mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 20:18:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 42   Dol
Natisni
Avtor Tema: havanski bichon  (Prebrano 124850 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Chanel
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #285 : nedelja, 09.01.2011 : 11:29:58 »

Živjo,

 kolk ste luštni, prava cukra. Ful dobra imena ste zbrali, Dr.Dizzy in Dixie Diva.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #286 : nedelja, 09.01.2011 : 19:26:02 »

Joj, kolk sta luškana, cukra! Cheesy Kiss Kiss

Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #287 : ponedeljek, 10.01.2011 : 23:42:30 »

Hvala, Lynn, Chanel in Nezzek! Ja, res sta sladka! Smiley

Ampak najlepše pa je, da že razumeta, kaj je plenična podloga - ko sem prišla iz službe, je bila tista podloga, ki jo imata v boksu, večkrat polulana.... To pomeni, da sta jo uporabila, ne. Boks sem počistila in naštimala novo podlogo in novo dekco v "spalnem" delu boksa. Čez cca 5 minut sem zagledala eno štručko, kako se maje proti delu, ki je pokrit s podlogo. Gledam in gledam in - štručka se potem na podlogi spravi v položaj za lulanje in se polula!  Cool Hej! Pa mi smo "na konju"!  bravo Kakšni pametni kužki! Ja, sam še govort ne znajo... ahhh....  Roll Eyes  Cheesy
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #288 : torek, 11.01.2011 : 23:41:50 »

Potem sta pa res pridna da že na plenično podlogo lulata in pametna mladička! Cheesy Smiley Koliko sta zdej stara? Kiss

Mene pa zanima, to je vaše prvo leglo ane, a ni tako da mora vzreditelj dati imena na črko A ko je prvo leglo in potem po abecedi naprej? No, vprašam, ker me zanima kako je s tem. Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #289 : sreda, 12.01.2011 : 17:21:42 »

Ne ni pravila glede tega.. Wink
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #290 : sreda, 12.01.2011 : 18:50:36 »

Lynn, kot so mi na KZS razložili, je edino pravilo to, da so vsi mladički iz istega legla na isto črko. Katera črka je to, je pa vseeno. Seveda nam je to dodatno otežilo delo - namesto med imeni na črko A smo lahko izbirali med imeni na katerokoli črko abecede.  Roll Eyes Komaj nam je uspelo... nekajkrat je malo manjkalo, da bi se še skregali. Ful resno smo pristopili, pa glej, kaj je ratalo. Kaj bi šele bilo, če bi se zafrkavali namenoma!  Shocked Cheesy Grin
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #291 : četrtek, 13.01.2011 : 00:45:31 »

Aha, hvala obema za razlago Smiley, no saj meni se tudi to zdi dobro da lahko daš imena na katerokoli črko..
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #292 : ponedeljek, 17.01.2011 : 22:58:43 »

Pozdravljeni, druščina!

Pred nekaj dnevi je Tajga po pošti prejela potrdilo o opravljenem slovenskem šampionatu! Tajga je zdaj tudi uradno Prvakinja Slovenije v lepoti CH SLO!!! YESSSSS!!!!!  Cool veselje Zelo smo ponosni. Nisem še čisto prepričana, ali naj nadaljujemo s Tajgino razstavno kariero ali ne, ampak saj imamo še mladičke! Mogoče se pa kateri od njiju izkaže za pravo zvezdo razstavnega neba... kdo ve... Wink Sirius Superstar's začenja svoj pohod.

Khm, sicer pa ugotavljam, da je naš fant prava lenoba - še jesti se mu ne ljubi. Zdaj počasi uvajamo pravo hrano namesto izključnega dojenja in moram reči, da je fant "izbirčen" (pravi mamin sine), medtem ko punca pogumno sede v krožnik in potem naivno gleda okrog, češ, kaj pa je to takega. Upam, no, da bosta kmalu kapirala, čemu je namenjena tista hecno dišeča brozgica na krožničku in da se potem ko jo poližeš vsaj pol, krasno spančka... Ej, vse jima je treba na-ri-sat! Huh...  Cheesy

Sicer pa naš pampionat zgleda takole (malima dvema ga kažemo že zdaj, da se navadita, kaj je pri nas standard... hehehe - smo kruti  Shocked ):

[slika je izbrisana]
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #293 : ponedeljek, 17.01.2011 : 23:19:29 »

V soboto sem bila na razstavi psov CACIB Ljubljana I. Videla sem dve prekrasni havančici iz Finske (mati in hči), mama je dosegla BOB, premagala je madžarskega samca (NOble Prince Blue Temptation - očitno ni bil njegov dan, bil je tudi dokaj velik). Torej, mama havanka je zlate barve, njena hči havanka pa je čisto črna. Bom poiskala slike. Res sta bili lepi. Mama (Torcedore's Aria el Amore) je sicer tekmovala v razredu šampionov, hči (Torcedore's Feminil Como Diva) pa v razredu mladih. Na Finskem je zgleda res "Meka" za to pasmo, ni kaj. Ob naslednji gonitvi bo očitno treba skočit v avtodom in odtavat proti severu na doooooolg izlet. Smiley Hm... v bistvu komaj čakam... obisk Finske, ne naslednjo paritev, da ne bo pomote!  Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #294 : torek, 18.01.2011 : 19:19:32 »

Čestitke za uradno potrjen naziv tvoje lepotice!!
Doma vam pa kot lahko preberem ni dolgčas pri vsej tej mladini, ki vam poživi dneve. Smiley Žal mi je ker se nismo nič ujeli ampak slej ko prej boste prišli gledat še kakšno razstavo in mogoče boste takrat v malo večjem številu!! Cheesy Wink Wink

Komaj čakam slikice Smiley
Logiran
mila13
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #295 : sreda, 19.01.2011 : 17:38:00 »

spelamg, boste psička prodali? Cheesy
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #296 : petek, 21.01.2011 : 08:19:44 »

mila13, ja, tak je načrt. Samca bojda ni pametno obdržati v stanovanjski skupnosti s samicami. Ker nimamo možnosti ločene nastanitve, bo najbrž moral revež od hiše... Sad Samička bo verjetno ostala in upam, da se bomo znali organizirat z dvema havankama (vsa logistika, česanje ..khm).  Roll Eyes
Logiran
mila13
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #297 : petek, 21.01.2011 : 08:47:34 »

Lahko dobim kakšen tvoj kontakt, sem iz Lj. (Šiška) in iščem bišončka.
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #298 : petek, 21.01.2011 : 14:15:30 »

mila13, imaš zasebno sporočilo.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #299 : petek, 21.01.2011 : 17:23:02 »

mila 13 ne more dobit zs-jev ker nima paketa... Wink

Hehehe mislim da se boste znašli, saj najbrž ni tako grozno.... Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 42   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines