mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 17.10.2024 : 13:16:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 42   Dol
Natisni
Avtor Tema: havanski bichon  (Prebrano 125826 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #360 : ponedeljek, 04.04.2011 : 11:40:11 »

Čestitke za vaše mladičke! Cheesy Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #361 : ponedeljek, 04.04.2011 : 15:13:01 »

spelamg - hvala za odgovore, mi je vse jasno Cheesy Tongue ... Da pa boste Piko obdržali, pa niste niti malo nori... Kaj je lepšega, kot imeti doma dve razvajeni babi Roll Eyes Wink ...

Melody1 vse čestitke Smiley Cheesy!!!!! Datum pa bi res bil težko še lepši, super, pa barvne kombinacije Cheesy... Super, enkratno Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #362 : ponedeljek, 04.04.2011 : 20:45:12 »

Čestitke!! Cheesy
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #363 : četrtek, 07.04.2011 : 22:01:29 »

Hvala vsem za čestitke. Nisem imela časa za pisanje, sem imela kar veliko dela okrog naraščaja. Rina je imela premalo mleka, pa sem morala hrano dodajati po steklenički. Zdaj je mleka že več, tako da se situacija izboljšuje. Mladički so pravi debeluščki, Rina pa je krasna mamica, sploh se ne loči od njih. Pravi datum kotitve je 2.4.

[attachment deleted by admin]
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #364 : četrtek, 07.04.2011 : 22:21:17 »

Čist mala slikica je... lepo da so mladički zdravi in da imajo tako skrbno mamico. Kiss
Logiran
radovedna tačka
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #365 : petek, 08.04.2011 : 14:04:09 »

Čestitke tudi od mene!

Naj vam pokažem še najinega lepotca:


Najprej mi je bila všeč črno-bela kombinacija, ampak se je nekako tako izšlo, da sva se odločila za tega. Zdaj je z nama že skoraj dva tedna, prej skoraj nisem imela časa da se javim Smiley  Je tako prisrčen in mehek, da ne morem verjet da je resničen. Zelo težko ga je kregat, a ga je treba, ker me že grize v noge ko hodim in podobno. Ima neko alergijo, ker se je veliko praskal, potem pa je pri veterinarju dobil šampon s katerim ga kopava vsake tri dni in zdaj je malo boljše.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #366 : petek, 08.04.2011 : 16:26:45 »

O, kako je srčkan... Cheesy Kiss verjamem da ga je težko kregat tazga malega cukrčka. Wink
Koliko je zdaj star?
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #367 : torek, 12.04.2011 : 20:32:23 »

radovedna tačka, pa saj veš, da se kužkov ne krega, kužke se samo nagrajuje in hvali ali pa se jih ne nagrajuje in hvali.  Cheesy  Wink Ti dve možnosti imaš - ljudje in psi pač govorimo različen jezik in napake, ki jih po mnenju ljudi delajo psi, so v resnici le bolj ali manj trdovratni nesporazumi.....  Roll Eyes Je pa tale tvoj tako sladek, da je kar hudo. A sploh lahko počneš še kaj drugega, kot pa njega po rokah vlačiš? Najbrž ne....  Smiley Vsaj zase lahko rečem, da bi že bilo tako. In tudi je bilo in je še vedno - naša mala Pika je prav tako prava puhasta kepa živega srebra. Se sploh ne ustavi - do večera, ko pade dol in potem je konec do jutra, nakar spet od začetka ...  Shocked Roll Eyes

Melody1, pri vas doma je pa pravi cvetober havanske lepote!  Cool Sem bila na tvoji spletni strani (naša je očitno propadel projekt  Roll Eyes ker je še vedno nimamo) in sem videla vašo mladež.... Majka mila so lepi!!!  Kiss Kiss Verjetno ste vsi doma na dopustu ali bolniški ali že kaj, da ste le ves čas zraven in pasete firbec... A ne?  Smiley Je kotitev potekala po načrtu? Upam, da ni bilo zapletov. Ker praviš, da je Rina krasna mama, računam, da je bilo vse tako, kot je treba - sproti in po naravni poti se je seznanila s svojo novo nalogo in vlogo.  Kiss Daj, oglasi se še kaj, Melody1 in nam sporoči novice! Kmalu, res kmalu se bo začelo dogajati na hitro veliko novega.


Lynn, mislim nate, ne skrbi, a trenutno nimam nobenih pametnih slik naše pasje zalege. Čez vikend smo bili v naravi in obe sta postali dvobarvni - spodaj črni (od sveže preštihanega vrta  Roll Eyes), zgoraj svetli..... Nekako slike niso uspele..... Ne vem, mogoče pa je fora v tem, da imamo "barvni film", oni dve pa sta v ČB tehniki okrog skakali.... hehehe... Wink
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #368 : nedelja, 17.04.2011 : 20:25:58 »

Naši mladički so zdravi in hitro rastejo. Zdaj so stari 2 tedna, pa še kar samo jejo in spijo, so pravi lenuščki. Dva že gledata, ostali bodo najbrž spregledali jutri. Tudi imena že imajo, seveda so glasbena, se najbrž vidi, da smo glasbena družina. Torej: Havana Melody Allegro Alfy, Animata Any, Andantino Lino, Andante Andy in Aria. Več fotografij je na spletni strani in v mojem albumu. http://www.mojalbum.com/melody1/havanski-bison-mladicki/foto/18665292 http://www.mojalbum.com/melody1/havanski-bison-mladicki/foto/18665291
[img]
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #369 : nedelja, 17.04.2011 : 20:28:10 »

Koda:
[url]http://www.mojalbum.com/melody1/havanski-bison-mladicki/foto/18665291[/url]
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #370 : nedelja, 17.04.2011 : 20:29:03 »

Nikakor mi ne uspe dodati fotografije, mi lahko kdo pomaga?
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #371 : nedelja, 17.04.2011 : 20:31:20 »

Sem si že na moj album vse ogledala Wink ... Mladički pa...kaj naj rečem -. prekrasna mala bitjeca Kiss Kiss Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #372 : ponedeljek, 18.04.2011 : 01:21:03 »

Iiiiiiiiiiii, kako lepi so, čudoviti. Kiss Kiss Kiss Bom jaz dve slikici prilepila... Wink



Logiran
radovedna tačka
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #373 : torek, 19.04.2011 : 20:30:26 »

Star je skoraj 3 mesece, oddali pa so ga pri 8. tednih. Ja res imam veliko dela z njim, razen ko spi je malo mira. Ne morem verjet kako je pogumen - boji se samo sesalca, pa še to ne pretirano. In še vedno grize kot hudič Smiley Razume ukaz "sedi" in poišče igrače. A bi moral že kaj več vedet pri tej starosti? Sprehod je malo problematičen, ker spreminja tempo in lovi moje noge, ne zna še hodit "poleg". Najraje kar skače po visoki travi, ali pa vegetira in grize regratov cvet. Moram povedat, da se ljudje kar naprej ustavljajo in ga občudujejo, on pa je seveda navdušen. Danes pa je rinil v zlobno mačko in je dobil s kremplji po ušesu, da je bil krvav :< Skoraj malo preveč zaupljiv je. No, glavno, da ga ni po očesu.
Malo je bedno, ker se mu večkrat kakec prilepi na dlako in ne gre dol. Potem ga stuširava in tudi dlake okoli riti sem ga postrigla na krajše. Kako rešujete ta problem? Zanima me tudi kakšen sprej ali mogoče olje je dobro za razčesavanje dlake (čimbolj naravno, ker ima alergijo)?

Lp!
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #374 : torek, 19.04.2011 : 22:17:50 »

Radovedna tačka, če ima kuža čvrst kakec, se mu ne bi smel prijeti na dlako. Mogoče malo pazi pri hrani, najbolje, če je samo brikete za mladičke. Glede razčesavanja zdaj še ne bi smela imeti problemov, kasneje pa po šamponiranju obvezno nanesi regenerator, pa ne boš imela težav. Kakšno pa je njegovo rodovniško ime?
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 42   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines