mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 20:18:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 42   Dol
Natisni
Avtor Tema: havanski bichon  (Prebrano 124850 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #300 : petek, 21.01.2011 : 17:46:04 »

nezzek, kako? Pa saj je znakec vkljopljen!?

mila13, javi se! hehe...

Cela zmeda, res...  Roll Eyes Grin
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.395


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #301 : sobota, 22.01.2011 : 09:55:55 »

spelamg, si maksi in lahko das vse svoje podatke Smiley
Najbrz bi koncno le-ti spadali tudi na seznam vzrediteljev Wink
Logiran

spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #302 : nedelja, 23.01.2011 : 23:03:26 »

Jana, hvala za opozorilo. Saj sem že čisto pozabila na vse te možnosti! Mulca doma norita, da je veselje. Punca je odkrila že skoraj vse prostore v stanovanju, fant se pa kar naprej tepe. Če ne s sestro, pa z igračami. Med igrače se seveda kvalificirajo tudi naši podplati...  Roll Eyes Vražička zdaj dobivata zobe. Hmmm... Za lahko noč in za najbolj vztrajne dajem še nekaj današnjih slik. Uživajte!  Smiley

[slika je izbrisana]
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #303 : nedelja, 23.01.2011 : 23:49:11 »

Kiss Kiss Kiss
Kakšni sončki so tole, vrjamem da neskončno uživate s temi bučkami!!! Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #304 : ponedeljek, 24.01.2011 : 00:49:18 »

Vau, kako sta srčkana Cheesy Kiss, ampak ta zadnja slikica mi je pa krasna! Kiss Uživajte! Wink
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #305 : nedelja, 30.01.2011 : 16:34:46 »

Še malo slikc za vztrajne - tokeat je starost 38 dni (to je bilo v petek se mi zdi). Sicer pa moram reči, da so se ljudje začeli zanimati za naše havance. V bistvu mi je kar hudo, a ni druge. Fant bo moral drugam. A trudimo se najti pravo kombinacijo, brez skrbi.

[slika je izbrisana]

[slika je izbrisana]
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #306 : nedelja, 30.01.2011 : 16:37:22 »

Kakšna srčka sta, prav za pojest! Kiss Kot kakšna medvedka Smiley Smiley
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #307 : nedelja, 30.01.2011 : 16:41:25 »

Sicer smo jo pa danes s Tajgo mahnili na Rožnik... Kako je uživala na tem sprehodu! Končno "rešena" dveh mulcev, sama s svojimi ljudmi, ta glavna.... In potem vse tisto listje in vejice, ki so se ji zapletle v dlako... Dirkala je pa kljub temu enako. Zdaj ima na temsprehodu novo foro: sunkovito se ustavi in se zazre v človeka na drugem koncu povodca in ga začne izzivati, naj teče za njo. Potem pa je ni mogoče ustaviti ne ujeti, in skoraj po zraku letiš za njo, ki divja kot sneta sekira.... Potem pa vsi zadihani.... Ko sem jo doma skopala, je bila spet najlepša na svetu. Ampak resno.  Cool

Evo, še malo slikc iz domačega dela tabora. Na sprehodu Tajge nismo nič slikali, ker je bila tako umazana, da ni bila za nikamor.  Cheesy

[slika je izbrisana]
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #308 : nedelja, 30.01.2011 : 16:50:45 »

Hehe, nezzek, hvala, a imaš prav - res sta kot dva medvedka!  Grin Zdaj smo našli malo bolj ustrezne brikete in jesta kot ta velika. Kmalu bosta ful zrasla. Sta pa hecna, že znata pozdraviti svojega človeka, ko vstopi v stanovanje. Enako kot njuna mama, se tudi ona dva že trudita vzpenjati na zadnje tačke in se stegovati k rokam in obrazu tega velikega dvonogega psa.... Ma sta hecna!  Smiley Všeč mi pa je, da svoje lulanje opravljata redno na papirju oz. na plenični podlogi. Edino kakata bolj tako.... Večinoma ju še vedno "ujame" mama. Ne vem no, bo treba malo potrenirat. Tajga ju vzgaja po svoje, včasih se to seveda konča z jokom in stokom, otroček pa ves poklapan zleze pod kak stol ali kavč... Mislim, strašna je ta pasja vzgoja. Moramo že malo paziti nanje, da ne bo prehudo. Če izzivata mulca, je to eno, a če se Tajga pregrobo igra z njima, pa je vendar nekaj drugega. V bistvu sta ful nežna in krhka (vsaj zgledata). Čeprav fant ful grize, on bi vse pogrizel, ga morajo tile zobki res grozno srbeti....  Roll Eyes
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #309 : nedelja, 30.01.2011 : 21:53:56 »

Spelamg, res imaš dva prečudovita mladička, sta mi res ful, ful lepa! Cheesy Kiss Kiss Pa vidim da imajo iste kostke kot moji trije. Smiley Moj Poppy in Bonči jih tudi obožujeta in jih moram skoz kupovat.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #310 : nedelja, 30.01.2011 : 21:54:48 »

Vsekakor se zabavata sodeč po slikah in tvojem opisu domačega dogajanja!! Cheesy Cheesy
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #311 : sreda, 02.02.2011 : 09:22:06 »

Spelamg, prekrasna sta , ta tvoja mladička. Veseli me, da si se odločila psičko obdržati.
Našemu Roniju pa je uspel prvi skok  Cheesy in zdaj bomo mi čakali, ali bo kaj mladičkov ali ne. Undecided
Pozdravljeni vsi!
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #312 : petek, 04.02.2011 : 09:42:52 »

Melody1,  krasno!  Cool Kdaj približno pa naj bi bilo leglo? Marec, april? A mama bo pa Erin Bohemia Vampirelli? Lepa kombinacija!  Cheesy Upam, da bo vse v redu, predvsem pa, da bo kmalu jasno, kako in kaj.

Mi pa - rastemo... in grizemo! Joj, kakšne šivanke imata to v gobčku.  Roll Eyes Glede hrane sta lena, tako da moram njuno posodico kar naprej skrivat, ker sicer Tajga vse poje. In temu primerno se je že zredila!  Angry Zdaj bo dieta in sprehod 5 x dnevno. Še dobro da je malo podaljšan vikend. Bo že videla.... najprej celo živjenje ne jest, potem pa hrano mulariji krast.... Kaj se to pravi!? Angry Shocked
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #313 : petek, 04.02.2011 : 11:19:00 »

Bo že videla.... najprej celo živjenje ne jest, potem pa hrano mulariji krast.... Kaj se to pravi!? Angry Shocked
To se pravo, da hormoni in stres delajo čudeže Tongue
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #314 : petek, 04.02.2011 : 22:23:33 »

Oh, kocka, pa ti si genij! Sploh nisem pomislila na stres! Hvala! To je gotovo prava razlaga! Uf... Seveda, stres mimogrede pride.... Psi niso nobena izjema! Če prav pomislim, mulca Tajgi, svoji mami, kar pridno žreta živce. In če je ne vodimo ven po cele dneve (pač služba in šola, tako da ostane čas le ozno popoldan in zvečer - zjutraj itak ne šteje, a ne), ima veliko časa za premišljevat - ergo , stres. Ja, bo že držalo. Malo spremembe ji ne bo škodilo, šli bomo na vikend, mularija zraven, ona tam vedno uživa, vse je njeno, mulca pa tudi rabita nove izzive.... Obdobje vtisnjenja že teče. Predvsem pa bomo Tajgo še bolj crkljali. Punca je v stresu, rabi tolažbo vendar!  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 42   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines