mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 14:55:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 209 210 211 212 213 [214] 215 216 217 218 219 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 429518 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #3195 : petek, 01.11.2013 : 11:20:31 »

Bučko  ljubezen
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3196 : petek, 01.11.2013 : 21:24:07 »

Hvala, Lynn, Samješveš, mešanka, maja01, Skuiki, aska2005 in vsem ostalim  Kiss

... ej, tačka je BREZ BUL in tu je najbolj važno!  veselje Afro

...žal najverjetneje ne bo dolgo brez bul, se bodo ponovile. Ko je bila zadnja operacija, se je bula ponovila že takrat, ko se še stara rana ni dobro zacelila.  Sad Upam lahko le na čudež, in koliko časa bo Buči lahko še zdržal s temi operacijami - narkozami. Me ne skrbi ta poopracijska nega in vse kar je povezano z njo, skrbi me to, da se bo v nedogled ponavljalo. Na to me je opozoril veterinar in četudi me ne bi, sama predobro vem, da je velika možnost, da se mu bo stvar ponovila. Smo optimistični, trkamo na les, vsi si želimo najboljše, pač včasih ni tako. Lahko pa kot sem že omenila, obstaja čudež. Vzroka pa ne poznamo.

Tokrat sva z Damjanom opazila le dve buli, vet je opazil še tretjo, in vse so na isti tački. Tkiva je malo, zašiti je težko, baje ima dvojno šivane rane (ali kako se že temu reče). Jutri bo več znanega, jaz sem seveda optimistična in upam vedno na najboljše, ker tako, kot ga imamo mi radi....težko misliš na slabo.  Smiley On pa tudi tak veseljak kot je, vse potrpi, in to me včasih še bolj žalostno naredi, saj je tako potrpežljiv pacient, vse prenaša, pri vetu gre sam v boks (čeprav ga od doma ne pozna), da se vsi samo čudijo, ko odhajamo, smo mi edini, ki pokažemo da smo žalostni, on nikoli. Še pogleda ne za nami, kot da bi hotel povedati, da bo vse v redu, pa kakor koli že bo trpel. Saj vem, da ima tablete proti bolečinam, da boleti ga ne more prav fino, je pa tudi vet rekel, da je možno, da ga bo "cukalo" skupaj in da ga bo bolelo. Ampak on nam tega nikoli ne pokaže. Našo žalost spremeni s svojim nasmehom...

Mogoče sem jaz preveč čustvena, ampak ga poznam, in vem po njegovih očeh, kaj mi želi povedati. In mi hoče povedati, da si želi, da bo vse v redu, vse po starem, da bo njegova tačka, katero ima najraje v redu, da bo malo trajalo, ampak bo vse OK.

Kako pa sploh psa dajo pod narkozo? Ga uspavajo z injekcijo, ali mu dajo kaj na gobček? sram To nisem nikoli spraševala. Bučitu se namreč od srede velikokrat zatakne, in nekajkrat "pokašlja" in včasih tudi izkašlja prozorno tekočino ki je brez barve in vonja. Zakaj bi se to dogajalo? Se ne zgodi velikokrat, se pa po (recimo) tri krat na dan.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #3197 : petek, 01.11.2013 : 21:59:23 »

branka, kašljanje bi lahko bilo morda od nadraženosti požiralnika po intubaciji.

Za kakšne bulice pa gre pri Bučku, ste to ugotovili?  Undecided
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #3198 : sobota, 02.11.2013 : 08:09:34 »

Mislimo na vas danes in držimo pesti ter tačke, da bo vse ok.
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #3199 : sobota, 02.11.2013 : 09:02:43 »

Drži se danes, Bučko  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3200 : sobota, 02.11.2013 : 10:21:19 »

Skuiki, najverjetneje je res to to zaradi pokašljevanaja, je tudi vet tako rekel. Tumorji so to, veterinar pravi, da so "spremembe". Še sama točno ne vem. Smo pa dali na preiskave, in niso maligni.

pudelj in Kejt, hvala  Kiss. Smo bili na previjanju, smo še Piko s sabo vzeli, zaradi boljšega počutja Bučka, oz. za družbo.  Smiley Pazit moram, da se mu povoj ne zmoči, ker sedaj je bilo rahlo mokro, in tudi šiv malo odprt na nekem delu, ampak pravi, da ni nič hudega. Bomo bolj pazili, moramo. Vrečko na tačko ko bo zunaj, pa čimbolj počivat z njo.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3201 : sobota, 02.11.2013 : 10:35:19 »

Držim pesti da se Bučku bule ne bodo spet ponovile in da si lepo opomore... Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3202 : sobota, 02.11.2013 : 11:12:35 »

Hvala Lynn, tudi mi vsi  Kiss, mogoče pa bomo uslišani.  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3203 : sobota, 02.11.2013 : 12:31:40 »

Branka in Bučko, objem

Cartajte se zdaj in uživajte drug z drugim Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3204 : ponedeljek, 04.11.2013 : 20:41:41 »

Kako smo pa Bučka razvadili  Angry, pa saj ne da si ne bi zaslužil, ampak zna že dobro izkoriščati. V bistvu mora po cele dneve samo počivati, saj je že pri prvem previjanju asistentka ugotovila, da en šiv že malo "zija", čeprav je vet rekel, da ni hudega. Ampak jaz se ravno tega najbolj bojim. Težava je ta, da Buči ne pokuri energije, ki jo ima, in se seveda dolgočasi za znoret. In potem mu gredo po glavi same traparije. Če ga ne gledamo, TAKOJ začne lizat po povoju, ko ga opozarjamo nič ne velja, moraš priti čisto do njega, in ga magari mal po glavi frcnit, če ga dam malo ven ga začnejo takoj sosedove mačke zanimat, in preveč skače. Tako da je obsojen na hišo in na ležanje, ležanje, ležanje...Ko gremo na sprehod traja njegov sprehod tistih ubogih 10 min, ko smo notri, bi najraje tekal gor in dol po stopnicah, norel po bajti. Grdo rečeno mi že vse skupaj preseda in sem že jezna na vse skupaj. Tolažim se da ne bo tako za vedno, in da bo hitro minilo, upam da bo res. V soboto je rekel vet naj pridemo na previjanje čez nekje 5 dni, jaz pa bi šla najraje tja že jutri, ker me zanima, če je tisti šiv že kaj bolj zaceljen, ali ni mogoče še slabše. Samo upam, da ne bom izpadla tečna.  Tongue

Ja, take imamo, samo upam, da bo kmalu spet vse po starem, saj sem že z vsem skupaj rahlo na koncu z živci, včasih zaradi tega preveč vpijem nanj, potem pa mi je žal. Saj ko pomislim malo bolje, razumem zakaj je tak, saj ne more skurit svoje energije. Ampak tako pač mora biti. Saj bo kmalu bolje, mora bit.  Smiley Wink
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #3205 : ponedeljek, 04.11.2013 : 20:49:52 »

Teh par dni bo hitro minilo. Kaj pa je teh nekaj dni proti naslednjim letom, ko se boste lahko sprehajali in bo Bučko letal s Piko naokoli.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3206 : ponedeljek, 04.11.2013 : 21:13:53 »

pudelj  objem hvala ti  Kiss
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #3207 : ponedeljek, 04.11.2013 : 22:29:01 »

branka, zdrž  Wink

Sem imela pred kratkim svojega psa zaradi poškodbe na prisilnem mirovanju in ravno ko so nama živci po šivih pokali je Jana objavila prispevek o starostnikih. Ne smemo bit živčni in nervozni, ker potem ratajo takšni še oni in pademo v začaran krog, sprejmimo dejstvo, da je nekaj drugače in takoj bo lažje. Bučko še ni star pes v pravem v pravem pomenu, sam bistvo se pa iz prispevka da izluščit
http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=2148

Used se zraven njega in mu, medtem ko ga čohaš, v uho povej kako se počutiš in koliko ti pomeni  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3208 : torek, 05.11.2013 : 00:23:53 »


Used se zraven njega in mu, medtem ko ga čohaš, v uho povej kako se počutiš in koliko ti pomeni  Kiss
Tole si pa tako lep povedala, NikaB objem

Tako naredi, Branka, res, pa bo vse lažje Wink Dnevi pa tudi hitro minevajo in tačka bo kmalu zaceljena, pa bo življenje lepše za vse Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3209 : torek, 05.11.2013 : 03:00:14 »

Ja ful lepo res napisano NikaB. Smiley Jaz se tud strinjam. In mislim da to če je Bučko tako živahen in noče bit pri miru je dober znak da je še poln življenja. Jaz si želim da bi moj Poppy toliko let dočakal in bil še tako pri močeh. Za Kylieja vem da jih bo ker je zdrav ko dren. Wink. Drži se, mi smo s tabo. Kiss ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 209 210 211 212 213 [214] 215 216 217 218 219 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines