mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 04:26:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161 162 163 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427547 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2355 : sreda, 28.03.2012 : 10:47:59 »

Pri mački deluje boljše, če ga namažeš z maslom, da gre lažje po grlu
Aja, namažeš tablet ne mačka z maslom...  Grin Grin Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2356 : sreda, 28.03.2012 : 10:48:51 »

Aja, namažeš tablet ne mačka z maslom...  Grin Grin Tongue
Aja, namažeš tablet, ne mačka z maslom...  Grin Grin Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2357 : sreda, 28.03.2012 : 11:01:26 »

Pogoltnil  Cheesy mah, to je res najboljši način  Smiley hvala vsem!  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2358 : sreda, 28.03.2012 : 11:02:53 »

V bistvu namažeš tableto z maslom, nato pa se maslo kar samo razmaže po celi mački.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2359 : sreda, 28.03.2012 : 11:07:55 »

pri nas pri vseh treh zaenkrat čudežno dobro dela tudi Gimpetov mačji puding (knock knock, naj to traja in traja).
tiste zadeve, ki jih morajo mački pojest in jih sicer ne bi, zamešam v puding, ki ga pol z velikim veseljem poližejo.
ne vem a za psine obstaja kaj podobnega.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2360 : sreda, 28.03.2012 : 11:09:49 »

rava, kej se ta puding dobi? Pliiiiizzzzz Kiss objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2361 : sreda, 28.03.2012 : 11:11:25 »

V bistvu namažeš tableto z maslom, nato pa se maslo kar samo razmaže po celi mački.
...pa tudi po ogledalu in omari, pred katero ji daješ tableto z maslom. Potem si pa še prste v hitrici obrišeš v hlače, ker nočeš, da je mačka namazana z maslom... Po tem dejanju obvezno preverite, če nimate tablete z maslom v laseh!  Smiley Cool
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2362 : sreda, 28.03.2012 : 11:13:41 »

Za psine ni nobenega pudinga in podobnih oslarij Angry sploh, ker se mora vsak peso navadit odpirat gobec in šarit po njem brez  nepotrebnih komplikacij.
moonbeaminsančulja.press
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2363 : sreda, 28.03.2012 : 11:21:09 »

jst ga kupim na nemški spletki .... konec tedna (petek, sobota) dobim robo, pa ti lahko prinesem en žakeljček, da vidiš, če pali tudi pri vas.
drugače pa ni lih neka eksotika - meni se zdi, da sem ga že videla tudi po naših štacunah, ampak se res ne spomnim kje.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2364 : sreda, 28.03.2012 : 11:26:49 »

jst ga kupim na nemški spletki .... konec tedna (petek, sobota) dobim robo, pa ti lahko prinesem en žakeljček, da vidiš, če pali tudi pri vas.
drugače pa ni lih neka eksotika - meni se zdi, da sem ga že videla tudi po naših štacunah, ampak se res ne spomnim kje.

Bi eno frečko odkupila, če si za...v četrtek? Da probam, ker tale masaker na mojih rokah še ne morem skoraj več kazat okoli... Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2365 : sreda, 28.03.2012 : 11:38:08 »

Bi eno frečko odkupila, če si za...v četrtek? Da probam, ker tale masaker na mojih rokah še ne morem skoraj več kazat okoli... Tongue

nimam še robe ... včeraj sem oddala naročilo, danes bodo poslali, tako da bo zadeva v pet ali sob pri meni.
jutri na sešn ti lahko prinesem eno vrečko za ožet (je še čist mal not), da vidiš, a tvoja zver to sploh papa.

sicer pa meni ful prav pride pri Ma Čkotu. zaradi njegovih slabih izkušenj s folkom je revež še precej presran in ga še nočem tako direktno napast s tableti kot G ali T.
pol pa v čist tamali kavni žlički vode stopim tablet ali zamešam kako pasto in pol vse skupaj vmešam v ta puding.
pa vse popapa  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2366 : sreda, 28.03.2012 : 11:53:56 »

Odpreš gobec in porineš tableto na koren jezika, res globoko, zapreš gobec, mu ga s prsti tiščiš skupaj in gladiš po goltancu tako dolgo da se sproži refleks požiranja, šele nato ga lahko spustiš. Ma če gre v mačka, bi moralo it v psa še vsaj stokrat hitreje.
Takole delam tudi jaz. In ja, pri psu gre 100x člažje in hitreje, ker pes nima ravno tistega hudička v riti, ki bi sprožil sprednji taci in ti med odpiranjem gobca s kremplji zmasakriral roko Angry

Psa lepo na "sedi", magari ga postaviš med svoje noge, da oba gledata v isto smer, malo potleskaš z jezikom, da te pogleda, ko dvigne glavo, jo primeš, odpreš gobec, z dvema prstoma zatlačiš tableto kar se da globoko, gobec zapreš in fajn gladiš po grlu. Ker ima pes gobec obrnjen navzgor, bo še prej pogoltnil tableto. Potem pa mu daj še nekaj finega za pojest.

V naši "nemški šoli" takole psa motiviramo, da tudi sedeč med našimi nogami pogleda navzgor in posluša naslednjo komando, "prostor" npr. Ker je seveda za pridnost in pozornost name dobro nagrajen, je zdaj Roko že pripravljen, da kadar sva v takem položaju, bo nekaj finega v gobec padlo Cool Včasih je tisto "fino" pač tableta ... ampak če temu sledi hrenovka, se vseeno splača Wink

Probaj vaditi najprej tak položaj samo s priboljški, ko bo sproščen šele začni s tableto. Recimo najprej 5x s Poli. Potem mu daš nekaj časa mir ... pa se spet spomniš in še 5x Poli ... potem pa naj iznenada enkrat dobi tableto, pa takoj spet parkrat Poli Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2367 : sreda, 28.03.2012 : 11:55:38 »

rava, kej se ta puding dobi? Pliiiiizzzzz Kiss objem
Luna7, ena moja FB frendica je tole zadnjič kazala, baje je kupila pri nas v DM ali Muellerju, se ne spomnim več. Ma v LJ je bilo ziher Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2368 : sreda, 28.03.2012 : 11:57:47 »

Malce pozno, pa vendar - brez velikih ceremonij, odpret gobec živali, potisnit tableto v goltanec in držati gobec skupaj, da žival pogoltne.  Smiley Se mi je obneslo pri vseh psih do sedaj, pa tudi pri mačku. Samo pri psih sem vedno imela roko do zapestja slinasto, pri mački so pa slinasti samo prsti.  Wink

Gimpetov puding se pa dobi v tisti trgovini, ki se ji reče mlinar, samo v nemščini, ne v slovenščini in ima bele vrečke z oranžnim tiskom.  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2369 : sreda, 28.03.2012 : 11:58:23 »

Aja, še ena finta - tole sem uporabljala od začetka za tablete proti glistam, ko še nisem bila prav po pasje zverzirana:
Na konico prsta nanesi malo pasje zobne paste - okus in vonj je psu všeč, pa fajn lepljiva je, in ne topi se kot maslo in nanjo se tabletka fajn prime Smiley No, potem pač odpri gobec, prst do konca, gobec zapret, pogladit po grlu in konec Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161 162 163 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines