mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 04:03:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427522 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3360 : petek, 24.01.2014 : 14:15:34 »

Hvala Cats in Lynn  Kiss Kiss

Evo filmček moje gobčne tečke polarne, zna dobro odgovarjat nazaj, sploh če ga še mal izzivaš  Grin Cheesy

http://youtu.be/URyb5t2mN5U
gobček moj lepi  Kiss ljubezen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3361 : petek, 24.01.2014 : 16:29:33 »

O pa res kolk luškan video od Bučija.. Kiss
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #3362 : petek, 24.01.2014 : 17:38:49 »

Mi vsi zelimo eno superhitrofajn okrevajne in drzimo pesti in tacke. Kiss   objem
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3363 : ponedeljek, 27.01.2014 : 12:29:41 »

Nanook, hvala  Kiss

Bučkovi šivi so pobrani, moji pa ob 13 ih  Tongue
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3364 : ponedeljek, 27.01.2014 : 18:32:47 »

Že kmalu s bova nekam odpravila, pa mogoče celo uspe, da Damjana nahecam, da greva letos na Triglav. Bi se prav rada vrnila še kdaj tja gor  ljubezen

Ja, pravijo, da ko začnejo človeku hodit bedarije po glavi, potem je res zdrav  Roll Eyes  objem
Pih, pa kaj je treba gor rinit, saj si lahko na zemljevidu prebereš kako visok je  Tongue Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3365 : torek, 28.01.2014 : 15:12:38 »

Rint je treba, rint  Angry, ker če ne rineš, nikamor ne prrineš  Tongue Roll Eyes ti si pa kot da bi poslušala Damjana  Tongue, saj so Gorjanci dovolj visoki.  Roll Eyes

Ne, veš kaj je, bila sem že trikrat, ampak to je bilo še v dobi mojega otroštva, ko sem hodila na počitnice še s starši. In onadva sta me vlekla res povsod, če ni šlo, sem bila pa privezana na očima. Tako da imam prekrasne spomine na moje pohodništvo. Od kar sem z Damjanom, pa se sprehajamo bolj po dolinah, ampak je vseeno lepo. Se pa želim vrnit na Triglav, ne vem zakaj, ampak me vleče gor. Pa še kam višje, ampak pustimo zaenkrat, če bom do Triglava prišla, bo že super.  Smiley  ljubezen Pač me gore ful privlačijo.  Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3366 : torek, 28.01.2014 : 20:57:25 »

Saj ti res od srca privoščim, sploh, če ti bo uspelo še svojega gričkarja prepričat in ti bo delal družbo  Afro objem
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3367 : sreda, 29.01.2014 : 00:02:13 »

Branka, ti si taka, kot moj sin, kar se tehle hribov tiče. Tole nima po meni, sem čist morska. On je rekel, da bo šel vsako leto najmanj 1x na Triglav, zaenkrat mu je to upelo ene 5x. Gre pa tudi povsod drugod, pa za več dni skupaj tudi. Mene pa vse boli, že ko samo slikce gledam Tongue

Najprej se pa do konca pozdravi, je največ vredno objem
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3368 : sreda, 29.01.2014 : 00:19:51 »

oh, mladost ti mojaaaaaaa....
Triglav, zgodba zase, v pretekliku, na žalost.
Ko sem moža zadnjič spravila na "romantičen" sprehod, samo "ti in jaz scena", sva hodila po ravnini ljubezen. Najprej naju je nascal dež huh, potem preganjal en pes butnglavc, tako malo bevskalo. Da bi se mu izognila, sva prečkala travnik, ki pa je bil, glej ga zlomka, ravno sveže pognojen butnglavc jezen predaja. Sva ugotovila, da je prijetneje romantiko špilat na kavču objem.

A veš, kaj pa je dobro pri vsem tem? Triglav bo počakal  Afro.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3369 : sreda, 29.01.2014 : 14:37:31 »

Branka, ti si taka, kot moj sin, kar se tehle hribov tiče. Tole nima po meni, sem čist morska. On je rekel, da bo šel vsako leto najmanj 1x na Triglav, zaenkrat mu je to upelo ene 5x. Gre pa tudi povsod drugod, pa za več dni skupaj tudi. Mene pa vse boli, že ko samo slikce gledam Tongue

Najprej se pa do konca pozdravi, je največ vredno objem

Hehe, pa si predstavljaš, da se dva takšna dobiva, po moje bi se kar v hribe preselila  Cool. Jaz sem pa "pola pola", zelo rada imam hribe in zimo, prav tako imam zelo rada morje in poletje  Smiley. Meni je dosedaj uspelo 3 krat na Triglav, prvič pri 5ih letih. Ko sem prišla gor, so vsi zavpili:"Bravo fantek!!!" Moja mami pa, al je punčka  Grin in mi sname kapo iz glave. Kakšno navdušenje je bilo šele takrat  Grin potem pa sem dobila z vezalkami po riti- krst  Tongue. Drugič pri 9-ih in nazadnje pri 12ih letih. In od takrat nič.

čarka, bo uspelo, verjamem v to.  Smiley

bamfel  Grin, pa saj je res bolj romantino na kavču, se strinjam  Smiley in s tem, da Triglav ne bo nikamor ušel.  Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3370 : sreda, 29.01.2014 : 14:58:24 »

In še fuuuul je lep(š)ih gora imaš na zalogi, ki niso tako oblegane, čeprav imaš lahko tudi srečo ... midva sva bila na vrhu čisto sama, tako da nimam prič, da sem bila krščena Shocked plesalec (če se ne motim, je bilo to 18. 7. 2002) si iskreno povedano niti ne predstavljam čisto dobro, kako to gre v tistih množičnih navalih Undecided. Res pa je, da sva bila tudi sicer 6 dni skoraj povsod sama (pa ne da sva ciljala na to), čeprav sva hodila po sicer zelo obiskanih poteh (Lepena-Krnska jezera-Komna-Triglavska jezera-Prehodavci-Tržaška koča-Triglav-Planika-Tržaška koča-Zadnjica-Izvir Soče-Vršič)... So naju dali kar v dvo-/štiriposteljne sobe za ceno skupnih ležišč pa take. Dejstvo je, da je bila vremenska napoved tako katastrofalna, da si očitno noben norc želel gor pevka. Od doma so poročali o neurjih in malodane poplavah, naju je pa samo enkrat vmes stuširalo, kar je bilo itak dobrodošlo. Grin Cool Več sreče kot pameti, itak. Evil

Damjanu povej (če kaj pomaga), da je pivo v hribih noro dobro in blazno paše (pa ne povedat, kakšna je cena). Evil

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3371 : sreda, 29.01.2014 : 16:03:34 »

Hehe, s pivom ga ne morem kupit  Tongue, za razliko od mene  Grin, on pa je totalen neljubitelj alkohola  Tongue

Vem za ful lepše gore, ampak še vedno me vleče na Triglav  ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3372 : sreda, 29.01.2014 : 16:17:20 »

Pol pa mogoče golaž. Evil
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3373 : sreda, 29.01.2014 : 16:35:04 »

Golaž prej kot pir, pir mu je grenak  Tongue Njega kupiš s sladoledom  Tongue
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3374 : sreda, 29.01.2014 : 19:03:06 »

Branka ti in tvoj Damjan sta podobno kot jaz in moj fant. On je tud ful ljubitelj gora, jaz pa še na tiste par hribov k sem šla z njim sem komaj prišla haha.. Tongue Wink Zame pravi da na Triglav nebi nikdar prišla.. Tongue Pa me tudi nič ne vleče gor, edino kjer sva bila da mi je bilo zares všeč je bilo na Soči. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines