprejajo, pudrajo, lakirajo in tupirajo, jih tam res samo počešejo. Na Cruftsu in na Švedskem zmagovalnim psom vzamejo vzorce dlake in jih dajo na analizo. Če na vzorcu najdejo karkoli drugega razen šampona in balzama, je pes diskvalificiran in mu odvzamejo osvojene titule.
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1668 : četrtek, 11.12.2008 : 23:56:04 »

Citat
Bibaleze, verjetno je bilo snidenje prav prijetno? Ste se kaj podili naokrog?
Ja prav fajn je blo res, se jih spomnim, ko so bli se taki malcki...zdaj pa so ze prave babe  Cheesy  Podili se nismo nic kaj, ker je bila biba se boga, smo se pa zmenli, da se zasigurno dobimo enkrat nekje na prostem, da bojo nase punce lahko malo divjale naokrog  Grin Komaj cakam!  Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1669 : petek, 12.12.2008 : 15:55:39 »

Super slikice!!  Kiss Kiss
Krasne punce. Bele in malo črne.. moja barvna kombinacija!  Cool

Kalsang nisem vedela, da so tako strogi. Vsekakor podpiram take stvari.  Smiley Je že skoraj tako kot na Olimpijskih te dopingi.. Roll Eyes Tongue
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1670 : petek, 12.12.2008 : 16:33:17 »

Če sodim po svoji pasmi, potem to prepoved v Angliji in na Švedskem zelo resno vzamejo. V obeh državah sem bila na razstavah, na Cruftsu, in na Tibethund-u v Stockholmu. Če drugje v Evropi shih tzuje sprejajo, pudrajo, lakirajo in tupirajo, jih tam res samo počešejo. Na Cruftsu in na Švedskem zmagovalnim psom vzamejo vzorce dlake in jih dajo na analizo. Če na vzorcu najdejo karkoli drugega razen šampona in balzama, je pes diskvalificiran in mu odvzamejo osvojene titule.

Ups, strogi ja!
Vzeto na znanje, če slučajno kdaj tja zaidem  Wink

Ja prav fajn je blo res, se jih spomnim, ko so bli se taki malcki...zdaj pa so ze prave babe Cheesy Podili se nismo nic kaj, ker je bila biba se boga, smo se pa zmenli, da se zasigurno dobimo enkrat nekje na prostem, da bojo nase punce lahko malo divjale naokrog Grin Komaj cakam! Cheesy

Ko lahko divjajo prosto naokrog, buli takrat res uživajo. Ej, a ni bil še en tigrast v tem leglu? Ali pa sem malo pomešala?

Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1671 : petek, 12.12.2008 : 17:21:44 »

Bibaleze, za jutri velja? Nas dež ne moti, če bo slučajno. Se slišimo.
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1672 : petek, 12.12.2008 : 22:37:10 »

Citat
Ko lahko divjajo prosto naokrog, buli takrat res uživajo. Ej, a ni bil še en tigrast v tem leglu? Ali pa sem malo pomešala?
Ej res jih je pravi uzitek gledat...biba se sploh ne utrudi, bi divjala ure in ure. Ko pa stopimo doma cez vrata pa samo pade od utrujenosti  Grin
Je se en iz legla, bratec-blade runer, samo zal mi ni nobena slikica uspela, so vse neke meglene, tak da jo bom dala gor ob drugi priloznosti. Je pravi lepotec in kar velikan  Cheesy
Citat
Bibaleze, za jutri velja? Nas dež ne moti, če bo slučajno. Se slišimo.
Naceloma mene tud nemoti, biba sicer ni navdusena nad dezjem sploh, ampak ko bo vidla chilly ji bo cisto vseeno za dez  Cheesy Grin Jutri pridem komaj v mb in sicer okrog 7 vecer, ker se delam do 5  Sad, tak da sem bolj za nedeljo... Bo ql al mate kake druge plane?
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1673 : nedelja, 21.12.2008 : 20:19:27 »

Tina, nase zadnje srecanje je bilo super! Biba je sicer bila rjave barve ampak zelo zadovoljna  Wink Takoj ko smo prisli domov smo jo okopali in ze je spala kot ovcka  Grin Pozabla sem ti pa dat knjigo  Sad zato jo dobis takoj ko pridem domov. Cez praznike bom vecino v mb, tako da ce ne odpotujete nikamor na zimske pocitnice, se lahko kaj dobimo...
Biba se se vedno goni, zdaj je tudi zacela malenkost bolj krvavet, ji probam za vsak dan dat malo hlacke gor-jih ful ne mara..na vsak nacin si jih hoce snet, kar ji tudi uspe in potem se na brzino pojest vlozek! Svasta no... Smo pa tudi bli spet pri veterinaru-vnetje dlacnih mesickov tokrat...vedno nekaj no...hvala bogu da je ze boljse  Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1674 : nedelja, 21.12.2008 : 20:32:44 »

Bella tudi ni marala gatk. Pojedla mi je dvoje skupaj z vložkom.  Tongue Roll Eyes
Potem sem jih pač dala dol in nisem kupovala drugih. Pa si je kri sama lizala. Pa še manj živčna je bila. Krvi pa ni bilo nikjer. Se je sama "pucala".  Wink
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1675 : nedelja, 21.12.2008 : 22:08:31 »

Moja biba je tudi taki talent da hoce vse skupaj kar pojest... Grin Jo mam pa v stanovanju in sem zadnjic opazla kapljice krvi po tleh...drugace nisem nikjer nic zasledila...se kar sama umije in scisti... po tleh pa pusti-opica  Cheesy
Sem sla na tvoj album gledat slikice...pravi lepoticki imas nezzek!  Cheesy Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1676 : nedelja, 21.12.2008 : 22:13:54 »

Moče ji pa nebi gatk gor puščala. Saj kapljica ali dve je bila tudi pri nas. Nekatere pa res veliko puščajo za sabo, če nimajo gatk..
Ja saj veš, da ni čistilka, da bi pucala kri na tleh!! Cool Grin Grin

Hvala bibaleze! Kiss Grin
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1677 : ponedeljek, 22.12.2008 : 00:19:38 »

Babe nore, kaj vse požrete. Jaz se sicer nekaj hvalim, ampak nas tudi počasi čaka druga gonitev (Chilly mi je ža malo sumljiva), pa bomo vidli, če bo tako lepo gate nosla, kot prvič! Chilly je kar puščala sledi za sabo, sploh če je spala na kavču ali postelji, kar ni ravno fajn.

Citat
Tina, nase zadnje srecanje je bilo super! Biba je sicer bila rjave barve ampak zelo zadovoljna   Takoj ko smo prisli domov smo jo okopali in ze je spala kot ovcka   Pozabla sem ti pa dat knjigo   zato jo dobis takoj ko pridem domov. Cez praznike bom vecino v mb, tako da ce ne odpotujete nikamor na zimske pocitnice, se lahko kaj dobimo...

Chilly sem tudi kopala zadnjič, je pa spala kot ubita. Še drugi dan se mi je zdelo, da jo mišice bolijo.  Sem se spomnila na knjigo ko sem bila že doma. No če sta doma čez praznike, se moramo dobit. Pokliči, ko bosta tukaj, jaz imam časa na pretek (imam počitnice  Wink.

Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1678 : torek, 23.12.2008 : 12:25:49 »

Super! Tud jaz mam pocitnice-kao  Grin Biba si je zaj pridno nabirala kondicijo, da bo kos chillyjini formi  Cheesy Grin Smo vsak dan pridno hodli na roznik...pa tud dez je zgleda vec ne moti tolko ko jo je vcasih. Pravzaprav sem kar nekaj sprememb opazla pri njej... Ce srecamo kakeg psa, ne vlece vec kot blazna proti njemu in tudi ko se odlocimo da je dovolj vohljanja in igranja, gre  za nami  Shocked Shocked Nic vec vleganja na tla in strajkanja ter smeha mimoidocih  Grin Cheesy
Jaz pridem domov ju3 zvecer, do 5 se delam-pa mi tak ni... Sad ...tak  da ko vam bo za pasje divjanje kar sporocite, mi smo v pripravljenosti  Grin Cheesy Nekaj se se pogovarjamo da bi en dan skocli v avstrijo-je treba kupit kaka pasja darila, da nebomo ostali brez smreke  Grin In ce vam bo lahko grete zraven, bo biba mela pasjo druzbo  Wink
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1679 : torek, 23.12.2008 : 17:45:28 »

Super, se slišimo in vidimo. V Gralli se je odprla ena super trgovina za živali, smo že šopingirali prejšnji teden. Nevarno za denarnice!

Aja, pa še najbolj pomembno:  CHILLY IMA DANES ROJSTNI DAN!
Logiran
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines