mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 17:27:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 429539 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #720 : ponedeljek, 23.11.2009 : 17:14:54 »

Branka, kako je ime muckoma, sej sem vedla, ampak sem pozabila? pevka Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #721 : ponedeljek, 23.11.2009 : 17:23:38 »

Sivemu mucu je ime enostavno Muc, tamalemu črno - belemu pa Frka.  Smiley

ka ty a, zehal je  Grin
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #722 : ponedeljek, 23.11.2009 : 17:25:15 »

Aha, Frka je zelo posrečeno ime!! Kiss Smiley

Oba sta simpatična! Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #723 : torek, 24.11.2009 : 14:04:33 »

Frka je postal Frka zato, ker je pri naši hiši in med našimi živalmi naredil kar veliko frko (ampak tako simpatično  Wink). In je rekel fant, pa naj bo Frka, ker je res en tak nabrit mucek. Tako da ga kličeva: Frk, Frkec, Frki, hehe, ta je pa naboljši: Force India  Grin pa se čisto na vsa svoja imena odziva. Tudi če vpiješ le fr, fr, fr... Smiley Damjan (moj fant) ga je naučil tudi "sedi", samo kazalec vzdigne, kot da mu zažuga, in že se vsede na svoj prostorček.  Grin Srček mali  Kiss Se še spominjam, kako je pihal na oba psa, bežal pred njima in se skrival v skladovnico drv. Sedaj pa so veliki prijatelji. Najraje pa zafrkava Piko.  Smiley Bi morali enkrat videt, kako se igrata, pa ko se Pika na hitro obrne in mu z dvignjeno rito ponuja svoj rep  Shocked Grin sem se tako začudila kaj dela, ko sem prvič videla. Bučko pa ima raje bolj mirnega Muca. Ga tudi uporablja za svoje seksualne namene  Roll Eyes in ga hoče naskakovati. Muc pa sam vpije takrat  Grin ampak se mu pusti, Bučko ga pa še s sprednjimi tačkami zagrabi, hop, pa si moj.  Grin Take imamo, ja... Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #724 : torek, 24.11.2009 : 17:26:35 »

Grin Kakšne nore (v pozitivnem pomenu) zgodbe! Česa vse nam ne priredijo naši kosmati štirinožci. Cheesy
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #725 : torek, 24.11.2009 : 19:26:53 »

Ah ja, o naskakovanju pa jaz tudi dosti vem.. Roll Eyes Moj Bonči zelo rad naskakuje Sacha, pa sej zdej smo ga že malo odvadili, ampak včasih še vedno poskusi. Tudi Sacha se mu ne pusti več in zarenči nanj, tako da Boni odneha. Grin

Ampak vaša druščina je pa prav simpatična, imate kar pestro.. Wink Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #726 : petek, 11.12.2009 : 10:29:53 »

Včeraj mi je Bučko spet ušel - odprl vrata na vikendu... Shocked Letim za njim, ga kličem, on ne sliši nič... Angry greva s fantom v avto, in za njim. V vasi imamo namreč vsaj enega takega človeka, ki bi ga lahko poškodoval, prav z veseljem.  Lips Sealed In ravno tega se najbolj bojim. Ima namreč psico, nesterilizirano, ki v tem času najverjetneje zelo zelo lepo diši...in ga seveda zanima. Na srečo je videl najin avto, in ves čas tekel pred njim, tako da sva se peljala domov, in je tekel do doma, doma pa se je hitro vlegel pod jabolko, in me počakal, da sem ga prijela.  Smiley Koliko strahu jaz doživim vmes, vse študiram, kaj se mu lahko zgodi, vse možne scenarije, pa še jokam zraven...ampak samo da se je rešilo.

Delam pa za mucka posteljici, jih bosta dobila za božička. Ena je že skoraj dokončana, druga bo pa v naslednjem tednu. Šla sem v trgovino z blagom, in kupila 2kg takega cufastega in mehkega materiala.  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #727 : petek, 11.12.2009 : 10:35:25 »

Omg, Branka! Kolk strahu, nič ti nisem fouš.
A to dejansko takoj zvizne čim ima možnost? Tudi če ga ti zaposluješ in motiviraš on z enim očesom ves čas išče priliko?
Ima kar pravo ime - tolk lep, ljubljen, oskrbovan in oboževan pa ti gre bučman bežat v neznano Roll Eyes!
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #728 : petek, 11.12.2009 : 11:00:53 »

Uh, samo da se je dobro rešilo!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #729 : petek, 11.12.2009 : 11:04:07 »

Baraba kosmata, pol pa še teče domov in se uleže, češ, nikjer nisem bil, tukaj sem ves čas  Angry Angry  Wink

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #730 : petek, 11.12.2009 : 13:45:22 »

Omg, Branka! Kolk strahu, nič ti nisem fouš.
A to dejansko takoj zvizne čim ima možnost? Tudi če ga ti zaposluješ in motiviraš on z enim očesom ves čas išče priliko?
Ima kar pravo ime - tolk lep, ljubljen, oskrbovan in oboževan pa ti gre bučman bežat v neznano Roll Eyes!

Ja res, OMG  Shocked ja, dejansko zvizne TAKOJ, ko ima možnost. Tudi če ga imam na "uču"  Angry prav zafrkava me...ja, res ima tapravo ime  Roll Eyes

Baraba kosmata, pol pa še teče domov in se uleže, češ, nikjer nisem bil, tukaj sem ves čas  Angry Angry  Wink


Res je! Prav si ga opisala, čist si mu zadela karakter, tako kot FŽ.  Wink

Maja3000, ja, samo da se je rešilo, in ni tekel naprej na cesto, ampak se je doma ustavil, na svojem najljubšem mestu, in me lepo počakal. Vsaj nekaj od vsega skupaj  Undecided
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #731 : petek, 11.12.2009 : 13:50:29 »

FŽ, tako naredi Bučko: malo teče, se ustavi na moj klic, nato malo počaka, da se mu približam, ko pa sem že skoraj pri njemu, da bi ga samo še HOP, pa si moj, pa sklizne stran...Bučko Bučkasti.... Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes pa spet in spet ponavlja isto foro...ko pridem do njega, zbeži. Redko redko kdaj me počaka, se pa tudi to zgodi, ampak res enkrat na kvatre... Wink begosumnež je, da mu ni para.  Undecided
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #732 : petek, 11.12.2009 : 14:06:26 »

Ej Branka, tale tvoj opis mi je dal mislit, da se mogoče on med drugim pač lovi s tabo - to počne veliko psov, ki ne delajo odpoklica?

Kaj če ti probaš zanalašč stečt stran - in to vadiš vsak dan?
Magari iz žepa v tistem hipu, ko on stoji in čaka, da se mu približaš (in si misli, kako bo potem ful hecno, ker jo bo ucvrl), potegneš nekaj salamastega in dišečega, kar ima rad in potem TI stegneš proti domu pa naj te on lovi (lahko vadiš na slednem, najbolje pred obrokom)?

Jaz bi mu tako nagajala vse dokler si revež ne bi začel mislit, da ima čist noro gospodarico, ki mu hoče na vsak način pobegnit in še vse priboljške pokrast in da jo (te) je treba skoz lovit in zasledovat. Tongue Sej vem da je polarec, ampak mogoče bi pa vseeno šlo...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #733 : petek, 11.12.2009 : 14:14:20 »

FŽ ima prav. Zlato pravilo odpoklica: ne hodi/teci ti k psu, naj pes pride k tebi!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #734 : petek, 11.12.2009 : 14:32:43 »

Sem ravno nekaj brala o odpoklicu in 'lovljenju' in se domislila, da delam isto (haha) pri svoji dveletni smrkljici.
Ne bi verjel, da je princip isti. Do zdaj sva se vsako jutro lovili z majicami in hlačami v rokah; zadnjič pa je začela bežat, jaz pa obstanem kjer sem oz. še huje, grem stran v nasprotno smer. Se ne spomnim, kdaj sem zadnjič vidla tako debele oči Shocked (je pritekla nazaj: 'uuuaaaauuu, smrksmrk, mami obleeeklaaaaa!'). Štos pokvarjen, hvala za idejo Wink.
Me prav zanima, če bi na Bučku funkcioniralo Smiley.
Logiran
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines