mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 14:13:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 429506 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1530 : torek, 08.02.2011 : 21:29:55 »

Jaaaaaaaa  Cool Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1531 : torek, 08.02.2011 : 22:16:45 »

Se bom enkrt potrudla Wink vse za tebe Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1532 : torek, 08.02.2011 : 22:32:26 »

Oki doki  Smiley bravo
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1533 : sreda, 09.02.2011 : 20:10:05 »

Nekaj današnjih novih fotk + filmček  Smiley

(nekaj slabših, nekaj boljših  Wink )

Pika je čisto stisnila svojo kuro  Tongue


Nori z njo  Cheesy


Grozeče gleda  Angry Wink




Bučko  Kiss


In sedaj...

IGRA!!!  Cheesy  Grin















Kako sem se jaz danes nasmejala  Grin  Kiss Kiss

Še filmček  Smiley (hmmm...moja senca  Roll Eyes)

http://www.youtube.com/watch?v=CiYPMTsTeXw



Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1534 : sreda, 09.02.2011 : 20:14:18 »

Film sem po nesreči predčasno prekinila  Angry bi trajal vsaj še eno minuto... Smiley Eh..
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1535 : sreda, 09.02.2011 : 21:06:37 »

Vseeno se vidi kako se fino igrata. Poljubčke obema.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1536 : sreda, 09.02.2011 : 21:21:41 »

Meni je tako fajn gledati pse med igro. Cheesy
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1537 : četrtek, 10.02.2011 : 15:39:01 »

Ful lušna ... Kiss Kiss kako pa drugače? Ali oba toleriratavse tuje pse?

Papa
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1538 : četrtek, 10.02.2011 : 19:15:30 »

Jaz vem, da eden ne mara samcev, eden od njiju pa samic (izjema sta seveda onadva, ki se očitno superca razumeta Tongue).

branka, danes sem takoj, ko sem zagledala avto točno vedela, da ste to vi. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1539 : četrtek, 10.02.2011 : 19:41:58 »

Jaz pa ko sem zagledala Neli  Smiley Kiss Veš, saj bi ustavila, pa se nama je ful mudilo, je moral biti Damjan ob 18 ih v mestu, pa še pojest prej. Hm, nisem dobro videla kdo je bil s tabo, sem videla le Neli in tebe  Smiley Damjan pa pravi, da najverjetneje oči in mami...ne vem.  Smiley

Itlam ja, kot pravi Speedy. Bučko ima že od nekdaj neko sovraštvo do psov (moškega spola edino), Pika pa do samic, tako da smo "pečeni". Pri Bučku sem najverjetneje zafrknila kaj pri socializaciji, zaradi mojega neznanja (pa tudi kastriran ni, mogoče bi to pomagalo, ampak sedaj ga ne bom), Pika pa sploh ne vem od kod je prišla k nam, kaj se je prej z njo dogajalo, in kakšno vzgojo je imela, če sploh. Ko je prišla k nam, je bila visoko breja, tako da smo skupaj z veterinarko razmišljali, ali bi jo streilizirali, ali ne. Pa je odločitev padla, da ja. Takrat je bila stara 1,5 let po oceni veterinarke. Najprej smo jo poskušala oddati, ampak po treh dneh je bila naša.  Smiley Z Bučkom se super razumeta, res imata en tak lep odnos. Bučko je popolnoma toleranten do nje, ona malo manj do njega, se sploh ne pozna, kdo je vodja.  Smiley Enkrat en lovi, drugič drug.  Wink

Mi zna kdo razložiti, kako pes ve, ko se pelje v avtu, da gre mimo psica ? Speedy, ko bi ga ti slišala, kako je zatulil v avtu, ko je zagledal Neli, pa za njo gledal  Grin ga moram enkrat posnet.  Smiley

Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1540 : četrtek, 10.02.2011 : 21:33:42 »

Jaz pa ko sem zagledala Neli  Smiley Kiss Veš, saj bi ustavila, pa se nama je ful mudilo, je moral biti Damjan ob 18 ih v mestu, pa še pojest prej. Hm, nisem dobro videla kdo je bil s tabo, sem videla le Neli in tebe  Smiley Damjan pa pravi, da najverjetneje oči in mami...ne vem.  Smiley
Se je nam (oče, sestra in jaz) tudi mudilo (smo bili že malo pozni in nas je počasi že večer lovil), tako da smo bili izgleda čisto fajn usklajeni. Wink

Mi zna kdo razložiti, kako pes ve, ko se pelje v avtu, da gre mimo psica ? Speedy, ko bi ga ti slišala, kako je zatulil v avtu, ko je zagledal Neli, pa za njo gledal  Grin ga moram enkrat posnet.  Smiley
Neli zatuli/javka vsakič, ko zagleda kakšnega psa/psico. Tongue Seveda potem še en čas nekaj momlja in nestrpno pogleduje v smer, kjer vidi (oz. je videla) psa. Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1541 : četrtek, 10.02.2011 : 21:42:28 »

No, pri nas pa ni nobenega posebnega fektnega odziva, če vidimo psa, ki gre mimo, ko se vozimo z avtom Grin
Smo samo zelo pozorni, dokler je pes v našem vidnem polju Grin

Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1542 : četrtek, 10.02.2011 : 21:45:01 »

efektnega odziva* Grin
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1543 : petek, 11.02.2011 : 01:46:52 »

Luškana sta Bučko in Pika pri igri Cheesy Kiss, Bučko mi je zelo lep, kako je košat, Pika pa je nadvse prisrčna, se vidi po filmčku da se lepo razumeta.. Smiley Pika je pa zelo navdušena nad svojo kuro.. Grin Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1544 : sobota, 12.02.2011 : 20:54:06 »

Se je nam (oče, sestra in jaz) tudi mudilo (smo bili že malo pozni in nas je počasi že večer lovil), tako da smo bili izgleda čisto fajn usklajeni. Wink


No, fajn  Smiley

Lynn, veš kako je navdušena, pa zelo zelo pridna, ta je šele njena druga, pa še tisto smo izgubili, je ni uničila.  Kiss Zgleda tako, kot da bo imela eno igračo za vedno  Smiley

Bučko je pa itak najlepši  Tongue zame sigurno  Smiley Ker ima čez dva dni rojstni dan, in to okroglega  Cheesy sem mu dovolila, da leži na moji postelji. To je vedno poskušal narediti, pa mu nisem dovolila, in se je lepo sprijaznil z dejstvom.  Tongue  Samo ne vem, hehe, kako mu bom po dveh dnevih (ko bo šel RD mimo) dopovedala, da pa tega več ne sme početi.  Huh Grin Bo že kako  Wink

Mu pa že v mislih pripravljam tortico, pa tudi Piki. Kar obema naenkrat, ker ne vemo, kdaj ima Pika RD. Zato bom naredila vsakemu svojo, na eni bo svečka 10, na drugi pa 5, (čeprav bolj mislim, da bi Pika morala praznovati svojega nekje konec leta), ampak ne morem gledat, da bo dobil torto samo Bučko.  Wink Bo pa še konec leta tortica, spet za oba. Če pa prav pomislim, se mastita in sladkata prav vsaki dan.  Grin

Itlam, to je meni izredno zanimivo: kako Bučko iz avtomobila ve, da je šla mimo psica ? Zavohat je ne more. A mogoče prepozna po hoji, po obliki, mogoče po izrazu na obrazu, po očeh...hmmm...ne vem.  Huh
Logiran
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines