mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 03:11:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 204660 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #1215 : sreda, 13.06.2007 : 12:56:31 »

Zdravo Urša!Ja z fantom imava že kar nekaj časa novo pridobitev Wink Na pikniku sem spoznala Evo in njenega Buddy-a in tako sem se odločila za to pasmo, ker so res smešni in zanimivi Wink Flika je stara 7 mesecov. Hmmm,..nevem na kateri strani sem začela pisati o Fliki,..boš mogla malo pogledati ali me pa kar vprašaj kar te zanima. Ja že nekaj časa govorim, da bom midi paket vzela pa zmeraj pozabim.
Lp, Špela
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #1216 : petek, 20.07.2007 : 18:30:49 »

Ker se v temi nič ne dogaja dodajam slikice z obiska pri Lennyu ( focoso aztec spirit )Smiley Drugače pa upam da uživate s svojimi pesjančki kje v kakšni senčki, ker tale vročina je pa že res prehuda Shocked Roll Eyes Roll Eyes

Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1217 : ponedeljek, 30.07.2007 : 00:37:20 »

Mi gremo pa na morje, se plavat naučit...... (Čuki)   Grin Wink in seveda naše vroče ritke namakat  Cheesy

Ko pa pridemo nazaj pa vam postrežem z kakšno slikico, do takrat pa dragi ljubitelji BT, uživajte v tej puščobi. Grin Grin Grin ......brez zamere  Wink

Lp, Eva

PS
Upam da sem koga sprovocirala da se bo začelo kaj tule dogajat, ker samemu sebi je težko pisat  Huh
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1218 : sreda, 29.08.2007 : 00:17:24 »

Ohoho, nekdo se je pa potrudil in dal slike na povezavo. Lepo, zdaj ostali ne bodo imeli težav pri dolgotrajnemu odpiranju.  Smiley

Ker  provokacija ni uspela, bom pa samo izpolnila obljubo pa še ena vesela novička....


Takole je naša Lara uživala v družbi z Misho. Malo jo je cukala, malo božala, pa tudi kakšen poljubček je dobila od Mishe. Da ne omenjam Larina stopala, ki so bila velikokrat slinasta..... ne vem zakaj imajo psi tako radi stopala  Grin

http://www.moj-album.com/slike/172584/ThD0wuBjA8qQdHzj.jpg   

Popoldne pa uživata takole.....


http://www.moj-album.com/slike/172584/hE9q7hdLkHnXmKkQ.jpg



No...vesela novička (vsaj zame) pa je, da je naš Buddy -Bullbully Highflyer, pred nekaj dnevi postal slovenski šampijon (Ch.Slo.). Zdaj pa seveda sledi boj za mednarodnega.

Čestitke seveda tudi Davorinu za njegovega Oryja, ki je dobil svoj prvi CAC.

Slikice...

Buddy

http://www.moj-album.com/slike/172584/TVhkvDaKmF7mPapM.jpg

Buddy in Ory

http://www.moj-album.com/slike/172584/1gXEnvHjny5tHi6C.jpg


Lp, Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1219 : torek, 04.09.2007 : 18:34:59 »

Vidim, da je tema kar nekam zamrla. A gre kdo od vas na raztavo v Lendavo?
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1220 : torek, 04.09.2007 : 22:13:02 »

He, he, na žalost je res malo zamrla. Pa ni panike, piše tako ali tako tisti ki hoče.  Wink

V Lendavo mene ne bo. Mi je kar malo predaleč,  pa bom raje šla na kakšno bližjo.

Lp, Eva
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1221 : torek, 04.09.2007 : 22:59:33 »

Škoda, da vas ne bo. Jaz bom šla malo pogledat, da spoznam čim več bullčkov. Upam, da jih bo kar nekaj. No, gre kdo drug?
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1222 : sreda, 12.09.2007 : 18:50:09 »

Žal ne n+bom mogla na razstavo v Lendavo, zagotovo pa obiščem Mariborsko. Upam, da srečam koga od vas, da malo poklepetamo.

Zanima me tudi če ste vsi svoje bulčke šolali? Kako ste poskrbeli za socializacijo? Čim več pozitivnih izkušenj z živalmi, ljudmi, otroki predvidevam? Kako se pa kaj razumejo s psi (tudi s tistimi, ki jih ne poznajo)?
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #1223 : sreda, 12.09.2007 : 20:55:46 »

Zdravo!no že dolgo nisem nič pisala....Flika je že taprava baba Wink in glih nehala se je gonit.smo preživeli. Bila je zelo tečna, ampak sedaj je spet stara Flika. Zaenkrat se še nič ni spremenila- upam, da se tudi ne bo. Do psov se še zmeraj normalno obnaša in upam, da bo tako ostalo.
Z oxy sta še zmeraj taprave kolegice Wink je oxy šefica Wink V šolo gremo spomladi, zaradi vremena in itd,..in kje ste ostali?Je bil kdo v Trbovljah na razstavi?Ja Tina, ko bom imela malo več časa ti odgovorim na vprašanja.
Lp, Špela & Flika & oxy
Logiran
Gaby
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #1224 : sreda, 12.09.2007 : 21:16:45 »

Tudi meni je ta pasma izredno všeč. Mogoče pa mi bo v daljni prihodnosti, krajšal trenutke tudi predstavnik te pasme.

LP! Gaby
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1225 : četrtek, 13.09.2007 : 12:22:10 »

Pozdravljena Gaby! Jaz sem se prav zaljubila v to pasmo. Pred kratkim sem morala uspavati svojo skoraj 15 let staro psičko in brez psa je življenje tako dolgočasno! Komaj že čakam na novega člana. Čeprav še ne bo tako kmalu.

Zanimivo je,kao zmotno predstavo imajo ljudje o tej pasmi. Ko enkrat spoznaš bulčke, te prav prevzamejo.
Moti me, da v določenih knjigah (razni pasji leksikoni) opisujejo to pasmo kot agresivno do drugih psov. Moje mnenje je, da spravilno socializacijio vzgojiš prav vsakega psa v izjemno prijazno bitje. Zato me zanimajo tudi izkušnje sedanjih lastnikov, ki pa so kar malo utihnili v tej temi.

Lep pozdrav!

 
Logiran
Gaby
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #1226 : sreda, 19.09.2007 : 12:25:00 »

Jaz sem to pasmo spoznala pri vzrediteljih moje Ditke, in so mi izredno všeč. Tako, da ko bova s fantom na svojem bo najbrž nama družbo delala tudi kakšna bullterierka.

Sama nimam nobenih predsodkov glede te pasme in sem tudi mnenja, da je pes takšen kot ga vzgojiš. Hvala bogu pa živim tudi v takem okolju, kjer nimam nobenih problemov in sem dobrodošla povsod z Ditko in jo vsi enako crkljajo in božajo kot druge pse, drugih pasem in nima noben predsodkov.  Grin Smiley Smiley

LP! Gaby
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1227 : sreda, 19.09.2007 : 21:04:34 »

Jaz pa sem ravno danes žal spet doživela reakcijo, ki jo imajo pogosto ljudje, ko slišijo za bullterrierja. "a tega psa boš nabavla? To so ja psi ubijalci. Bo pa res moral skoz nagobčnik nosit. Pa mojega bom morala pazit pred njim." Ljudje so prav smešni.

Žal mediji naredijo svoje, večina pa ne loči pit bula od bulterijerja, za njih je to isto, vsi s predpono bull pa so itak ubijalci, ki imajo to v genih.
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1228 : sreda, 19.09.2007 : 23:17:09 »

Oxy pozdravljena po dolgem času.  Wink Me veseli da je pri vas vse OK. Mogoče se vidimo na pikniku. Sicer ne vem še ali z Misho ali z Buddyjem (če bo do takrat Buddy že nazaj).

Tina.g, na žalost ima še vedno veliko ljudi slabo mnenje o BT in jih radi zamenjujejo z stafordi ali pit buli. Žalostno je tudi to, da so psi tipa bull v nepravih rokah, potem pride do kakega incidenta, nadaljevanje pa poznamo vsi. Sicer pa tudi pit buli niso tako slabi, samo pravo vzgojo potrebujejo in pravega lastnika.

No naj povem, da nas je danes obiskala psička Cindy iz lanskega legla in ko smo se prikazali v sosednjem lokalu, so se nekateri začeli malo odmikati.  Sledil je diplomatski komentar, jaz pa seveda ker ne morem biti tiho rečem, da ima najrajši noge.   Grin Sledil je smeh...  Grin
Raznoraznih komentarjev sem že vajena, tako da se z njimi sploh ne obremenjujem več, še najmanj, da poskušam ljudi prepričevati o njihovi zmoti.  Cool

Sicer pa Gaby, pozdravljena v bully kotičku  Cheesy

Lp, Eva
Logiran
Gaby
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #1229 : petek, 21.09.2007 : 11:04:38 »

Bullyzone hvala za lep sprejem v bully kotičku.  Smiley Wink

Jaz sem se v bullije zaljubila, ko sem jih videla pri vzreditelju, kjer sem dobila Ditko in po vsej vrjetnosti, če bom kupovala Bullterierja, ga bom kupila pri njih, ker sta mi res pripravljena veliko svetovati in sta mi že za pasmo katero imam odgovorila na veliko vprašanj in mi dala veliko nasvetov.  Smiley

Sama sem zdaj lastnica Ameriškega buldoga ( Ditko lahko vidite v temi ameriški buldog ). Glede na pasmo, kot jo imam, sem imela do zdaj kar lepe iskušnje in nimam z nobenim kakih velikih problemov ne s sosedi ne z mimoidočimi, tudi če grem v lokal jo vsi zelo lepo sprejemajo in jo vsi crkljajo. Grin Grin  Mogoče imam srečo, da živim v takem okolju.  Wink Smiley

LP! Gaby
Logiran
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines