mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 08:39:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427674 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1470 : sreda, 12.01.2011 : 19:58:36 »

Še ena anegdota, kako sem dobila Bučka:  Smiley

No, ko sem takrat klicala nazaj, ali ga lahko pridem iskat takoj, mi je ženska odgovorila, da lahko pridem ponj v petek, da pride hčerka domov iz LJ, kjer študira, da se še poslovi od njega. Bila je šele sreda. Ji pritrdim, da pridem v petek. Mine nekaj minut, mogoče največ pol ure, razmišljam o njemu vse bolj in bolj, ne da mi miru, hočem ga še danes. Sram me je bilo klicati nazaj, ampak sem poklicala, in gospo prosila, če ga lahko pridem iskat še danes, in ga pripeljem nazaj v petek, da se hčerka poslovi od njega. Po mojem prepričevanju mi pritrdi, da lahko pridem.  Cheesy Takoj sva se s fantom vsedla v avto, in se odpeljala ponj. Sreča, moja največja sreča!!  veselje Ko sva ga pripeljala domov, sva imela pripravljeno za njega že posodice za hrano in vodo. Najbolj me je nasmejalo to, da je od začetka polil vso vodo, ki jo je imel v posodici tako, da je vanjo potisnil obe tački  Grin nato pa gledal začudeno, kje je voda.  Huh Kiss Tega ne bom nikoli pozabila, to je delal še kar nekaj časa. Seveda sem ga morala takoj prvi dan pokazati vsem svojim prijateljem, zato smo šli vsi trije skupaj na nogometno igrišče. Vsi so bili tako navdušeni nad njim  Cheesy take norčije je zganjal, in jih še vedno. Cuker moj  Kiss (je imela pa ta samojedka le dva mladička v leglu, Bučka in njegovega bratca)

Moram pa še to povedati: Bučko je tak kavalir do Pike, da kar ne moremo verjet. Vse ji pusti, res lepo se obnaša do nje, lahko je njegovo hrano, se igra z njenimi igračkami (kar za njo - damo ne velja  Tongue ), neverjetno pohvalno je njegovo obnašanje do nje .  Kiss


Prijetno utrujen od norenja  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1471 : sreda, 12.01.2011 : 20:01:21 »

* z njegovimi igračkami
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1472 : četrtek, 13.01.2011 : 00:27:14 »

Iiiii, kolk je luškan na tej slikci! Cheesy Kiss Ampak a veš da sploh ne zgleda da bo že deset let star, meni ful mlad zgleda tko po slikcah, jaz bi mu dala kakih pet let. Smiley

Lepo da je Bučko tak kavalir do Pike, no moja dva pa nista taka 'kavalirja', ne Boni, ne Poppy, Sacha pa še manj. Pri nas je tako da se vsi zagrebejo in za hrano in za igračke, tako da jedo ločeno, predvsem Boni ima največje veselje če Poppyju poje Grin, čeprav dobivata isto hrano..

Si pa kar predstavljam da si hotela takoj isti dan po Bučka zato ker vem kako mene obsede ko kupujem novega psa, bi ga tudi kar isti dan šla iskat če bi bil le dovolj star... Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1473 : četrtek, 13.01.2011 : 10:53:12 »

Sicer se mi zdi, da je bilo že nekje zapisano, ampak se ne morem spomniti... Mama je bila samojedka, oče pa kaj že? A so ti njegovi uibr simpatični flekci sčasoma postajali bolj izraziti ali je stanje ostalo približno enako kot ko je bil še mladiček?
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1474 : četrtek, 13.01.2011 : 17:28:34 »

A ni bil oče aljaški malamut? Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1475 : četrtek, 13.01.2011 : 18:31:34 »

Ja, zdi se mi, nisem pa ziher, pozabila.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1476 : četrtek, 13.01.2011 : 19:21:33 »

Lynn, a ne da ne zgleda star 10 let ?  Smiley 14.02.2011 bo praznoval okroglo obletnico  Kiss Tako hitro je minilo teh deset let, neverjetno. Hehe, moja mami pa reče, kadar ji kaj o njegovih vragolijah govorim, da je mlad in "neumen"  Cheesy seveda, njen Bobi je bil novembra 2010 star 16 let, in res ni več tako razigran, seveda. Ima že kar nekaj problemov, kot enega največjih bi jaz izpostavila hujšanje. Močno je shujšal v zadnjem letu,  revež  Kiss še predvsem sedaj med zimo. Ampak on je, kar veliko poje (manj, kot je prej), ampak vseeno vztrajno hujša. Še vedno pa se veseli sprehodov, crkljanja, tudi še vedno skoči na moja kolena, ko čepim, kot je to delal od vedno. Je pa v res častitljivih letih.  Smiley

Speedy, oče je bil aljaški malamut, ima Lynn prav.  Smiley Ti njegovi flekci so že od vedno na njemu, njegov bratec je bil pa še bolj zanimivo obarvan, ampak sem se odločila za Bučka, ker je bil bolj živahen od njega. In ljubezen na prvi pogled.  Smiley Skoraj ne znam opisat, zakaj sem se odločila zanj med obema, ampak pač, neka iskrica je preskočila med nama.  Smiley Ne bom pozabila, ko sem ga odpeljala od mame, ona pa je hotela za nami v avto, on pa ven do nje, pa sva z Damjanom speljala, in tako je izgledalo njuno poslavljanje. Bučko je le takrat med vožnjo jokal, ko sva ga pripeljala domov, ni niti prvo noč jokal.  Smiley Moj junak.  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1477 : petek, 14.01.2011 : 00:13:42 »

Aha, res ne zgleda star 10 let, sploh ne. Smiley Zgleda zelo živahen, poln energije, se vidi da lepo skrbiš zanj. Kiss Kiss A Bobi pa hujša, morda bi ga morali kaj do veterinarja peljati, da bi ugotovil zakaj hujša.

Sem si zapomnila da sem nekje v tvoji temi prebrala ja, da je bil oče od Bučka aljaški malamut. Smiley
Se mi zdi da si človek dan ko je peljal svojega kužka domov za vedno zapomni, aneda.
Jaz tudi ko sem izbirala med petimi kavalirji, sem se takoj zaljubila v Poppyja, ker je bil najbolj nežen
in ljubezniv in še danes je tak. Kiss
Se pa še vedno tako živo spominjam kako presrečna sem bila ko sem prvič prijela Bonija v roke in ga stiskala k sebi... Kar nisem mogla verjeti, da je ta čudovit, mali kuža moj. Cheesy
Boni in Poppy sta tudi oba samo prvo noč cvilila potem je bilo pa v redu. Smiley

Sem prepričana da bo Bučko še dolgo ob tebi, ker je v tako dobri kondiciji in prav mladosten je.  Kiss Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1478 : petek, 14.01.2011 : 19:49:30 »

Hehe, poln energije je pa res, pravzaprav prepoln  Tongue Grin ampak le naj bo, dokler bo tako, bo super.  Smiley Točno čez en mesec bo dopolnil 10 let, danes čez en mesec  Kiss Smiley

Jaz sem Bučija, ko je bil majhen (sploh pa veliko lažji, kot je sedaj  Wink) ves čas nosila po naročju. So mi domači govorili, da še hodit ne bo znal  Grin
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1479 : sobota, 15.01.2011 : 00:42:25 »

Koliko kil pa ima zdaj tvoj Bučko Kiss, moj Sacha mislim da jih ima okoli 24, približno. Smiley

Jaz sem tudi Poppyja veliko nosila po rokah ko je bil mladiček, predvsem zunaj, zato ker je bilo mrzlo in sem ga imela zavitega v dekico, no potem se je pa tako navadil, da sploh ni hotel sam hodit in sem se kar namatrala da sem ga navadila da mora tudi zunaj sam hodit..
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1480 : sobota, 15.01.2011 : 18:41:47 »

Hehe, ja, se kar hitro razvadijo  Grin Wink

Bučko ima še vedno 25 kg in 55 cm plečne višine.  Smiley

Ti bom pa kar tukaj odgovorila, na razstavo žal ne pridem. Sem bila že danes cel dan zdoma, ne bi bila rada še jutri  Undecided Se bova pa sigurno enkrat srečali, veš da se bova  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1481 : nedelja, 16.01.2011 : 21:23:01 »

Nekaj novih slik iz današnjega sprehoda  Smiley :


Najprej fotka amarlisa, ki jih imamo doma kar nekaj  Smiley

Bučko veselo šprinta  Grin


...s povodcem okoli glave  Roll Eyes


Pika, ki zgleda kot Pitbull  Grin


Ostanki snega...


Pikaču  Smiley


Buči  Smiley


Pika zna lepo hodit  Smiley


Buči na dveh tačkah  Grin


Plesoči Bučko  Smiley


Lahko je tudi naročni Bučko  Tongue


Zlaufana Pika  Smiley


Lovska Pika  Cool


Tukaj smo pa že doma.  Smiley

Bučko  Kiss










Pika  Kiss








Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1482 : nedelja, 16.01.2011 : 21:29:01 »

Predzadnja... Kiss Obsijani učki, pa mehka ušeska in šnjoflica... Lepa. Kiss Ste bili na hribu? Midve sva bili zjutraj tam na ta dolgem sprehodu. Smiley (začeli sva pa na vrhu poti, na kateri sta vidva v snegu obtičala z avtom - sem opazila, da se je na začetku vzpona še pri hišah pojavil  prometni znak za obvezno uporabo verig)
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1483 : nedelja, 16.01.2011 : 21:45:16 »

Matram se že nekaj časa in kooončno se mi je prižgalo - Pika ima oči barve zrelih dateljnov! Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1484 : nedelja, 16.01.2011 : 22:22:34 »

Speedy, ja, na hribu smo bili  Smiley  Cheesy krasen lep sončen dan je bil.  Smiley Je pa ta znak že od začetka decembra, ali še prej. Hehe, lepo so se zavarovali  Tongue da ni potrebno redno plužit ali sipat pesek ali sol.  Wink

Cats, a res ?  Smiley Grem takoj pogooglat, kako zgledajo  Wink Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines