mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 17:11:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 201940 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1320 : torek, 04.03.2008 : 23:59:03 »

No, sedaj pa že res nestrpno pričakujemo, še malo, pa bo! Rok je nekje konec tedna, potem pa trenutek resnice! Ana, vidim, da spremljaš zadeve! Držimo pesti!
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1321 : nedelja, 09.03.2008 : 21:00:53 »

Evo, pa smo tam. Skotili so se mali bulčki. Je žal samo ena psička, ki jo bo obdržal vzreditelj in 5 krasnih kužkov. Zdaj sva pa pred odločitvijo, ali vzeti psa, ali pa iskati kje drugje. Jaz se bolj nagibam k psički in čaka naju še pravi bojni posvet. Slikice si lahko ogledate na IB forumu, meni se zdijo tamali res čudoviti.
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1322 : nedelja, 09.03.2008 : 22:07:59 »

Čestitke Cheesy

Sem videla slke, mi ni všeč da imajo tako temne maske, zelo malo beline, je pa očitno eden bel samček kar močan vsaj po slikah sodeč. Odločitev je vedno težka, sem pa sama v taboru ljubiteljev psičk, tako da mene bi zelo težko bilo prepričati v to da vzamem samca. Boš videla kako pa kaj, je pa res da je oz. bo v tem času še kar nekaj kvalitetnih legel, vsaj po kombinacijah sodeč.
Držim pesti za najboljšo odločitev, potem pa le sporoči kakšna bo Smiley
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1323 : nedelja, 09.03.2008 : 22:20:30 »

Tudi jaz si ne znam predstavljat, da bi vzela psa. Sem v kontaktu z nekaterimi drugimi vzreditelji, ampak povsod v leglih prevladujejo psi.
Res pa je izbire trenutno kar nekaj. Ana ti lahko pišem na mail, bi te nekaj vprašala, pa ne smem preko foruma, da ne bo Jana jezna.
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1324 : sreda, 12.03.2008 : 08:21:03 »

Tudi jaz si ne znam predstavljat, da bi vzela psa. Sem v kontaktu z nekaterimi drugimi vzreditelji, ampak povsod v leglih prevladujejo psi.

Tina.g če si do sedaj potrpežljivo čakala ti verjetno ne bo problem še malo. Izbire bo na pretek.Tako v tujini kot tudi v SLO.

Tule še moj mali dolg in sicer slikice bulčka iz primorske, ki mu je ime Aik...

http://www.moj-album.com/slike/172584/iJ8We6n0sHHmJF1G.jpg

http://www.moj-album.com/slike/172584/li1YA957m2FzFWCQ.jpg
http://www.moj-album.com/slike/172584/m8bIQNsoeWMZsOxA.jpg

Mi je pa nagajal fotoaparat, tako da sem uspela naredit samo par slik, pa še Aik mi je stalno hodil gledat kaj imam v roki  Grin

Še malo obvestilo.....bodite pozorni v prodajalnah na pasjo revijo v kateri bo predstavljena pasma Bullterier in sicer v aprilski izdaji.

Lp, Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1325 : sreda, 12.03.2008 : 10:45:12 »

Joj, lepota mala!

Midva pa sva se odločila, da ne vzamema psa. Bova še malo počakala, imama še nekaj "železja v ognju".
Revijo pa vsekakor nabavim. Že na splošno je literaturo o bulčkih kar težko dobiti.
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1326 : četrtek, 13.03.2008 : 14:55:30 »

No lepo, najslabše je kupovanje psa na ''silo''.

No, saj članek ne bo neko odkritje Amerike, bo pa dobra informacija za tiste, ki pasme ne poznajo prav dobro.

Lp, Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1327 : četrtek, 13.03.2008 : 20:26:02 »

 
Ja, saj psa res ne moreš kupovati kot štruco kruha v trgovini ( vsaj jaz ne). Je pa težko, ko že veš aha, to je to, potem pa moraš spet od začetka. Iskat primerne vzreditelje, barvne kombinacije, kontaktirat vzreditelje, izbrat tapravega... Sedaj sem se odločila za eno kombinacijo s Poljske, pa upam, da bodo barvne psičke. Konec meseca naj bi se skotili.

Čeprav moja boljša polovica ni nič kaj navdušena nad izletom na Poljsko!

Eva, kako pa je kaj pri vas? Je že kaj na vidiku?

Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1328 : četrtek, 13.03.2008 : 21:05:02 »

No super za tole odločitev Smiley
Jaz pa jutri potujem na Poljsko ( blizu Warszawe ), pa v Krakowu sem 6.-13.4. tako da vidiš odditi na Poljsko ni težava hehehe, govorim tudi kot polonistka Smiley
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1329 : četrtek, 13.03.2008 : 22:13:03 »

Mogoče se ti pridružim, da vidim mladičke, bodo tudi blizu Krakowa, hehe! Ne boj se, malo se hecam. No v Krakowu še nisem bila, pa bom morda lahko še na izletu ostala.

A, polonistka si! Zanimivo! Greš malo trenirat?
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1330 : petek, 14.03.2008 : 14:21:15 »

Težko se pridružiš, ker je to organizirano s strani Filozofske Fakultete, drugače ne bi bilo problema. Če boš šla mimo Krakowa se vsekakor ustavi, mislim da je škoda zamudit priložnost ogleda tako čudovitega mesta.

Ja polonistka in slovakistka Cheesy Danes grem bolj iz osebnih razlogov na Poljsko pomoje bom bolj malo trenirala jezik, mogoče malo, ko bomo šli na enotedensko ekskurzijo pa bo vsekakor veliko treniranja Smiley
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1331 : sreda, 19.03.2008 : 09:37:57 »

He, he, sem se danes spomnila da nekdo danes praznuje!  Wink

  Cheesy VSE NAJBOLJŠE Cheesy Focozica ti želi BullyZone tabor.

Eva
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1332 : sreda, 19.03.2008 : 09:52:51 »

Ups, pa da ne pozabim Roll Eyes
Čestitke za novo pridobitev. Dobra izbira!  Wink

Eva
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1333 : sreda, 19.03.2008 : 10:07:43 »

Jaaaaa Cheesy zdej nisem več najstnica haha, hvala za čestitke BullyZončki Smiley

Jap imamo novo psičko, Bananica je navihana pupa, najbolj smešno bitje na svetu, pa tudi tukaj v LJ se kar dobro znajde. Danes pa greva domov, tko da bomo videli kakšna bo reakcija Lole in Willya ob mali pošastki. Kako dobro bo Banana na koncu izpadla, pa bomo videli, zdej je še kot miška Tongue

Pripopam kakšne slikice med vikendom mojih treh pujskov Smiley

lp, Ana
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #1334 : sreda, 19.03.2008 : 11:37:37 »

Tudi iz naše strani ti želimo VSE NAJBOLJŠE!!!;))) Iz kje pa je tvoja nova pridobitev?če lahko to sploh vprašam. Kakšne barve pa je? Kako pa to, da si se odločila še za eno bulliko?
Ja pri nas se pa Flikica goni in jo kr fejst matra Wink Hodimo tudi naprej v šolo- na bbh-a (ampak zdej mamo pavzo, ker se goni) Drugače pa naša Flikca skoz Oxy nagaja tako, da imamo kar pestro doma Wink
Lp, Špela & Flika & Oxy
Logiran
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines