mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 10:19:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427702 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1410 : nedelja, 12.12.2010 : 11:59:11 »

AnaJ, jaz tudi, tisto fotko sem res zmontirala čist za foro  Tongue (beri: imela sem preveč časa  Grin)

Je pa problem, da Bučko noče imeti nič na glavi, ni šans, da bi on počakal, da bi ga jaz slikala.  Roll Eyes Pika pa prav tako  Tongue

Ana, nič ne smetiš, kaj ti pa je ?!  Angry Grin Luškani vsi štirje, in bravo ti, da jih lahko tako "naštimaš" za fotkanje  Afro

Lynn, to je njegov najljubši letni čas  Smiley Kiss prav vidi se mu, kako uživa v tem mrazu in snegu  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1411 : nedelja, 12.12.2010 : 15:26:48 »

Ja, tudi moj Poppy noče imet nič na glavi, sem mu zadnjič dala še kapuco od plaščka na glavico, pa ni hotel, se je skoz otresal. Grin

Pa tudi Bučko ful lepo paše na sneg Cheesy in so super njegove zimske fotke Cheesy, ker ni čisto bel, moj Sacha se mi zdi da ne paše, mislim ne pride do izraza na snegu...
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1412 : nedelja, 12.12.2010 : 17:56:17 »

Anini so itak kar se poziranje tiče tako visoko izobraženi, da me čudi, da jih še ne videvam v TV reklamah ipd. Tongue Wink Z božičkovimi kapcami so pa prav posrečeni. Smiley

Bučkotu se prav vidi, da je 'narejen' za ta letni čas. Smiley Letos ima srečo, da se je zima glede na prejšnja leta kar zgodaj začela in še nič ne popušča. Wink Branka si mora samo še otroka omislit (itak ima preveč časa zdaj Grin), pa bo najsrečnejši pes ne svatu. Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1413 : ponedeljek, 13.12.2010 : 19:38:59 »

On ima srečo, ja...mi pa, ko smo se letos že v tretjič zakopali s pasjim avtom (veš, v tisti hrib, ko greš ti včasih tečt - malo prej, še na asfaltiranem.) Tam je parkiran naš pasji avto  Angry 100 m pred njim je postavljen naš trikotnik...in nismo edini, ki nismo prišli do vrha hriba. Medtem, ko sva midva hotela "rešiti" najin avto, je pripeljala mimo še ena žrtev, ampak sva mu midva pomagala, da se reši. In mu je uspelo. Sva ga porinila ven. Vsaj njemu je uspelo. Tudi on je na vse načine želel pomagati nama, pa ga nismo mogli rešiti iz jarka. Ko sva želela jiti vzvratno, je avto začel samo drseti nazaj v dolino Shocked Shocked, nič ni pomagalo, niti "bremze", niti ročna zavora...prav grozen občutek. Damjan nam je naročil, naj gremo vsi trije ven.  Undecided In tako je avto ostal v hribu. Nič niso sipali, nič plužili nič! Po moje bo potreben traktor, da ga bo povlekel ven.. Undecided

Ah..

 Grin ja, bi bil že čas, za enega malega nadobužneža...čeprav jaz pravim vse ob pravem času. Wink Vem pa da bi bil Bučko (in tudi vsi ostali doma) presrečni.  Cheesy
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1414 : ponedeljek, 13.12.2010 : 23:43:16 »

Uh, dobri ste da si zdaj upate iti tja, jaz si ne bi. Tongue

Jaz tudi vedno pravim tako kot ti - vse ob pravem času. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1415 : torek, 14.12.2010 : 20:48:51 »

Hoho  Cheesy , pasji avto dostavljen do mehanika  Afro Smo prosili bližnjega sorodnika  Kiss , ki ima traktor, in nas je izvlekel ven iz snega, ter nas "pošlepal" do mehanika, ki bo pregledal vse ostalo.  Smiley Sem vesela, da se je tako končalo.  Smiley (matr, da do pomladi resnično ne bomo več z atomobilom rinili v ta hrib ledeni...  predaja)

Samo da se je vse dobro končalo.  Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1416 : torek, 14.12.2010 : 20:56:27 »

Pa imata Bučko in Pika spet svoj prevoz. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1417 : torek, 14.12.2010 : 21:15:35 »

Hehe, do spomladi bomo uporabljali kar Hondo Civic  Tongue je manjši avto, ampak je pa sigurno bolj priročen v tem ledu, je lažji, ima pa predvsem boljše gume. Oba spravim pod moje noge, (pred sovoznikov sedež) in se lepo peljemo.  Smiley Saj vem, da se ne bi smeli, ampak se peljemo le po naših "vaških" poteh, pač do gozdnih posti, kjer res uživamo.  Smiley "Pasji avto" nas je že prevečkrat razočaral  Tongue (Mogoče je pa res tako huda zima pri nas ?  SadSmiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1418 : torek, 14.12.2010 : 21:36:24 »

Ja zima je kar huda letos, se sploh ne spomnim, kdaj je bilo nazadnje takole... Lani vem da je bilo kakšna dva dneva -15 ponoči, ampak šele januarja. Komaj čakam pomlad...

branka kakšen je pa sicer zdaj tisti makadam? Je ledeno?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1419 : torek, 14.12.2010 : 21:38:19 »

Speedy, zelo ledeno.  Undecided Ne pripročam. 
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1420 : torek, 14.12.2010 : 21:39:46 »

*priporočam  sram
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1421 : torek, 14.12.2010 : 22:04:01 »

Se mi je zdelo. Očitno bova še kar lep čas tacali po bližnji okolici (čeprav je že kar malo dolgčas, si želim že kam drugam za spremembo).
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1422 : sreda, 15.12.2010 : 01:38:53 »

Ja, meni se tudi zdi da je ful huda zima letos, hitro se je začela, saj so pravili da bo letos huda in dolga zima.... Čeprav mi je pa všeč da je vse lepo belo. Kje pa spita Bučko in Pika pozimi? Smiley

Poljubčke obema Kiss Kiss in tople pozdravčke tebi, Branka! Smiley Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1423 : sreda, 15.12.2010 : 02:21:16 »



Pa se oproščamo za smetenje, Bučku in Piki pa  Kiss Kiss
Se še jaz oproščam za smetenje, ma se moram považit (če se že Ana noče  Tongue ). Tale krasna fotka krasi zadnji mesec na našem društvenem koledarju Cheesy (DPŽ Severne Primorske) in jaz sem seveda doma takoj vsem občudovalcem koledarja važno povedala, da tri zvezdnike tudi osebno poznam Cheesy

Branka, super si Bučka "zrihtala" na tisti fotki, jaz bi jo na tvojem mestu kar za novoletno voščilnico uporabila Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1424 : sreda, 15.12.2010 : 22:55:43 »

 sram sram sram
Logiran
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines