mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 15:21:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 201924 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1395 : nedelja, 20.04.2008 : 08:13:15 »

Drugače pa splošno vprašanje - kje ste buliči na splošno? Na razstavah jih videvam čedalje manj. Danes v Celju so bili le trije, kar je zelo majhna cifra.  Undecided

Oi Sanja!

Kot je Eva že povedala naši so doma. Moj samec zaradi napačnega ugriza ni nasploh imel neke razstavne kariere, samo par smo jih obiskali. Lola pa je multi ch ima kar 5 Ch-jev in 1 JCh, tako da se mi z njo sploh več ne da okoli hodit po pravic povedano, sej nikol se ne ve mogoče jo še kam pripeljem tako mimogrede ampak zelo dvomim. Sedaj bolj računam in stiskam pesti za našo malo Banano.
Mi pridemo po vsej verjetnosti na cacib MB ker je še specialka tisti dan, pa ful je blizu našega doma in še počitnice na faksu Cheesy tko da ja, takrat bo pomoje več bulčkov ...
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #1396 : ponedeljek, 21.04.2008 : 14:15:39 »

Pozdravljeni obe!  Smiley

Ja upam, da bo na razstavah številka malce poskočila, ali pa obe malo nabrcajte lastnike bulčkov iz vajine vzreje, da pridejo na kako. Vsaj zaradi tega, da se malo pokažejo.  Smiley

Prijavljeni bulčki so pa bili; (rezultatov pa ne vem ...  Sad )
Sobota in nedelja: samec(vmesni) - Siradella's Ramon
psica(odprta) - Amazing Mighty Bulls Od Velkeho Bucku
psica (šampioni) - Warior's Quickly Quince
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1397 : torek, 22.04.2008 : 06:46:24 »

Pozdravljeni!
Domačih bulčkov v ringu ni bilo. Prevladovale so psičke in sicer 3 in en samec.

SIRADELLA'S RAMON  (CAC, CACIB)



AMAZING MIGHTY BULLS OD VELKEHO BUCKU (CAC, R.CACIB)



BULLORRTIES ENFANT BAMBAGIA (CAC,CACIB, BOB)



WARIOR'S QUICKLY QUINCE (CAC)



Eva




Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1398 : sreda, 23.04.2008 : 21:09:32 »

Pa da ne pozabim še na moj dolg. V nedeljo smo se končno dobili z lastniki malega Elma, ki je bil uvožen iz Avstrije. Nekaj slikic...

 

 

Mali je res simpatičen firbček. Ves čas se je samo obračal sem in tja  Grin

Eva
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1399 : četrtek, 24.04.2008 : 09:40:58 »

Hvala za slike in rezultate, mali je res lušten, so lastniki kej za razstave zainteresirani?
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1400 : četrtek, 24.04.2008 : 10:03:59 »

Jih bom nahecala  Cheesy

Eva
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1401 : petek, 25.04.2008 : 13:51:12 »

Le dej Cheesy

Joj kaj se mi je danes zgodilo!!!! Grem po cesti in neka zmešana baba se pelje mimo z odprtim oknom, pa se ven zadere NAGOBČNIK! Mater, če ne bi bila na cesti v avtu bi ji par krepkih povedala, tako sem pa samo s kretnjami izrazila svoje mnenje o njeni neumni prijavi! Ne moreš verjet kakšen je folk okoli, grrrr
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #1402 : petek, 25.04.2008 : 14:26:17 »

Focoso - to se ti je zadrla, ker ga je ona rabila.  Roll Eyes

Sem tud jaz eni teti prbila, ko mi je zabrusla, da psi ne spadajo na pločnik (v mestu sva bla), da je njega lepš vidt kot pa njo. Včasih moraš nekako reagirat nazaj.
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1403 : nedelja, 04.05.2008 : 19:05:00 »

Alo punce, kako ste?

Sanci_cat, komaj danes sem videla tvoje vprašanje! Pšenična terierka je uvožena iz Srbije, rodovniškega imena pa žal ne vem. Je možno Tribari pa še nekaj? res ne bi vedela. Je niso niti dali vpisati v slovensko rodovno knjigo.

Ana, norci so povsod doma. Jaz imam zaenkrat same dobre izkušnje, moram pa se navadit, ker Chilly obožuje otroke, kar je za mene novo. Prejšnja kokeršpanjelka jih videt ni mogla in vedno, ko kaki otroci kričijo dam psa na kratko.  Chilly pa že vleče k njim z mahajočim repom.

Chilly je trenutno v hecni fazi, eno uho gor, drugo dol, napol škrbasta, glava ji raste samo v dolžino... Res je hecna, vsak dan se mi zdi drugačna.

Dokazni material:


Ta je malo lepša:
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1404 : nedelja, 04.05.2008 : 20:48:17 »

Zelo lepo da si se malo javila. Joj naša pije živce na polno, situacija pa podobna kot pri vas - tudi naši izpadajo zobje, kočnike še ima ampak upam da ji čimprej padejo ven ker so obupni hehe sprednji so pa že novi in lepi. Jaz sem bila po dolgem času spet malo doma smo se kar luštno meli čeprav pri treh psih ne vem katerega bi prej Cheesy
Sem naredila nekaj slik čeprav je težko slikati ko vsi v fotoaparat tiščijo, moraš res nekoga imeti ki slika oz. heca pse medtem ko jih ti slikaš Tongue
Še naš dokazni material slabih slik




lp, Ana
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1405 : sreda, 28.05.2008 : 23:08:19 »

Evo, malo se javljamo po dolgem času. Chilly je dopolnila 5 mesecev, pridno raste in vedno manj sliši. Prilagam par slikic.







Ana, a ga poznaš?



Pa še malo buly mrcvarjenja.




Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1406 : sreda, 04.06.2008 : 20:17:16 »

Luštno ste se imeli, hvala za slikice, korenjaka pa seveda da poznam, so ga moje oči prve videle in moje roke prve prijele ko je prišel na svet Tongue
Se poleti kaj dobimo, samo da tele izpite opravim in se vrnem s Poljske (Lublin) Smiley
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1407 : ponedeljek, 09.06.2008 : 23:12:45 »

Lep pozdrav vsem!

Sem v taki gužvi da se nisem uspela javiti prej.
En teden nazaj smo bili v Novem Sadu na specialki, kjer je bilo prijavljenih 33 standardnih BT in 2 minija.
Dan je bil vroč in soparen, tako da smo kar puhteli od vročine.
Naš Buddy je v šampijon razredu zasedel prvo mesto in tako postal tudi Ch. Srbije.
Najlepši samec je postal Moonflower Blackberry Brandy, najlepša psica Moonflower Celtic Girls, ki pa je osvojila tudi BOB in R. BOG.

Pa še malo slikic:

Prekrasne in tudi uporabne nagrade, ki jih je s seboj prinesel sodnik Bill Leslie


ocenjevanje



Casper iz Srbije (večje glave še nisem videla kot jo ima on)


Moonflower Blackberry Brandy



poziranje


Z Damjanom sva ves čas vožnje čez Fruško goro opazovala  kaj se bo zgodilo. Na drugi stani hriba pa ugotovila, da je bila cesta enosmerna  Grin Grin Grin Naslednjič ko bova spet obiskala Novi Sad, se sigurno ne bova več cjazila 30 km/h.

Lp, Eva
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1408 : torek, 10.06.2008 : 08:32:01 »

Čestitke za lepe rezultate, sem prepričana da ste se imeli fino. Jap Bill pa vedno lepe nagrade prinese, hudičevo mi je žal da nisem mogla prit, pa ne zaradi nagrad ampak zaradi Billovega sojenja in dobre balkanske družbe Smiley
He he Casper ja, no zdej veš zakaj sem bila jaz tako presenečena nad njim, ker slike sploh ne morejo prikazati dejanskega stanja, Casper mi je bil na slikah lep, sicer malo predolg vendar ko sem ga v živo vidla sem bila več kot navdušena nad njim. Še lepše kot na razstavi ga je videti na Zlatiboru, kjer se vidi da je v glavi en tako mali otrok še hehe se spomnim kako je po snegu skakljal Cheesy
Za BOB mislim da se je kar pravilno sodnik odločil, psica je res prekrasna!!! Kakšen pa je v živo Moonflower Blackberry Brandy?

Glede njihovega prometa pa tako ali tako no comment Tongue

Lp, Ana
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #1409 : sreda, 11.06.2008 : 11:59:35 »

Predvidoma 24. ali 26. 6., v Slovenijo ponovno prihaja BAER, t.j. slušni test za pse, tako lastnikom psov ni treba vozit na Dunaj.

K gluhoti so nagnjene pasme kot so Dogo Argentino, Bullterrier, Dalmatinec, .. v tem koncu Evrope pa psov s katerimi vzrejajo ter prodanih mladičev ne testira skoraj nihče, kar je skrajno neodgovorno saj sta gluhota in delna gluhota dedni.

Prijave sprejemam na 041 350 522 ali moj mejl.
Logiran
Strani: 1 ... 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines