mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 23:18:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 201813 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1725 : sobota, 31.01.2009 : 17:10:37 »

Mi smo bili danes do trikotne jase. Je kar lepo hodla, dol grede pa se ji je čisto odtrgalo, je norela kot norec. Smo pa srečali mini kozo na sprehodu (ja kozo na sprehodu) in sta se ful igrale. Chilly je bila čisto navdušena. Če ste jutri v Mb se lahko vseeno kaj dobimo. Če ne pa se vidimo drug teden!
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1726 : sobota, 31.01.2009 : 17:47:38 »

Upam, da si kaj slikala to s kozo, me prav zanima kak je zgledalo  Cheesy sigurno sta ble ful luskane... Zal nas ni, smo ostali v lj, ampak pridemo v petek, tako da ce bo lepo vreme lahko gremo skupaj kaj kozo obiskat  Wink da jo se biba spozna..
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1727 : sobota, 31.01.2009 : 20:34:27 »

Sem pozabila napisat kje se dobi žoge:

tisto z glasovi sem kupila pri veterinarju, tisto drugo pa dobiš v Obi-ju ali pa v Tukanu. Jaz jih običajno vse poberem, ker so potrošni material  Grin (sicer pa običajno nimajo več na zalogi kot 1 ali 2 rumene)

Eva

PS
No tudi mene zanima tale mini koza  Wink
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1728 : sobota, 31.01.2009 : 21:12:28 »

MIni koza je bila na sprehodu z lastnico in njenim psom. Živi v stanovanju, najraje baje leži na kavču.

Slikala je prijateljica, upam, da bo kaka dobra, ker sta stalno skakali druga okoli druge. Je pa malo večja od Chilly in več ne zraste. Nisem vedela, da mini koza obstaja.

Bullyzone, kaj tiste žoge z glasovi ne morejo pregriznit? Moram se pozanimat, če se pri nas kje dobijo.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1729 : sobota, 31.01.2009 : 23:16:01 »

Iii kozica!
Pa se je Chilli ni nič bala! Bella bi.. nevem kaj bi.. Tongue

Pa saj so tudi konji za v hišo, v "majhni obliki". Za koze pa tudi jaz nisem vedela.. Cheesy
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1730 : sobota, 31.01.2009 : 23:43:00 »

A kar doma na kavcu lezi...kaka gospa ta koza  Grin Upam da bo kaka slika uspela res, ker me prav zanima. Pol je verjetno kar navajena na pse..
Kar se zog tice pa morem tudi jaz v nabavo. Tina ce bos pred mano, se vzami eno za naju  Wink
Z bibo sma se ravnokar igrale in sem prav utrujena..jo morem lovit po stanovanju in se pretvarjat da ji hocem vkrast zogo, ker potem se naznansko zabava  Cheesy
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1731 : ponedeljek, 02.02.2009 : 06:53:42 »

MIni koza je bila na sprehodu z lastnico in njenim psom. Živi v stanovanju, najraje baje leži na kavču.

Bullyzone, kaj tiste žoge z glasovi ne morejo pregriznit? Moram se pozanimat, če se pri nas kje dobijo.

No ja, mini pujs, mini koza, mini BT  Grin
Mini kozo bi bilo res zanimivo videt v živo.

Ne bom trdila da je ni mogoče pregriznit, ampak mojim je ni uspelo uničit. Še posebej Buddy je običajno zmlel vse kar mu je prišlo v gobec ta žoga pa je ostala cela.  Smiley

Po mojem mišljenju se splača dati za igračo malo več denarja pa potem ni nevarnosti da bi se kaj zgodilo oz. da igrača dlje časa traja.

Eva
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1732 : nedelja, 15.02.2009 : 12:51:51 »

Pozdravljeni!
Moja Biba je spet ultra mirna...pa me zanima kak so kaj vasi bulcki. Prav cudno se mi zdi, da noce na sprehode, ce pa ze gre, pa hodi zadaj za mano al pa se kar ustavi  Shocked  Pol jo morem kar spustit s povodca in it naprej, da se gospodicna odloci, da pride tud ona. Zdaj pa vec nevem al sem jaz cudna al pa je ona ultra lena...vse skupaj mi je ze malo sumljivo. Pa se zadnje tri dni vsake tolko casa kar nekaj joka ponoci.. Ni pa videt da bi blo kaj narobe, ceprav kak te naj vem? Komu kaj znano? Tina, mogoce tebi? 
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1733 : nedelja, 15.02.2009 : 13:28:48 »

Navidezna brejost? Koliko časa je minilo od začetka zadnje gonitve?
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1734 : nedelja, 15.02.2009 : 15:06:38 »

Ja lahko je navidezna brejost. Chilly je tudi tak- tak s sprehodi. Smo bili danes na obisku pri prijateljih, ki imajo mlado labradorko. To je kot tornado proti Chilly. Laufala je po travniku in skakala po Chilly, ona pa je stala kot kip. Malo se je potem igrala z njo, amapak sploh več ne laufa.

Je bilo lani na morju po gonitvi podobno. Bomo videli. Še slab mesec dni, pa more biti konec. Saj veš Ana kake sta ble prejšnji teden v gozdu.

Kaj Biba kaj igrače na kup nosi ali jih liže? Potem jih vzami za nekaj časa. Jaz sem tudi študirala, da Chilly mogoče noče na sprehod, ker ima "mladičke" doma. Vem kako se počutiš, ker jaz sem že tudi včasih obupana. Ima dobre dneve, ko se malo bolj razigra (še vedno premalo za njeno starost) in dneve, ko se ji nič ne ljubi.
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1735 : nedelja, 15.02.2009 : 15:27:01 »

Od zacetka prve gonitve je minlo ze 3 mesce, nic ne nosi igrack na kup al pa kaj, pa lize jih tudi ne, samo pac cudna je, nevem. Na zivce mi gre ker ne divja pa nima energije...pa me skrbi. Saj vem da panicarim, samo ce nemorem vrjet da je tak mirna. Sem mislila da mam bulcija doma ne pa lenuha..
Tina vem kake sta ble, saj se tolazim da je chilly ista, samo pol pa me skrbi da je kaj narobe pa nebom opazla... Mi je pa cudno da grem k vetu pa recem z mojim pesom nekaj ne stima, je mirn. Si bojo mislili da sem nora. Moti me to njeno jokanje ponoci...
Naslednji tedn pridem spet v mb, se lahko kaj dobimo, mogoce bota kaj bolj zivahne...
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #1736 : nedelja, 15.02.2009 : 17:00:25 »

Če je nenadna sprememba, te ne bojo nič čudno gledali. Naj vzamejo kri, pa kak UZ naredijo..naprej bojo pa že povedali kako in kaj. Če je bila prej živahna, zdaj pa čisto kontra bi jaz peljala prečekirat.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #1737 : nedelja, 15.02.2009 : 17:05:01 »

Sem jaz tudi pomislila na navidezno brejost, je pa tako da se psice v odraščanju in s prvimi gonitvami spreminjajo tudi v glavi, neznam pa v tem primeru pojasnit jokanja ponoči in take drastične spremembe v glavi. Pojdita k vetu, pa boš mirna Wink
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #1738 : nedelja, 15.02.2009 : 17:07:55 »

neznam pa v tem primeru pojasnit jokanja ponoči in take drastične spremembe v glavi. Pojdita k vetu, pa boš mirna Wink
V obnašanju je bilo mišljeno Smiley
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1739 : nedelja, 15.02.2009 : 20:22:40 »

Smo sli po kosilu malo na Bled...evo se nekaj utrinkov.. No, tokrat bibi ni blo videt da bi ji kaj manjkalo ker je kar veselo skakljala naokrog in plezala na grad...zgleda da ji samo Lj ni vsec  Grin Grin
Drugace pa me bolj to jokanje skrbi, kaki dan se pocakam, pol pa grema k vetu, ce nebo boljse.

Kak se stiskama...
http://img144.imageshack.us/img144/4598/p2150534xx0.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/963/p2150538rc1.jpg

kaki cudni beli kuza ko hodi po vodi..
http://img220.imageshack.us/img220/1047/p2150556ol9.jpg
Logiran
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines