mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 04:24:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 169 170 171 172 173 [174] 175 176 177 178 179 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427542 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #2595 : nedelja, 16.09.2012 : 16:00:29 »

Vse bo ok, Branka. Si pa prava umetnica.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2596 : nedelja, 16.09.2012 : 19:34:32 »

Hvala, pudelj  Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2597 : nedelja, 16.09.2012 : 19:39:11 »

Ah, v vsej moji "čudnosti"  Tongue prehitro oddala post:

Buči je dobil zadnjo polovičko tableta proti bolečinam, sedaj lepo spi, Pika pa čaka na svojega ljubčka Damjana, da pride domov. Prav pri vratih ga čaka  Smiley in se ne bo odmaknila, dokler ne bo slišala avtomobila, da se je pripeljal. Šele ko bo on doma, bo zaspala, pa jo lahko še tako "teram" na svoj prostor.  Roll Eyes  Moji moji smeškoti ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2598 : nedelja, 16.09.2012 : 19:45:22 »

Branka, pametno si se zamotila in čudovite rezultate imaš pokazati.  Cool Z Bučkom bo pa vse vredu, ni druge, bo!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2599 : nedelja, 16.09.2012 : 22:13:09 »

Wauuuuu, Branka, čudovito izgleda tvoje "novo-staro" pohištvo Cheesy Super si tole renovirala bravo Mojstrica, ni kaj Smiley

Pa novice o Bučku so tudi super ljubezen Naj bo še naprej tako Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #2600 : ponedeljek, 17.09.2012 : 17:07:23 »

Držimo pesti za Bučkota. Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2601 : ponedeljek, 17.09.2012 : 21:41:32 »

Ful pohvalno tole renoviranje. Jst tudi komaj čakam kaj takega početi (sam brusil ne vem, kdo bo Undecided). Cool
Bučkotu pa še naprej vse pozitivno. Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2602 : torek, 18.09.2012 : 13:11:12 »

Hvala, punce  Smiley

SunnyDay, vzameš v roke fini "šmirgl" papir in lepo brusiš. Ni težko. Jaz tud ful rada delam takšne stvari.  Smiley

Bučkova tačka je pa lepa, danes smo šli na zadnje previjanje, od sedaj naprej, mu bova previjala sama. Pač takrat, ko se bo Coban umazal, ali slučajno zmočil. Šive gremo pobrat konec meseca. Vet ga je fino pohvalil. Si pa ful rad liže pobrito mesto na drugi tački, tam kjer je imel infuzijo, pa vem, da si ne sme, ker se baje lahko vname. A se je komu že zgodilo, da se mu je vnelo? Rezultate pa dobimo čez prb. 14 dni.  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2603 : torek, 18.09.2012 : 13:19:32 »

SunnyDay, vzameš v roke fini "šmirgl" papir in lepo brusiš.
Vem, sam jaz nimam potrpljenja s tem (če predolgo traja). Roll Eyes predaja

Si pa ful rad liže pobrito mesto na drugi tački, tam kjer je imel infuzijo, pa vem, da si ne sme, ker se baje lahko vname. A se je komu že zgodilo, da se mu je vnelo?
Seveda se lahko, če si intenzivno liže.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2604 : torek, 18.09.2012 : 13:24:11 »

Ful dobro, da je z Bučkom vse ok Cheesy. Drugače pa bodi pozorna, ja, da si ne liže preveč. Lexi si je eno površinsko praskico od travice, na notranji strani bedra, enkrat tako zelo zlizala, da sem se že bala, da bo treba it k vetu, če ne bi šlo nazaj. Je bila prisilno na lustru potem, da se je koža umirila in da je šlo nazaj.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2605 : torek, 18.09.2012 : 13:31:36 »

Ja, je že mal rdečkasto, tako da sem mu zalimala. Ker sem doma, nima lustra gor, ga ima samo čez noč. Je pa živ kot Marley iz filma Marley in jaz.  Tongue
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #2606 : torek, 18.09.2012 : 14:55:24 »

Res si ne sme lizat. Koza, ki je pobrita je poskodovana (sicer mikroposkodbe) zaradi brivnika in tudi zaradi izrascanaj novih dlak amapk z lizanjem si v te mini ranice zanese bakterije (v gobcu jih je cela horda) + ce se prav intenzivno lize, si lahko se dodatno poskoduje kozo.
Drzim pesti, da bodo rezultati negativni.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2607 : torek, 18.09.2012 : 18:46:23 »

Ja saj, sedaj mi je vse bolj jasno, hvala za pojasnitev. Sem mu lepo zalimala predel, dala gor gazo, in ne more več do kože. Hudiča na kaj vse je potrebno pazit. Hvala ker držiš pesti  Smiley, jaz sem začela vsak večer prosit boga, da bodo negativni, tudi na veterini so pozitivnih misli, da bo rezultat negativen. Jaz pa sem kar 100%, pa ne vem zakaj. Pač si ne morem mislit, da bo lahko drugače. Tako težko je čakati teh 14 dni...

So mi danes na veterini povedali, kaj bi lahko bilo, če se bula na tački ponovi. Je rekel, če bomo fino na začetku opazili bulo, ko bo res še majhna, bo še v redu (itak da mi je to postal hobi, da ga ves čas pregledujem, kar je v njegovi gosti dlaki zelo težko), če bo pa zrastla večja, pa včasih ne morejo drugače naredit, kot da delajo "plastiko", se pravi kožo iz drugje vzamejo, in jo dajo tja, kamor manjka. Tale bula je bila še dosti majhna, pa ima celo tačko do dol pošito. So fajn odrezali robove. Samo to molim boga, da se mu ne ponovi tukaj, ker je kože na tački res malo, rezana je bila že v drugič, in bo res problem. Pa še neko tehniko imajo, da tačko nekako prišijejo k telesu.

Šele sedaj vidim, kako narobe sem delala, da sem hodila na prejšnjo veterino. Bučko je imel nazadnje tačko rezano vodoravno, za kar mi je novi veterinar rekel, da bi moral vsak začetnik vedet, da se ne reže vodoravno, ampak navpično navzdol. In zato se mu je tudi odprlo. Sicer je še on sam pripomogel k tem (v bistvu jaz, ker mu nisem dala gor ovratnika), ampak se vseeno ne bi smelo kar tako odpreti. Pa tam tudi ne vem, če je kdaj dobil kakšno infuzijo, da ne govorim o tem, da ga je uspaval kar v čakalnici, ko je padel dol, pa smo ga mogli odnest do operacijske (Buči ima dobrih 25 kg), ter ga takoj, ko je bila operacija končana pridet iskat, ko se še zavedal ni, ni stal, je še ležal, smo ga dali na rjuho, in sva ga s fantom nesla v avto. Za zjokat res... Sad

Tukaj je odnos popolnoma drugačen, ne potrebuješ biti zraven, ko pes pade dol, in prideš ga iskat 6-7 ur po operaciji, ko že hodi, in je že popolnoma v normalnem stanju.

Mi smo drugače v redu, se je veterinar pošalil, da bomo dali zelen povoj (Coban) na tačko, ker tako radi hodimo v gozd na sprehode. In zdaj ima ful lep zelen povoj, prej je imel rdečega, in se je na 100m videlo, da je nekaj narobe. Zelen mu ful paše  Kiss

 
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #2608 : torek, 18.09.2012 : 19:46:43 »

Super, da je Bučko ok.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2609 : torek, 18.09.2012 : 20:06:00 »

Missy ima pa rdeč povoj in ji tudi fuuul paše Cheesy
Samo da je zaenkrat vse OK in držimo pesti za dobre rezultate objem
Logiran
Strani: 1 ... 169 170 171 172 173 [174] 175 176 177 178 179 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines