mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 14:52:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 429515 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1365 : ponedeljek, 29.11.2010 : 09:53:43 »





Pika Cheesy Kiss Kiss, tale je fenomenalna Wink

Seveda je tudi Bučko krasen Kiss
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #1366 : ponedeljek, 29.11.2010 : 11:12:30 »

Krasne slike so in Bučko je tako luškan Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1367 : ponedeljek, 29.11.2010 : 11:14:06 »

Pikina ušeska so mi zeeelooo všeč, bi jih takoj premečkala. Smiley Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1368 : ponedeljek, 29.11.2010 : 19:18:18 »

kocka, itak, če jo je pa Damjan slikal, vedno so njegove fotke boljše  Angry  Angry Angry  Grin

mešanka, hvala  Smiley a ne da je  Kiss

Speedy, so tudi ful mehka  Kiss Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1369 : ponedeljek, 29.11.2010 : 20:49:49 »

kocka, itak, če jo je pa Damjan slikal, vedno so njegove fotke boljše  Angry  Angry Angry  Grin
Ej ampak to se pa tudi meni dogaja... Jaz se trudim in se mučim z nastavitvami in kdo ve čem še vse, potem pa kdo drug prime fotoaparat, na brzino škljocne (no ne vem če je pri tvojem tako) in... evo krasno fotko. Tongue Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1370 : ponedeljek, 29.11.2010 : 21:19:55 »

Moj se kar potrudi, in mu ponavadi tudi uspe. Večkrat kot meni  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1371 : torek, 30.11.2010 : 08:56:56 »

No, še dobro da nisem v naprej vedela, čigavo fotko hvalim. Bo tako manj zamere Wink Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1372 : torek, 30.11.2010 : 09:27:47 »

Sploh ni zamere, kje pa  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1373 : torek, 30.11.2010 : 09:56:43 »

Saj vem Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1374 : torek, 30.11.2010 : 21:40:26 »

Bučko  Kiss






Sinička  Kiss




Narava - v ozadju Gorjanci

Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1375 : četrtek, 02.12.2010 : 14:11:53 »

Vau, čudovite slikce, Cheesy Bučko mi je ful lep! Kiss

Ta zadnja je pa tudi čudovita, človek bi jo kar gledal, tako lepa in pomirjujoča deluje... Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1376 : četrtek, 02.12.2010 : 14:15:21 »

Meni so tudi nasploh ptički Kiss zelo lepi in bi ful imela kakega kanarčka doma, samo vem da bi potem vsi trije moji srčki ful lajali nanj, ampak če vidim kje v naravi ptice jih tudi jaz zelo rada slikam.... Ptice so mi ene take čudovite živali. Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1377 : četrtek, 02.12.2010 : 14:27:03 »

Druga slikca siničke mi je zelo simpatična. Cheesy Te prav direkt pogleda iz ekrana, pa taka luštna bajsika je. Smiley Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1378 : petek, 03.12.2010 : 19:25:13 »

Lynn, saj ptičk je dovolj zunaj  Smiley  Wink Mi smo imeli včasih skobčevke, pa jih ne bi imela nikoli več. So mi zelo všeč, ampak se mi vedno nekako smilijo zaprte v tistih kletkah, pa čeprav jih spuščaš po stanovanju, so še vedno obsojene na "zapor". (če se motim, me lahko kdo popravi  Smiley)

V glavnem, jaz imam rada svobodne ptice vseh vrst, od srak, vran, golobov, lastovk, sploh pa siničke, ter štorklje  Kiss  Kiss.

Speedy, se vidi kdo jih hrani  Grin "moje siničke so vse debele.  Smiley In še bolj bodo  Smiley Jih tako z užitkom hranim, potem pa še (nesramna jaz  Tongue) fotografiram.  Smiley Ko jim sipam sončnična semena v ptičjo hiško, so takoj pri meni, že medtem, ko jim stresam v hiško.  Smiley Se me prav nič ne bojijo, ljubice moje  Kiss


Prejšnji dan sem eni starejši gospe v trgovini pomagala najti hrano za siničke. Je rekla, da jih tako rada gleda, ko jim nasipa na okensko polico  Smiley Zelo prijetna gospa, ki me je tudi pohvalila, češ, kako je to lepo, da tudi mladi ljudje hranimo siničke, in na sploh ptice.  Smiley

Se mi je pa včeraj zgodila nočna mora v živo: ko smo se pripeljali iz sprehoda (najmanj 5 km) , so se vrata na Seat Inci nesrečno (sploh ne vem kako?) odprla. Najprej je skočil ven Bučko, (ki se ni hotel ustaviti), nato pa še Pika za njim. (ponavadi vsaj ona počaka, tokrat ne...). Stekla je za njim, kolikor hitro je mogla. Kličem oba, tečem za njima, ni bilo pogojev, da ju dohitim. Grem v avto, pa za njima. Ju iščem po celi vasi, gledam naokrog, se ustavljam, in sprašujem ljudi, če so ju kje videli - nihče ju ni videl.  Undecided (sem imela že čudne pomisleke, da ju je kdo kam zaprl) Grem tri kroge, nikjer nobenega. Se vrnem nazaj domov. Ju čakam zunaj, odmetavam sneg, samo da sem se z nečim zamotila. Mi ne da duša miru, in grem spet v avto, in naokrog pogledat, če bi ju našla. Spet NIČ. Mi začne zmanjkovati bencina - diesla...še ena težava več. Grem domov po drug avto. (da je drselo, in da ni bilo dobro spluženo, najbrž ne potrebujem pisat). Vozim rally po vasi, še vedno nikjer nikogar ne opazim. Doma me prosijo, naj se neham vozit v takšnih razmerah, da se mi bo lahko kaj zgodilo. Ne obupam, OK, grem pa peš. Trikrat okoli vasi (ki pa sploh ni tako majhna), prehodila sem najmanj 6 km...še vedno nikogar nikjer. Nato pa opazim najprej Piko (se hitreje utrudi), v bistvu mi jo je nakazal pes, ki je bil v bližini (hvala Tačko  Kiss), jo pokličem k sebi, in pride do mene popolnoma "potuhnjena", je vedela, da je narobe naredila. Jo pripnem na povodec, in hitro z njo domov. Ampak Bučka še vedno ni...!  Undecided Sem razmišljala že o vsem mogočem. Pospravim Piko noter, in grem še enkrat s povodcem po celi vasi. In ga opazim, že gre proti meni, pa se spet obrne, in steče stran. Jaz ga kličem, prosim, ponujam priboljške, on še kar hodi pred mano. Že skoraj popolnoma obupana se odpravim po drugi poti, da bi ga kje "prestregla", pa se končno obrne, in gre za mano.  Smiley Ter se mi pusti privezati. Jaz sem bila tako vesela, pa vsi domači tudi, so ves čas stali na balkonu če bi ga kje opazili. Pridem domov z njim, z zdravim in celim, bili smo presrečni.  bravo Samo da se je vse skupaj dobro končalo. Lahko bi nas stalo veliko, vrata smo pa že dali pregledati, in se zaradi zamrzjenosti niso dobro zapirale. Smo dali popraviti to.

V glavnem, sreča v nesreči. Najbolj me je strah tega, da pobegneta oba skupaj. To je moja nočna mora v živo.
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #1379 : petek, 03.12.2010 : 19:36:49 »

Joj Branka ti čisto verjamem, da je bila to zate živa nočna mora. Samo, da sta prišla nazaj živa in zdrava.

Bučko to pa res ni bilo lepo, da si takole izkoristil slabo zaprta vrata in pobegnil, Pika pa za tabo. Ti, ti lump. Sedaj se pa hitro odkupi Branki, bodi priden in skupaj uživajta v snegu.
Logiran
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines