mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 04:12:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427531 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1380 : petek, 03.12.2010 : 19:45:17 »

mešanka, hvala za te besede.  Smiley Kiss Res ni bilo lepo od njega, sem se ful potrudila, da bo dobro zlaufan prišel iz sprehoda, sva se z Damjanom z njim maksimalno igrala, mu metala kepe (ja, vem da ni ravno dobro  Undecided metati mu kepe, če jih pa tako rad lovi...), se metala z njim po snegu, ga motivirala za igro na vse možne načine, tekala z njim, meni je izgledal "zlaufan", ...pa zgleda, da mu ni bilo dovolj, in da ga je premamil sneg, kar se sploh ne čudim. Ga res obožuje, in mu pamet takrat bolj malo dela. Pika pa seveda vse ponavlja za njim. Zaradi njega ima rada sneg. Pa saj jima nič ne zamerim  Kiss Kiss res sta odlična prijatelja, kar pa tudi nekaj šteje. Smiley Sedaj sta oba noter pri naju, ju pazim, kot še nikoli doslej.  Smiley Samo da sta na varnem, in da ni bilo nič narobe z njima.  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1381 : petek, 03.12.2010 : 19:47:35 »

Branka, zdaj pa jaz mogoče kozle streljam, ampak - kaj pa, če ju, ali vsaj Bučka, pripneš, ko ste v avtu?

Mislim, da je jasno, da bi se meni strgalo, da se mi je to zgodilo, kar slabo mi je ratalo že, ko sem tvoj post brala Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1382 : petek, 03.12.2010 : 19:49:17 »

Uh, kako napeto. Samo da se je srečno končalo!

mu metala kepe (ja, vem da ni ravno dobro  Undecided metati mu kepe, če jih pa tako rad lovi...)
Mah če mu v vseh teh letih niso nikoli škodile, zakaj bi mu zdaj... Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1383 : petek, 03.12.2010 : 19:58:00 »

Branka, zdaj pa jaz mogoče kozle streljam, ampak - kaj pa, če ju, ali vsaj Bučka, pripneš, ko ste v avtu?



Nič ne streljaš kozle  Smiley, imaš prav, in tako bo od sedaj naprej. Veš, da si mi iz ust vzela, (iz tipk  Roll Eyes), sem hotela še to napisat, da bo od sedaj naprej pripet tudi v avtu. Vsaj do takrat, ko se ta sneg ne stopi. Vse za varnost (in moje živce, sem jokala, vpila, norela...veliko živcev sta mi požrla). Pika je bolj pridna, kar se tega tiče. Se pa tudi najverjetneje hitreje utrudi...ko sem jo pripeljala domov, si je tako tačke lizala, da je bila vsa slinasta, nato pa tako zaspala, da se do jutra ni obrnila.  Smiley Prav tako Bučko, ta moj obsedenec na sneg  Kiss  Res ga moram še 100 krat bolj pazit, kot takrat, ko ni snega. In ga tudi bom. To je bila šola zame, velika šola. Hvala Bogu, sem dobila možnost za popravni izpit.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1384 : petek, 03.12.2010 : 20:00:45 »

No, res sreča, da se je dobro končalo. Lumpa lumpasta  Angry Angry Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1385 : petek, 03.12.2010 : 20:07:11 »

Ampak res  Smiley čimprej pozabit na to lumparijo, in pazit za naprej maksimalno. ! Sta pa res lumpa, sploh pa Buči, VELIK LUMP   Angry Kiss Kiss Kiss (saj ga razumem po eni strani, kako ima on rad sneg, takega ne najdeš daleč naokoli  Smiley) Joj, kako ga imam rada  Kiss pa toliko star (skoraj 10 let), da bi bil lahko že bolj pameten  Wink, ampak on se ne da spametovati. Vedno bo takšen, in takega imam najraje. Najraje  Kiss Kiss Pazim na njega, kolikor se da. Pa še bolj bom.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1386 : sobota, 04.12.2010 : 02:09:12 »

Uf, Branka, res napeto branje, ampak samo da si ju našla in da se je vse srečno končalo. Smiley Smiley

Jaz sem tudi že tekala za Bonijem, ko mi je ušel skozi vhodna vrata, no na srečo se ne upa daleč in je šel samo do sosedov in tam sem ga lahko potem pripela. Si pa predstavljam v kakšnem stresu si bila ko si ju iskala Undecided, jaz tudi ful pazim da mi nebi se kateri od mojih treh po nesreči izmuznil iz hiše in ušel.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1387 : sobota, 04.12.2010 : 08:48:56 »

Branka, samo, da se je dobro končalo. Na tvojem mestu bi oba psa v avtu pripela. Moji dve sta vedno pripasani na varnostni pas.
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #1388 : sobota, 04.12.2010 : 11:32:17 »

Tudi jaz jo imam pripeto, ampak komaj čaka da izstopi in mendra po sedežu, da se včasih sama odpne. Se prvo pet minut pregovarjamo, da se lepo vsede in počaka.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1389 : sobota, 04.12.2010 : 21:08:35 »

Imate vsi prav  Smiley pripete pse v avtu. Odslej bosta tudi moja dva.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1390 : nedelja, 05.12.2010 : 00:11:50 »

Jaz pa imam pse v kletki ko so v avtu, ampak tudi pazim da se mi nebi izmuznili ven ko jih pripenjam na vrvico, ampak do sedaj ni bilo težav. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1391 : ponedeljek, 06.12.2010 : 19:19:09 »

Nekaj novih zimskih slik mojih dveh ljubčkov  Smiley



Pika nekaj nori, Buči pa gleda, kaj bo naredila  Grin


Še jaz, zimski pes, težko gazim po tem visokem snegu  Tongue


A se bi malo  Grin )


No, pa se dajva, bova videla, kdo bo zmagal  Cool Grin


Kaj boš ti mene, smrkavec  Grin Wink


Mogoče te pa bom  Evil


 Smiley


Pika se drsa po snegu  Grin


 Smiley


 Smiley


Sem se zagledal  Smiley


Tudi jaz sem se zagledala  Tongue


Igra  Cheesy


Lovim te  Cheesy




Malo počitka se prileže  Tongue


Naša narava  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1392 : ponedeljek, 06.12.2010 : 20:39:56 »

Zelo lepe zimske slikce Cheesy, zima je tudi meni en poseben letni čas in vidi se po slikcah, kako tvoja dva kosmatinčka uživata v igri na snegu... Cheesy Mnogo, mnogo poljubčkov jim pošiljamo vsi mi! Kiss Kiss Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1393 : ponedeljek, 06.12.2010 : 20:56:43 »

Kako se lepo igrata. Uživajte še naprej.
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #1394 : ponedeljek, 06.12.2010 : 21:19:47 »

Kako to uživata Cheesy

Res je lepo gledati zasneženo naravo.
Logiran
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines