mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 15:20:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 201921 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1425 : četrtek, 12.06.2008 : 14:53:29 »

Evo, še 2 slikici.



Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1426 : petek, 13.06.2008 : 08:10:42 »

Si upam trdit, da sta se šele ven spravljala, ne vem pa kakšne podvige sta imela čez dan Wink Saj če vlečem vzporednico z mojim psom, tudi ne skače preveč okrog, ko se nihče ne ukvarja z njim.. Eksploziven, naspidiran, na fedrih Cheesy Ta pa je mirno stal in jezik po tleh vlekel in me je bolj spominjal na angleškega buldoga. O tipu si pa ne bi upala govorit. Močen samec, zalit, a ne debel. .
V bistvu me bolj na splošno zanima, kolk energije imajo ti psi in kako jih vročina uniči. Koliko fizičnih aktivnosti prenesejo, jih kdo ob kolesu vodi..?

Bulčki imajo kar dosti energije. Eksplozivnost, na fedrih in podobno, pa njim nebi pripisovala. Je pa tako da so terrier tipi bolj aktivni kot bull tipi.
Vročina pa nobenemu ne paše  Wink
Živjo!

Ja Blackberry Brandy je zadnje čase pobiral na velikih specialkah (CETS) zato me je zanimalo kakšen je v živo. Zanimiv mi je tudi rodovnik ... Njegov brat živi v Sloveniji, vendar ga že dolgo nisem videla, tako da ne vem kako se je razvil.

Lp, Ana
Kakšne barve pa je tale brat? Bodo kaj razstavljali. No pa če uspeš kako slikico dobit bo pa sploh super.


Bibaleze....čestitke za novo pridobitev. A potem sve medve po telefonu govorile?
Brez zamere samo Ivana bi pa lahko za tako ceno in glede na to da ima BAER test praktično pred nosom, vseeno opravila!!!  Wink

Nas ne bo v Portorožu, bomo v toplicah namakali ritke. Na žalost tam štirinožci niso zaželjeni  Sad

Eva
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1427 : petek, 13.06.2008 : 12:56:35 »

Brat je brindle/white. Slike imam, vendar se praktično nič ne vidi ( ni v razstavni pozi ). Drugače pa ja, ko dobim slike jih prilepim Smiley Nekaj so omenjali razstave, samo še na nobeno niso šli, mogoče jih naštimam za Maribor.

Ana - mala je ful luštna, zelo mi je všeč telo. Če boš imela še kakšne slike pa pošlji, lahko tudi na mail.

lp, ana
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1428 : petek, 13.06.2008 : 13:15:40 »

Brez zamere samo Ivana bi pa lahko za tako ceno in glede na to da ima BAER test praktično pred nosom, vseeno opravila!!!  Wink
Eva

slušni test sem mislila  Wink

Lp, Eva
Logiran
ivana vw
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #1429 : nedelja, 15.06.2008 : 16:48:38 »

Draga Ana, drago mi je vidjeti Bubbles na vasem forumu! Nadam se da je mala vrazica dobro i da uci i slusa te! Posalji neke nove slicice kako bi ih stavili na bullterier forum index! Brat iz Venezie i sestra iz Hrvatske su vec tamo!
Lijep pozdrav Evi! Nismo se dugo vidjele! A koliko smo puta bile zajedno na Izlozbama...Hauck, Ljubljana...Maribor...tko zna koliko puta!
Ivana
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1430 : torek, 17.06.2008 : 06:45:24 »

Zdravo Ivana,
dobrodošla na tem forumu, res zanimivo, da se javljaš tule in zdajle  Wink Verjetno bo kaj povezano z tistim BAER-om.
Sicer pa ja, nekajkrat smo res bili skupaj, kot SLO-HR navijači, zdaj pa smo se kar nekako razgubili.  Huh Upam, da se srečamo na letošnjem Haucku!? A tudi v Ljubljani smo se srečali...hmmm, očitno me spomin malo daje  sram

No zdaj  ko imamo potrjeno brejost pri Bully Zone Annoying Berthi lahko povem s kom smo parili....samec je Moonflower Challenger (beli brat). Mladički bodo konec meseca. Komaj čakam  Cheesy

Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1431 : torek, 17.06.2008 : 12:35:42 »

Čestitke Eva! Da bo veliko kosmatih kepic!
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1432 : torek, 17.06.2008 : 15:10:56 »

Eva hvala za cestitke! Ja, tudi mi dve sva govorili po telefonu...pa se kdo bi se nasel, hehe! Cestitke za narascaj!  Cheesy

Ivana, biba je super! Slikice su na forumu... Wink

Pa se eno vprasanje...katere brikete jejo kaj vasi bulcki? Mojo malo pujsiko grozno napenja  Shocked bo treba menjat hrano...

Lp, Ana
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1433 : torek, 17.06.2008 : 15:19:06 »

Moji jedo Arden Grange, samo so vsi po vrsti po piščancu dobili alergijo, tako da zdaj dajem sensitive. Probaj to hrano, pa boš videla kaj ji najbolj odgovarja. No pa da ne boš mislila da ima samo tvoja vetrove Tongue
Ko boš prehajala na novo hrano pa v razmaku enega tedna postopno dodajaj novo in odstranjuj staro.

Lp, Ana
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1434 : torek, 17.06.2008 : 15:20:00 »

Hvala za čestitke, ko bodo male kepice  pripopam slikice.

Ana, naši jedo Arden Grange Adult. Za tvojo bi bilo od tega proizvajalca trenutno samo AG Puppy Large Breed. Do sedaj so jo še vsi pohvalili in ni bilo nič napenjanja. Napenjanje pa lahko pride tudi od kakšnih neprimernih priboljškov.  
Katero hrano pa daješ ti?

Citat
Eva hvala za cestitke! Ja, tudi mi dve sva govorili po telefonu...pa se kdo bi se nasel, hehe!
A vas je več?  Shocked
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1435 : torek, 17.06.2008 : 15:46:34 »

 Ne, ni nas več, hehe! Mislila sem, da sem še marsikomu "težila" po tel. ali mailu glede bulčkov... Tongue

 Moja trenutno je Eukanubo, nisem še spreminjala hrane od kar je pri meni, samo se mi zdi, da ji ne   odgovarja...pred tem pa so jedli hills, pa se tud ni najboljse izkazalo...
Trenutno je revica na dieti-kuhan riz pa piscanec..je mela reakcijo na cepljenje, pa kar v eno kaka...  Sad

Hvala obema za nasvet! Bom probala s to hrano..upam, da ji bo vsec in da ji bo odgovarjala...ker ta eukanuba ji ne disi najbolj  Smiley ...pa tistile vetrovi tud niso najbolj za prenasat (sploh glede na to da so  prisotni na 10 min)  Shocked

Lp, Ana
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #1436 : torek, 17.06.2008 : 16:35:59 »

Ana ki me je kontaktirala za testiranje Bullterrierja, daj me prosim spet pokliči, vmes mi je riknil telefon in sem izgubila nekatere telefonske.
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1437 : torek, 17.06.2008 : 16:49:32 »

Uf Eukanubo skoraj vsi odsvetujejo za bulčke, saj je menda preveč koncentrirana hrana. Ne vem sama je nikoli nisem dajala, tako da nimam izkušenj.
Pri Arden Grange, imaš tudi Puppy hrano, ne samo Puppy Large Breed. Jaz jo imam polovico vreče še, če jo hočeš, ker je moja dobila alergijo po njej in ji bom raje sensitive dajala. Če hočeš se lahko zmeniva.
Deso te pokličem seveda Smiley
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #1438 : torek, 17.06.2008 : 16:57:50 »

A ti si bla to? Sem te imela na sumu Grin
Z mano bo tudi Lucha ki ima neko veliko simpatijo do bulčkov, ko smo šli enkrat na Bully piknik jih je kar vse vzela za svoje in se stiskala z njimi pod mizo, tudi presenetljivo nežna je bila z njimi v igri, ker se drugače z močnimi psi dosti grobo igra.
Logiran
ivana vw
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #1439 : torek, 17.06.2008 : 17:02:26 »

Zdravo Eva, stvarno se nismo dugo cule...ne stignem pogledati ni nas forum po 10 daana...rad, rad i samo rad!
Cestitke na skoroj prinovi!
Kako  vrijeme prolazi, uz sve kritike hrane koje cujem...a ima ih gotovoza svevrste pocela sam razmisljati da Akiri pocnem sama raditi doma BARF, na nasem forumu ima recept...probat cu prvo malo - da vidim kako reagira pa ako bude sve u redu, nastavit cu...ipak je to najprirodniji nacin prehrane -mljevena govedina,piletina, razne vrste povrca, malo cesnjaka, riba isl.
Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines