mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 14:55:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 429518 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
nejc.kosar
novinec
*
Sporočil: 49


WWW
« Odgovor #630 : nedelja, 08.11.2009 : 19:40:41 »

Bo zdaj tež cel teden menda:(
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #631 : nedelja, 08.11.2009 : 19:49:31 »

A res? Kje si pa to slišal/videl? Na ProVreme je videti, da bo samo še jutri. Smiley

Danes je res bil spet dež Tongue, ampak jaz sem bila pa na razstavi v Vrtojbi  in sem se imela super! veselje Azn
Sem ravno danes v časopisu brala o tem in glede na članek je moralo biti res super. Smiley Jaz sem pa vse zamudila.  trmoglavka
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #632 : nedelja, 08.11.2009 : 20:41:48 »

Aha, ful dobro je bilo.. veselje bravo Ful različnih pasem, sej jaz sem velik slikala, ampak slice so bolj slabe, ker
imam en zanič foto in bo počasi treba kaj boljšega nabavit, predvsem notri če je bolj temno, potem mi ful temne, zanič slikce nardi trmoglavka, ma kr neki je ta fotoaparat, jak.. Tongue
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #633 : nedelja, 08.11.2009 : 23:34:58 »

Ja notri je vedno problem slikat, ker ni dovolj svetlobe. Če nastaviš, da je zaslonka odprta daljši čas, sicer ujameš več svetlobe, ampak je vse, kar se giba, zabrisano. Če je pa krajši čas, tako da se gibajoči predmeti 'zamrznejo', je pa svetlobe premalo. Rešitev bi bila npr. bliskavica, ki pa ima učinek ponavadi (pri običajnih fotoaparatih brez dodatne bliskavice) do 1-2m, to pa je premalo za take dogodke, pač nismo tako blizu ponavadi. Verjetno je še najboljša rešitev občutljivejši film (npr. ISO 400) oz. pri digitalcih nastavitev na to vrednost (če ima fotoaparat to opcijo). No to je pa tudi vse, kar bi jaz vedela v zvezi s tem. Mi pa notri nikoli niso preveč dobro uspele fotografije... Bo treba na kakšen tečaj. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #634 : ponedeljek, 09.11.2009 : 10:24:45 »

Maja3000, vidim da se kar spoznaš na fotografiranje.  Wink Meni tudi notri ne uspevajo slike, če pa s flashom slikam, jih pa 1. strašim, 2. niso lepe fotke, 3. ne zdi se mi kul, da jim svetim v oči

 Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #635 : ponedeljek, 09.11.2009 : 10:32:17 »

Mah veš kako je, teoretično ni težko znat, samo praksa je pa čisto nekaj drugega.  Huh Največja težava pa je čas. Če hočeš dobro fotografirat, rabiš veliko prakse, za to pa rabiš veliko časa.  Roll Eyes Zelo dobre slike se da delat tudi z malo 'slabšimi' fotoaparati (pa ne jaz  Cheesy).
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #636 : ponedeljek, 09.11.2009 : 10:53:18 »

Ja sej, zmotno je razmišljanje, da če imaš dober fotoaparat, da delaš avtomatsko dobre slike. Kot si sama omenila - tudi s slabšim fotoaparatom se da delati dobre slike.  Smiley Jaz imam Canon-a S5, pa tud ne znam delat dobrih fotk.  Undecided Saj bo  Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #637 : ponedeljek, 09.11.2009 : 11:07:30 »

Seveda bo! Wink Jaz že dolgo nameravam na kakšen tečaj, pa mi še ni ratalo. Prejšnji mesec sem v FotoAsji spraševala, če nameravajo izvesti kakšnega in so rekli, da ja. Niso pa vedeli točno kdaj. Ko in če bo, bo menda objavljeno na njihovi spletni strani.
Jaz imam pa digitalca Nikon Coolpix P5000, še ne tako dolgo nazaj pa sem imela (no saj ga imam še) samo klasičnega Pentaxovega. S klasičnim so mi lepše slike ratale kot z digitalcem, samo kaj ko je strošek filmov in razvijanja velik...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #638 : ponedeljek, 09.11.2009 : 11:15:21 »

Ja, točno to, razvijanje in kupovanje filmov je glede na razvijanje digitalnih fotografij zelo zelo drago. So pa tudi meni lepše uspevale s klasičnim fotoaparatom, ampak je sedaj že "adijo".  Smiley

Maja3000, sem videla da si spraševala v "moonbeam"-jini temi, kako dodaš komentarje za vsako fotografijo posebaj. To narediš tako, da napišeš komentar za določeno sliko, in spodaj pod komentarjem "prilepiš" sliko, in tako naprej. (spet napišeš komentar, in spodaj nalepših sliko...)  Smiley

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #639 : ponedeljek, 09.11.2009 : 11:23:53 »

Malo nerodno zmontiran filmček- Na letalu

Nekega dne sva šla s fantom na kavo na letališče Prečna. Gospod, ki ga dobro poznam, je rekel, da imava možnost jiti letet s pilotom, ki ima ravno za dva prostor. In sva šla... Smiley

Na letalu
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #640 : ponedeljek, 09.11.2009 : 11:38:19 »

Hudo, jaz bi tudi prec šla! Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #641 : ponedeljek, 09.11.2009 : 11:43:27 »

O letala... jaz obožujem vožnjo z letali Cheesy
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #642 : ponedeljek, 09.11.2009 : 12:07:52 »

Malo nerodno zmontiran filmček- Na letalu
Nič ni nerodno zmontiran, vse se lepo vidi! Smiley A si doma tam pri tistem kozolcu, kjer si zoomirala?
Zelo zanimivo je takole domačo okolico še iz zraka pogledat. Smiley Jaz zaenkrat še nisem tu okrog letela, se pa ne bi ravno branila. Cheesy Zaenkrat pa le redno poslušam letala in po (ob) letališču z Lesi tacam. Cheesy

Maja3000, sem videla da si spraševala v "moonbeam"-jini temi, kako dodaš komentarje za vsako fotografijo posebaj. To narediš tako, da napišeš komentar za določeno sliko, in spodaj pod komentarjem "prilepiš" sliko, in tako naprej. (spet napišeš komentar, in spodaj nalepših sliko...)  Smiley
Verjetno pa moram imeti slike najprej naložene v moj-album a ne? Bom probala. Tako kot sem do zdaj delala (v predogledu -> ostale možnosti -> pripni), ni šlo. Je moonbeam napisala, da je treba iz moj-albuma link prilimat med .

O letala... jaz obožujem vožnjo z letali Cheesy
Jaz tudi. Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #643 : ponedeljek, 09.11.2009 : 14:03:58 »

Maja3000, ja, točno tam sem doma, dobro si ugotovila  Wink Smiley

Maja3000, najlažje boš ugotovila tako, da citiraš (citat) tistega, ki je tako naredil, kot bi ti rada, in boš takoj ugotovila. Tako jaz naredim, če česa ne znam.  Smiley Probaj tako  Smiley

Jaz tudi obožujem letala, takšna in drugačna  veselje
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #644 : ponedeljek, 09.11.2009 : 14:48:28 »

Ja, točno to, razvijanje in kupovanje filmov je glede na razvijanje digitalnih fotografij zelo zelo drago. So pa tudi meni lepše uspevale s klasičnim fotoaparatom, ampak je sedaj že "adijo".  Smiley

Ja, tudi meni so slike z klasičnim fotoaparatom vedno dobro uspele Smiley, s tem je pa kar neki. Tongue
Razmišljam kakšnega bi si kupila, da bi bile lepe slikce, sam se čist nič ne spoznam na fotoaparate, tako da če katera ve, kateri bi dobre slikce na razstavah delal, bi bila zelo vesela..

Kar pa mene zanima od teh tehničnih stvari, kako se naredi da napišeš npr. poglejte si slikce tukaj in je to link na določeno stran, ali pa v tem primeru Na letalu, kako si to naredila..?
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines