mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 07:17:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 201870 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1575 : petek, 24.10.2008 : 17:28:08 »

Si mu mogoče dala kakšno ampulo proti zajedalcem?
Včasih imajo na to reakcijo..
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1576 : petek, 24.10.2008 : 18:07:46 »

Pozdravljeni vsi skupaj! Koncno imam internet v lj in lahko malo bolj redno obiskujem "nas" forum  Grin  Bibi gre kar na boljse-hvala bogu, demodex izginja z vsakim mazanjem pa tud dlacice rastejo nazaj, kaslja pa je tudi konec  Cheesy  No, tokrat se je tudi nama z Bibo uspelo pravocasno prijavit za razstavo tako da greva tudi midve v Zg, da vidimo kako to sploh izgleda, hehe (Upam, da se nebo ravno takrat gonila in da se bo dokoncno pozdravila, drugace pa gremo pogledat in navijat za ostale)! Me prav zanima kaksne trike bo izvajala  Shocked , njej bo prav zabavno zganjat norcije, meni pa nerodno  Grin Bo pa vsaj pol dva dni spala kot top od prevelikega navdusenja  Cheesy
Ivana mail sem ti poslala ze vceraj, pa tudi nove slikice, Biba pa je ze dosti boljse tako da se nic kaj ne sekiraj. Komaj cakam da se vidimo v Zg in da vidis kaksna velikanka je ze postala!
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1577 : petek, 24.10.2008 : 18:52:14 »

Chilly hehe si jo predstavljam, ona je res tak srček, pomoje bo čist blestela ko bo v agillitiju. Je pa prav da sta prej poslušnost delali, ker za agillity je to kar potrebno.

Kriss mogoče je reakcija kot je nezek napisala, a vseeno bi se sama prepričala pri veterinarju da tudi njega mogoče ni napadel demodex. Od kje pa je tvoj Tai? Kdo so njegovi starši? Mogoče nam lahko prilepiš kakšno slikico.

Ana me veseli da je Biba boljše! Res komaj čakam da jo vidim, vedno mi je v veselje videti sorodnike moje Lolice Smiley Razstava pa kot razstava, veliko ljudi in psov, sem tudi sama na Haucku to videla da je malo zmedlo Banano, vendar če je handler ok in zna motivirati psa se vse popravi Smiley Se potem vidimo v Zagrebu.
Naj še jaz povem da tudi midve hodiva v šolo, danes sva že uvedli kliker bomo videli kako nama bo šlo, vendar naju je taršica kar pohvalila Smiley

lp, ana
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1578 : petek, 24.10.2008 : 18:54:04 »

Focoso, kliker je super. Jaz imam same dobre izkušnje z njim! Smiley
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1579 : petek, 24.10.2008 : 19:47:52 »

Ana kam pa hodita v solo? A sta ze v Lj? Tudi midve delama s klikerjem in morem priznat da nama gredo stvari dosti hitreje tako... Evo, Biba ima ravno svojih 5 minut in divja po postelji kot nora  Cheesy 
Kar se pa razstav tice sma midve z bibo totalne amaterke.. Zdaj si me kar malo prestrasla... Shocked hehe! Me pa veseli da se bomo videli. Lp
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1580 : petek, 24.10.2008 : 20:00:07 »

Medve imava individualne lekcije, ker so s tečaji začeli septembra in so že na pol programa. Ja vsi pravijo da je kliker zelo fina zadeva, tko da sem vesela da ga sva ga tudi midve začeli uporabljati.
Ah ne skrbi, boš videla da ni nič groznega. Če kaj ne boš vedela me boš tam v Zagrebu vprašala pa ti bom pokazala kako gre. V katerem razredu pa bosta? Pride že v mlade (9. mes) ali sta še v najmlajših?
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1581 : petek, 24.10.2008 : 20:33:14 »

Ne, takrat bo komaj 8 mesecev pa se malo, tak da boma v najmlajsih... Pa malcek je se otrocja tak da upam da neboma cel đumbus tam nardile, hehe!  Cheesy
Midve bova pocasi zakljucile malo solo, se dober mesec... Sem pa razmisljala da bi cez zimo, ko tecajev ni, tudi midve delale individualno s kaksno instruktorco in se pripravljale na osnovno solo spomladi..
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1582 : petek, 24.10.2008 : 20:37:48 »

hehe če imaš mladiča, sodnik radi vidijo, da so igrivi. Seveda ne vsi..
Pri moji pasmi je pa itak pohvalno če je pes v ringu vesel! Grin
So pa razstave nekaj najlepšega na svetu!! Vsaj meni! Sem že čist zasvojena. Roll Eyes Sploh ko enkrat prideš v BOG (v BIS-u še nisem bila)... Kiss Adrenalin naraste na polno, sodnik pokliče "tvojo" pasmo..in ti zašprintaš v krog in če si samo en zampomne pasmo, ki si jo razstaviljal je to uspeh! Cool
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1583 : petek, 24.10.2008 : 23:14:44 »

ha ha ne govori o zasvojenosti z razstavami ker sem celo evropo prelezla in še nimam dost Cheesy Ampak ja adrenalin je super, čeprav moram priznati da se niti BIS ne more kosati s kakšno specialko ko vidiš 20 psov v svojem razredu in vsi bolj kot ne super predstavniki svoje pasme.
Ja prav imaš pri mladičkih in najmlajših ni tako strogo, saj se razume kako igrivi so še. Tudi odrasli bulčki dostikrat v ringu pokažejo svoje extra klovnaste afnarije Smiley
Ja Ana pozimi ne vem kako je s temi šolami ... drugače pa ti bom dala naslov za indivualne lekcije če boš kdaj potrebovala Wink
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1584 : sobota, 25.10.2008 : 20:56:56 »

No moja mala pujsika je zelooo zelooo igriva, norcava in se kaj bi se naslo za opisat njeno vedenje  Cheesy Kljub temu upam, da vseh norcij ravno nebo pokazala-sicer pa tudi ce bo, kaj hocemo-pac je bulcek  Grin Ana super, se priporocam za ta naslov, bi mi blo prav fino met nekoga za cez zimo...se mi zdi da clovek kar tezko najde nekega privat instruktorja...so vsi tak zaposleni...bi mi pa blo skoda, da do pomladi nebi nic delale... Ce bo bibina tacka vredu in srcno upam da bo-bi tudi jaz rada da poskusiva z agilitijem, mogoce ji bo pa to vsec, ko je bolj dinamicno vse skupaj...
Aja tacko sva slikale, kosti so vredu, nic ni blo videt, pa tud kri so vzeli za test na borelijo in erlihijo...ta tedn dobim rezultate, ki upam da bojo vzpodbudni! Res nevem vec kaj bi se lahko bil razlog tega sepanja...upam da si ni kaksne kite natrgala al pa kaj podobnega in da se bo vse skupaj cim prej koncalo. Mislim da imava obe teh veterinarjev ze cez glavo..
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1585 : nedelja, 26.10.2008 : 12:37:23 »

Tudi jaz ti želim, da ni nič hujšega. Mislim, da je agility bulčkom kar pisan na kožo, čeprav takih hitrosti kot borderji pač ne morejo doseči.
Jaz bom štartala z agilityjem , ko bo Chilly dopolnila eno leto. Mislim, da ji bo všeč, nobeni od naju pa ne bo škodilo malo letanja. Glede na to, da je prve mesece skoraj nisem spravila iz hiše, pa je zdaj polna energije in jo včasih komaj dohajam. Ko končama osnovno šolanje štartama z agilityjem. Res je, da pozimi ni tečajev, ampak kinološko društvo ima k sreči tako rekoč pred nosom, zato bom začela pač sama. Sem že tekmovala pred leti, zato ne bo problema, bomo videli, če bo Chilly tako navdušena kot jaz!

Kako ste kaj s časom med prazniki? Bi se lahko dobili naslednji vikend, če imate čas.

Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1586 : nedelja, 26.10.2008 : 13:03:13 »

Moja pujsika pa se je malo polenila odkar je ta kaselj staknila in morala pocivat, tak da jo zdaj postopoma spet navajam na najine daljse sprehode...mi prav ni vsec da se ji nikam ne da..posebaj zjutraj! Res pa je da za pasje divjanje vedno najde energijo  Grin
Jaz sem za! Biba tudi  Cheesy  Me sicer v petek dopoldan ni, ampak drugace pa mam cas..bi blo super, ce bi se zmenili  Wink
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1587 : nedelja, 26.10.2008 : 14:28:26 »

A v soboto bi šlo? Bom kontaktirala še ostale lastnike bulčkov iz okolice Mb-ja, pa bi se dogovorili.
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1588 : nedelja, 26.10.2008 : 15:18:44 »

Sobota bi bla zakon! Joj, se ze veselim bulckov na kupu  Cheesy
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1589 : petek, 31.10.2008 : 21:34:48 »

Hm...Se mi zdi da je malo prevec stevilk v tej telefonski...  Grin Drugace pa mam cas jutri pa se lahko kaj zmenimo... moja cifra pa je ****
Logiran
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines