mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 01:58:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427503 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #945 : četrtek, 18.02.2010 : 18:10:49 »

U kakšne lepe slike, kako vlečejo sani Smiley
Pike na Bučku so še najboljše  Cheesy Celo na gobčku jih ima  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #946 : četrtek, 18.02.2010 : 21:56:32 »

Hvala Lynn, upamo, da se tvoje želje uresničijo  Kiss Smiley

moonbeam, tudi pod gobčkom jih ima (na bradici).  Smiley Res je edinstven  Kiss In hvala za pohvalo slik, jih imam še veliko na zalogi, ampak še izbiram za natečaj  Smiley  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #947 : četrtek, 18.02.2010 : 23:19:51 »

Moram pa povedat : zaenkrat smo se rešili Bučkovega Kiss zaprtja, naslednjega pa sploh ne bo! Nobenih kosti več! Razen enkrat na teden govejo, res je, da jih ima rad, ampak od sedaj naprej bo jedel samo tisto, kar mu bom JAZ dala!
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #948 : sobota, 20.02.2010 : 21:25:36 »

Super, sem zelo vesela za Bučkota! Kiss Kiss Smiley

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #949 : sobota, 20.02.2010 : 22:16:51 »

Bravo Branka, hehe!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #950 : četrtek, 25.02.2010 : 13:39:27 »

Moram napisati, kaj sem danes sanjala  Roll Eyes:

Bili smo na vikendu, in Pika mi je pobegnila čez vrata, za njo pa še Bučko. Tečem hitro ven, in pogledam proti hribu kje sta, na hribu pa polno psov različnih pasem, lepi, lepo počesani, zrihtani v nulo, kot da so ravno pred razstavo. Gledam, in zaslišim neko cviljenje, kot nekakšen pretep. Stojim tam, in se že odpravim plezat na hrib, da vidim kaj je narobe. Medtem pa pride po cesti en fant, ki ima v rokah povodec, na katerem je Bučko, pogledam, in vidim, da mu je z usnjenim trakom zvezal gobček. Hitro stečem do njega, in ga vprašam, kaj je bilo. Pa mi fant pokaže vrat, in mi reče, da ga je obgrizel Bučko. Rano je imel že povito. Jaz pa mu rečem, da mu to pa že ni naredil Bučko, on pa mi odgovori, da se bom že pred veterinarsko inšpektorko zagovarjala. PA sem rekla, seveda se bom, bomo izmerili kako dolge zobe je imel, in ugotovili, če je Bučko res krivec. Še v sanjah sem vedela, da tega ni naredil Bučko.

So bile pa v principu težke sanje tole, zelo resnične. Sem res mislila, da je bilo vse res. Zjutraj pa se zbudim...vesela, da ni res.  Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #951 : četrtek, 25.02.2010 : 13:55:40 »

Grin Uh, še dobro, da so bile samo sanje. Smiley

Meni se je pa enkrat sanjalo, da je bil požar po celi širši okolici (tak čuden 'požar', v bistvu ogromni kresovi na vsaka 2 metra). Vsi smo bežali, jaz sem seveda najprej na Lesi pomislila, hitro njo rešila in potem sva skupaj bežali. Na pol poti se pa spomnim, da sem Popi (prejšnjo morsko pujso) pozabila. In sva šibali nazaj. Na srečo se je vse fajn izšlo, na koncu smo bili vsi trije na varnem. Kaj je bilo z ljudmi, ne vem.   Shocked  Grin Ampak glede na to, da sem se zbudila med ljudi in živali in nihče ni manjkal, smo izgleda vsi odnesli celo kožo. Smiley

Hm, zdajle sem se spomnila, da bi bilo mogoče zanimivo odpreti novo temo, posebej za naše živalske sanje. Smiley

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #952 : četrtek, 25.02.2010 : 14:06:06 »

Joj, in pri tebi se je dobro izšlo  Grin Smiley ja, samo da so živali na varnem.  Grin Cool Jaz sem tudi ves čas zanikala, in zagovarjala Bučka, da mu to res ni on naredil, v bistvu me fant sploh zanimal ni, in mi ni potreboval kazati rane sploh.  Tongue Jaz sem samo trdila, da tega Bučko NI naredil. Je full ljubitelj ljudi, vseh.  Smiley

Ja, dobra ideja za novo temo  Wink go for it.  Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #953 : petek, 26.02.2010 : 22:37:46 »

O, to je pa res dobra ideja - tema o živalskih sanjah! Smiley Tudi meni se včasih sanja predvsem o Boniju da ga moram rešiti pred drugimi psi, ali pa da naju na sprehodu napade kakšen pes.

Branka, pošiljam poljubčke tvojemu Bučku, res je čudovit kuža! Kiss Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #954 : petek, 26.02.2010 : 23:11:37 »

No pa sem odprla novo temo o naših živalskih sanjah. Smiley Predlagam, da svoje sanje napišeta še tja, da bo bolj zanimivo. Smiley Tema se nahaja v razvedrilnem kotičku. Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #955 : petek, 26.02.2010 : 23:14:29 »

No pa sem odprla novo temo o naših živalskih sanjah. Smiley Predlagam, da svoje sanje napišeta še tja, da bo bolj zanimivo. Smiley Tema se nahaja v razvedrilnem kotičku. Wink

No super! Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #956 : sobota, 27.02.2010 : 10:26:45 »

Super, Maja3000  Smiley bomo od sedaj "sanjali" tam  Wink Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #957 : sobota, 27.02.2010 : 10:28:07 »



Branka, pošiljam poljubčke tvojemu Bučku, res je čudovit kuža! Kiss Kiss

Hvala Lynn, jih je ful vesel  Kiss pošilja nazaj k tvojim kosmatinčkom, pravi, da bi se s Sacho rad malo "tepel"  Grin Wink Kiss Kiss  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #958 : torek, 02.03.2010 : 11:35:04 »

Malo "pisanih" slikic  Wink :

Le kdo je to naredil v deblo, mogoče je kdo ve ?







Naš sivi mož  Kiss





Lepe siničke  Smiley



se nadaljuje...

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #959 : torek, 02.03.2010 : 11:47:30 »







Moj najlepši najboljši in najnežnejši Bučko, ter njegovo najljubše mesto za lenarjenje  Kiss



















Saj vem, saj vem, veliko jih je... Roll Eyes

Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines