mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 06:48:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427601 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1305 : torek, 16.11.2010 : 19:54:55 »

Jaoooo, moj nov fotič  Cheesy tako sem navdušena nad njim   bravo Afro

Žal pa je bil danes že mrak, ko sem ga "sprobavala" . Danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan (Milan Kučan )  Cool Komaj čakam, da se zdani, da resnično sprobam kako deluje.  Smiley Sem pa na kratko rečeno zelo navdušena nad njim, in za moje (naše) potrebe, bo več kot dober. Odličen.  Smiley

Smo pa danes spet opravili deževen sprehod, ah...ko bi že vsaj zapadel sneg. Lepo počasi...  Smiley Bučko ga bo strašno vesel, tako kot ponavadi. Upam, da bo meseca februarja, ko praznuje svoj 10- ti rojstni dan  Kiss ogroooomno snega  Smiley Zanj ne bo boljšega darila, kot sneg.  Smiley Moj ljubček ga tako obožuje  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1306 : torek, 16.11.2010 : 23:33:01 »

Super Branka da si dobila nov digitalec! Cheesy veselje Tudi jaz bi se ful rada odpravila ven še malo preizkušat mojega pa je vedno dež ali pa tako čemerno vreme da bi bile same čemerne fotke.. Tongue Grin

Ima pa moj digitalec zelo slab fleš, me zanima kakšne izkušnje imate drugi s svojimi fleši?
Moj se ful počasi polni in tudi sicer nima nobene moči... Angry Tongue

Ta digitalec ki ga imaš ti Branka sem hotela jaz kupiti!!!, pa me je prodajalec prepričal da je
Panasonic FZ 45 boljši, ampak če mene vprašaš je zanič ker ima fleš slab, bljak! Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1307 : sreda, 17.11.2010 : 09:50:36 »

Komaj čakamo slikice Cheesy
Mi bi tudi sneg, takoj zdej, prec Cool Cool, pa da ne zgine do konca februarja Cheesy
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1308 : sreda, 17.11.2010 : 10:52:06 »

Mi pa ne bi snega, o ne! No za Neli ne vem, jaz ga pa nič ne pogrešam. Ok tisti teden ko so prazniki naj bo, to je pa tudi čist zadost. Tongue No ampak Bučku ga pa še vseeno privoščimo. Smiley

Ima pa moj digitalec zelo slab fleš, me zanima kakšne izkušnje imate drugi s svojimi fleši?
Moj se ful počasi polni in tudi sicer nima nobene moči... Angry Tongue
Jaz razen od profi (ali vsaj na pol profi) fotoaparata pravzaprav ne pričakujem 'čudežev'. Meni se zdi povsem normalno, da fleš rabi nekaj časa, da se napolni. Če želiš veliko moč fleša, je verjetno pač najbolje, da kupiš tistega ta boljšega ta velikega, ki ga pač namontiraš na fotoaparat. Tisti imajo (kolikor vem) bistveno večji doseg kot ti, ki so že vgrajeni v fotoaparat. Čudežev od slednjih vsekakor ni za pričakovat. Jaz fleš uporabim samo, če vem, da sem dovolj blizu objektu, ki ga slikam, sicer vem, da mi fleš ne bo nič koristil (domet bi moral biti naveden nekje v navodilih oz. specifikacijah fotoaparata).
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1309 : sreda, 17.11.2010 : 12:48:11 »

Ja saj ta digitalec naj bi bil na pol profi, ampak če mene vprašaš je kar neki. Očitno moraš odštet res kar veliko evrčkov če hočeš res dober digitalec... Wink

Jaz in Poppy bi rada pa samo sonček, ta dež že prav preseda, vsaj meni.

Bi pa verjetno Sacha tako kot Bučko prav rad že malo skakljal po snegecu, ampak on ga ne kida izpred hiše tako da naj bo raje sonček za snegec je še dosti časa.. Wink

Tudi jaz komaj čakam novih slikic od Bučkota in Pike! Cheesy Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1310 : sreda, 17.11.2010 : 13:21:29 »

Mene so pa že tri firme digitalnih fotoaparatov razočarale od Olympusa, Cannona in Panasonica, od kar pa sem prvič v roke prijela Nikonov fotoaparat ( 1,5 nazaj ), od takrat pa ne menjam firme za nič. Sedaj imam svojega lastnega Nikona in bistveno več lahko naredim z njim, kot z drugimi fotiči. Res sicer enim paše ta firma, enim druga, res je pa tudi, da če želiš, delati dobre fotke, da rabiš dober fotič in seveda normalno je da za to daš tudi nekaj denarja. Ampak, če imaš še tako dober fotoaparat ti ne pomaga narediti dobrih fotk, če v fotografijo ne daš samega sebe, ni dovolj samo dober model, lepa narava, itd. Dobrega fotografa ne naredi dober fotoaparat. Moje mišljenje seveda  Wink

So pa itak vse fotografije lepe za pogledat, posebno če so takšni pozerji gor, res je pa tudi da se te ene bolj dotaknejo kot druge. Tudi pri mojih fotkat se meni osebno zdijo nekatere tako zelo povprečne, ene par pa jih je zame tiste prave, kjer v njih vidim del sebe  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1311 : sreda, 17.11.2010 : 15:06:27 »

Slikce bodo, samo kaj ko je tako turobno vreme, skoraj tema ob 15 popoldne... Angry pa dež...tudi jaz komaj čakam, da ga fino sprobam  Smiley Cheesy

AnaJ, jaz bi tudi takoj Nikona kupila, ampak pač, tale moj je bil še pod garancijo, in sem dobila naslednika mojega bivšega Canona S5  Smiley Je pa čista resnica, kar si napisala, da dobrega fotografa ne naredi dober fotoaparat Smiley Če ne znaš slikat in uporabljat fotoaparata, njegovih funkcij, je čisto enako, kot če imaš en fotoaparat za 100 €.

Moj v prosti prodaji stane 380,00 €. Moj ima super fleš.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1312 : sreda, 17.11.2010 : 15:08:29 »

Lynn, sem šla pogledat slike tvojega fotiča na google-a, matr dober zgleda. Čisto je podoben mojemu, ima pa tvoj večji optični zoom od mojega. In HD posnetke. Ma super je  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1313 : četrtek, 18.11.2010 : 00:53:15 »

Lynn, sem šla pogledat slike tvojega fotiča na google-a, matr dober zgleda. Čisto je podoben mojemu, ima pa tvoj večji optični zoom od mojega. In HD posnetke. Ma super je Smiley

Ja, sej drgač je super, edino fleš pa nima glih velike moči, to me mal moti, drgač slikce so pa lepe, jasne, zoom je tudi super, no sej slab ni digitalec, itak da ne... Wink
 
Komi čakam že tvoje nove fotke Cheesy, ker ti res znaš lepo slikat Cool, no saj jaz se bom pa še naučila pa bodo tudi lepe slikce verjetno od tega mojega digitalca.. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1314 : četrtek, 18.11.2010 : 10:03:03 »

Seveda bodo  Smiley saj so že sedaj  Smiley

Danes pa se res nekaj sonček kaže, tako da... Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1315 : četrtek, 18.11.2010 : 13:35:07 »

Oh, a pri vas je sonček, pri nas pa ves čas na rahlo dežuje...

Sama komaj čakam da bodo spet lepši dnevi da se bomo lahko odpravili na doooolg sprehod.. Cheesy
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1316 : četrtek, 18.11.2010 : 13:56:11 »

Jaz ne vem, kje branka vidi sonce. Tongue Mogoče se pa vendarle prikaže, ga že težko čakamo... Smiley Za naju sicer dolg sprehod ne odpade tudi v deževnem vremenu, sonce pa ga bo naredilo samo še lepšega. Dež mi je zoprn, ker imam premalo rok (v eni dežnik, v drugi povodec, z vsem tem je treba še nekako kakce pobrat, potem se po možnosti še kje zapleteva,...), pa čisto premočeni in blatni prideva nazaj.

Evo ga, evo ga!!! Cheesy Ravno pišem o njem, pa se je za trenutek prikazal izza oblakov. Sonček namreč. Cheesy Ko bi šli le oblaki stran in bi bilo sonce kaj več kot le za trenutek, da bo branka lahko imela fofoshooting za natečaj... Smiley

Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1317 : četrtek, 18.11.2010 : 13:58:42 »

Branka, Maja in ostali v tisti okoli, kako ste si drznili ukradit MOJE sonce, pri priči ga zahtevam nazaj, drugače bomo podali prijavo  Angry  Tongue ... sonce biiii  Sad
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1318 : četrtek, 18.11.2010 : 14:02:14 »

Nič ne bo treba prijavit Grin, je že šel. Huh Mi bi ga tudiiii.  Sad
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1319 : četrtek, 18.11.2010 : 14:06:16 »

Sem ugotovila ja, da ste se ustrašili, ker je pokukal pri nas skozi temne težke oblake  Shocked Grin ... gremo mi hitro lovit žarke, dokler so še  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines