mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 08:47:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427687 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #570 : četrtek, 22.10.2009 : 10:02:41 »

Se še spomnite, ko sem pisala, da je Bučka napadla brazilska fila, ga spravila na tla... Cry in da smo šli do njih, ter jih prosili, naj jo imajo zaprto, privezano, v glavnem pod kontrolo...NE, nimajo je, še vedno je prosto odvezana, in jaz se ne upam več mimo. Zaradi Bučka ne, ne zaradi sebe. Ne grem reskirat. In mi je odpadla še ena sprehajalna pot, al kaj ?! Kaj naj naredim, da jo bodo končno zaprli, privezali, karkoli že...? Prijava mogoče...? Ali kaj drugega ?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #571 : četrtek, 22.10.2009 : 10:05:22 »

Prijava in to takoj ali še bolje - predvčerajšnjim.
Pa najdi še koga, da bo pritisk večji.
Nič bat - kar napisat in vztrajat.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #572 : četrtek, 22.10.2009 : 10:39:31 »

Ampak bodo vedeli, kdo jih je prijavil... Undecided
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #573 : četrtek, 22.10.2009 : 10:41:26 »

Joj poznam to. Ti kar prijavi je anonimno.

Itak pa vseeno bolje, da vejo kot pa da napade še enkrat Bučkota, kakšnega drugega psa ali kakšnega človeka.

Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #574 : četrtek, 22.10.2009 : 11:49:17 »

Ja, romska problematika je postala zelo obširna. Vsekakor se strinjam, da stvari ne gre posploševati. Sama imam z Romi tako pozitivne kot negativne izkušnje. V OŠ sem imela sošolko Romkinjo in je bila res fajn punca. Nekateri se zelo trudijo vklopiti se v družbo, imam pa občutek, da večini ni do tega (vsaj na našem koncu ne). Žal. Zelo neprijetna izkušnja pa se mi je par let nazaj zgodila med tekom, v urbanem okolju. Tekla sem po peščeni poti, ko za sabo zaslišim motor. Iz varnostnih razlogov sem se umaknila čisto na rob poti, na robnik (sicer je pot dovolj široka in se mi načeloma niti ne bi bilo potrebno umikati). Pa ni nič pomagalo. Voznik motorja (odrasel Rom) se mi je namenoma približal. Za njim sta na motorju sedela 2 otroka, eden od njiju je imel v rokah ribiško palico in me z njo čisto iz objestnosti udaril po nogah, na eni se mi je praska poznala še kar lep čas. Sledil je smeh vseh treh. V meni pa je rasel bes in še vedno sem pošteno besna, ko se samo spomnim...  Angry Na srečo pa obstajajo med to narodnostjo tudi dobri ljudje, pa čeprav v manjšini (na Dolenjskem se mi res zdi, da so v manjšini - mimogrede, a ste vedeli, da je Žabjak največje naselje črnih gradenj v Sloveniji?). Nekateri so čisto prijazni in tudi lepo pozdravijo, ko gre človek mimo...

Branka, upam, da se bo situacija izboljšala, svoje kosmatince pa le čuvaj. Bučko, Pika in muc so krasni, prav lep trio.  Wink

Aja, še nekaj. Če nekdo nekaj nekomu ukrade, bo kaznovan. Če nekdo grdo ravna z živalmi, bo kaznovan. Kakorkoli, če nekdo ne spoštuje zakonov, bo kaznovan (oz. naj bi bil). Pa je dejansko tako tudi v primeru Romov? Se bojim, da ne. Ali pač?

Upam, da nisem bila preveč negativna in da nisem zadev posploševala. Tega vsekakor ne želim. Konec koncev imam tudi z nekaterimi 'neromi' enako negativne izkušnje kot z Romi. Posploševanje nikoli ni dobro, previdnost pa res ni nikoli odveč.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #575 : četrtek, 22.10.2009 : 11:53:18 »

Branka, nič se bat prijavit, jaz sem tudi prijavila tistega psa, ki je mojega Bonija napadel,
ker drugače bodo ti še zmerej to filo spuščali in enkrat lahko ta pes napade enega majhnega psička in ga tudi ubije. Jaz vem kako je bilo z mojim Bonijem, ki je droben in majhen, samo malo je manjkalo pa bi ga un pes preveč v vrat ugriznil in bi ga še ubil.
Poljubčke Bučku.. Kiss Kiss in čuvajta se! Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #576 : četrtek, 22.10.2009 : 11:58:18 »

Na srečo še nisem doživala bližnjega srečanja s kakšnim napadalnim psom, se pa strinjam z Lynn, da je treba ukrepati. Mislim, da nas je prevečkrat strah, kaj si bo kdo mislil oz. da bo nekdo vedel, kdo je ukrepal ipd. ... Ampak saj so oni sami krivci, ne pa vidva z Bučkom. Srečno! Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #577 : četrtek, 22.10.2009 : 12:43:44 »

Ampak bodo vedeli, kdo jih je prijavil... Undecided
v prijavi zaprosiš sicer za aninimnost - no ampak vem, kaj te muči: oni bojo ITAK vedli, kdo je bil oz. sklepali. Pa nč hudga. Jst sem  poklicala policijo, ko je sosedov odvezan pes napadel mojo, ubogi študent je colal kazen, j**i ga - ampak rezultat je pa ta, da so tistega psa preselili tja, kamor spada (=k odgovornemu lastniku), on pa šeta z drugim psom in ga ima privezanega.
Če se bomo bali, ne bo N-Č. Kar pogumno!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #578 : ponedeljek, 26.10.2009 : 11:38:23 »

Ta vikend samo se potepali po okoliških prelepih jesenskih gozdovih.  Smiley Gozd v jeseni je tako lep. Vzeli smo malo hrane in pijače, ter se odpravili. Najprej smo se igrali, nato malo poležali na mehkem listju.  Smiley Ko pa smo prišli domov, pa smo pocrkljali še naša dva zlata mucka.  Kiss Kiss Muc je Frka celega umil z jezičkom,  Afro je bilo tako lepo za videt, da ju nisem hotela motiti s flashom, ampak sem ju pustila pri miru. Nimaš lepšega, kot gledat, kako se imata dva mucka rada, srčka zlata  Kiss Kiss Zato slikovnega dokaza nimam, imam pa dokaz, da se super ujameta, in ležita - spita čisto eden zraven drugega. Neverjetno sta luškana in pridna.

Najprej slike iz gozda, Bučkova igra, njegov najljubši položaj, ko bi rad igro.  Kiss Pika ga bolj opazuje. Zelo pa rada voha, steguje glavo proti raznim vonjavam.  Smiley  Azn Če zavpijemo, da se sliši odmev, gleda tako, kot da jo resnično nekdo kliče.  Je pravi lovec.  Smiley

Bučkova igra  Smiley



Položaj za igro  Smiley


Pozornost  Wink




Njegov značilen lajež, ko se igra  Smiley




Opazujoča Pikica  Kiss


Hehe  Cheesy




Pikin profilček  Smiley


Voham... Azn


Še bolj voham...


In še bolj... Cool


Malo se moram spočit  Cool




Jesenski gozd  Smiley




Mali veliki plezalec Frka  Cool  Kiss




Kako sem visoko, probaj me dat dol, imam že pripravljene krempeljce zate  Evil


Miško lepi  Kiss






Tako pa midva počivava, se ne vidi, kje se en začne in drug konča  Kiss Kiss


Tukaj sem že umit od Muca  Kiss poglejte, kako sem lep bel  Smiley






Uživamo, lep pozdrav vsem!  Smiley Wink






Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #579 : ponedeljek, 26.10.2009 : 11:49:13 »

Pozabila sem napisat, da smo bili na Straškem hribu. Spodaj megla, mi pa nad njo... Afro
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #580 : ponedeljek, 26.10.2009 : 13:42:34 »

Vam pa res ni dolgčas. Pa tako lepe poti imate za sprehajat.

Poljubček od Kaje in Keli vsem tvojim živalcam.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #581 : ponedeljek, 26.10.2009 : 14:20:55 »

Poljubček nazaj h Kaji in Keli  Kiss Kiss in res imamo lepe sprehajalne poti.  Afro
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #582 : ponedeljek, 26.10.2009 : 14:23:55 »

... in lepe živali Cheesy Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #583 : ponedeljek, 26.10.2009 : 14:28:14 »

Cats  Kiss a si videla, kako je Frka zrastel ?  Azn  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #584 : ponedeljek, 26.10.2009 : 14:37:12 »

Sem kar malo mogla pogledat, kaj za en frajer je to Cheesy Lepi lepi, vsi štirje Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines