mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 06:34:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 204685 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
iba
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #1230 : ponedeljek, 08.10.2007 : 12:55:48 »

Živjo vsem skupaj.
Glede na to, da se tukaj že nekaj časa nič ne dogaja in glede na to, da se mi z Evo še vedno ni uspelo dobiti Wink me zanima, če bo koga od vas in vaših psov mogoče videti v soboto ali nedeljo v Mariboru?

Čao, Ines
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1231 : sobota, 13.10.2007 : 09:12:23 »

Pozdravljena,
ja vidiš tule se nič ne dogaja.  Huh

Pri nas doma je kar pestro in vsi pogrešamo našega Buddyja, ki se še vedno potepa.

Naj povem, da je trenutno v Črni Gori in da je v dveh vikendih na 3 razstavah osvojil 3xCAC, 2x CACIB, 3x BOB, 1x BOG1 in 1x BIS 2 (drugi najlepši pes na razstavi) ter postal Ch. Črne Gore in Ch. Makedonije  Wink
Naj  povem da se v Sloveniji še ni zgodilo da bi bil BT izbran na stopničke v BIS  Sad

Drugače pa nas danes ne bo v MB, verjetno pa bomo jutri.  Smiley kot gledalci.

Eva
Logiran
iba
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #1232 : četrtek, 25.10.2007 : 14:06:16 »

Ja, tudi meni se dogaja, tako da se šele zdaj oglašam.

Sem bila na specialki terierjev v Mb. Res sem uživala. Čestitam vsem sodelujočim bullijem in lastnikom!
Škoda, ker druga najlepša razstave - mini bullika Smily - ni Slovenka. Čisto me je navdušila. Zelo prijazna, crkljiva, pa še res lepa povrh. Vse bolj kaže, da bo moja naslednja - mini bullika.
Spoznala sem tudi enega mladega samčka iz Slovenije. Kot živo srebro!

Eva, ampak vseeno bi kdaj spoznala tvoja dva Smiley

Čao, Ines
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1233 : četrtek, 25.10.2007 : 15:30:25 »

Tudi jaz sem se  navdušila nad Smileyko, sva z lastnico izmenjali kontakt, ker spomladi načrtuje leglo. Če do takrat ne najdem primerne psičke kdo ve... Imam par slikic, jih bom prilepila ob priliki ( ko se naučim)!
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1234 : ponedeljek, 29.10.2007 : 01:23:53 »

Ohoj....končno sem uspela najti malo časa.

Pri nas je panika in dva bolna otroka.  Tongue

Na žalost nisem uspela priti v MB, sem pa videla nekaj slikic. Tudi tole mini BT iz Madžarske sem videla. Zdela se mi je kar visoka za minija, sicer pa lahko slike lažejo, ampak tako se mi je zdelo.

Iba ...povabilo velja, samo ba žalost imam še vedno samo Mishko . Buddy se še vedno potepa.
Misha komaj čaka kakšno novo žrtev da se ji bo lahko dobrikala in pokazala vse BT vragolije  Grin

Tina.g...lahko ji pošlješ meni pa jih dam gor ali pa si narediš svoj album nekje in jih od tam pripopaš tule.


Lp, Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1235 : ponedeljek, 29.10.2007 : 12:24:26 »

Včeraj sem zasledila oglas, prodajajo 3 mlade bullterierje. Seveda nerodovniške, brez kakršnih koli zdravstvenih pregledov- cena 500 €!!!! Mislim no! Pa sploh ne dvomim da jih bodo spravili v promet.

So pa iz Slovenj Gradca. Je verjetno to neka mučka, ker mama naj bi bila s Slovaške. Kaj pa delajo 5 tednov stari psi potem že v Sloveniji?

Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1236 : ponedeljek, 29.10.2007 : 13:47:40 »

Tina.g,
kje pa je bil oglas?

Bodi sigurna da jih bodo prodali, ker so ljudje še vedno naivni in cepljeni na cene.
Sicer pa če primerjam da so tisti no-name po 500€ in moji rodovniški po 600 € (do sedaj je bila taka cena) potem  mi ob tem zmanjka komentarjev.  Cool

Lp, Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1237 : ponedeljek, 29.10.2007 : 14:43:27 »

Ne bom delala reklame! Da še koga vzpodbudimo k nakupu! Saj si lahko misliš kje je bil.
Mama naj bi bila bele barve, ni testirana, nima vzrejnega ( hmmm, le zakaj?).

Če želiš link, ti ga pošljem po mailu. Lahko malo pokličeš pa pretipaš. Jaz sem klicala, pa je v ozadju nekdo po akvariju spraševal, tako, da čišto možno, da gre za kako trgovino z živalmi.
Pa kam to vodi! Še malo, pa bomo imeli izložbe s psi, tako kot v Ameriki ( pa ne samo tam)!
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1238 : ponedeljek, 29.10.2007 : 17:42:54 »

Daj mi na moj mail prosim eva@bullyzone.net ali bullyzone@hotmail.com

Eva
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1239 : ponedeljek, 29.10.2007 : 18:05:48 »

Sem že najdla, hvala.
Se mi je zdelo kje je.

Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1240 : ponedeljek, 29.10.2007 : 19:18:12 »

Aha, si našla!
Dopoldne sem klicala s fantovega telefona in je fanta ta tip celo nazaj klical. Mogoče je zavohal denar!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.395


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1241 : ponedeljek, 29.10.2007 : 21:06:39 »

Tudi tole mini BT iz Madžarske sem videla. Zdela se mi je kar visoka za minija, sicer pa lahko slike lažejo, ampak tako se mi je zdelo.

Eva, a ves, da sem jo tudi jaz ogledovala in se mi je zdela (hm, povsem laicna ocena) nekam "normalno" velika.
Seveda nimam veliko pojma o bulterierjih, pa vendar sem videla ze kaksnega miniaturca, ki je bil zagotovo manjsi.

Mogoce bos lahko bolje ocenila velikost po primerjavi visine lastnice z "znanimi" osebami Smiley na naslednji slikici



Pa se tole za obcutek Smiley





Kje pa je sploh meja med miniatur in classic varianto?
Logiran

bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1242 : torek, 30.10.2007 : 00:01:36 »

Jana hvala za tele slikice.

Težko je ocenjevati preko slik. Lahko je psička ravno na meji, kajti meja pri mini BT je 35 cm, pri standardnih pa meje ni.

Ta psička iz Madžarske je zelo lep primerek minija vendar se meni še vedno zdi previsoka. Najbolj realno bi bilo vzeti meter in izmeriti ali pa povprašati lastnico. Kolikor jaz lahko precenim po sliki se mi zdi da je visoka med 35 in 40 cm.

Je pa res še nekaj, da se zaradi izboljšanja določenih genetskih napak ali pomanjkljivostih uveljavlja praksa, da pri minijih ''koristijo'' standardnega BT. V tem primeru bi bilo to razvidno iz rodovnika psičke. V takih leglih pa se lahko pojavijo tudi taki mladički ki bolj ustrezajo merilom standardnega.

Lp, Eva
Logiran
TopField
rad pišem
****
Sporočil: 371


« Odgovor #1243 : torek, 30.10.2007 : 11:58:32 »

Samo da te popravim:najvišja dovoljena višina po FCI standardu za miniaturnega bulterierja je 35.5 cm
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.395


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1244 : torek, 30.10.2007 : 12:12:38 »

Aha, hvala, bullyzone, se mi je nekako zdela predpona "mini" kot res mini Smiley

Sicer je pa tale Csoda iz kombinacije Mlechyny Put' iz Voiska Tamerlana & Vajani Zelma (iz kataloga Wink).
Logiran

Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines