mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 14:05:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 258 259 260 261 262 [263] 264 265 266 267 268 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 424947 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3930 : sreda, 26.11.2014 : 12:07:16 »

No tko. Katra je bla zakon! :-D

Zdaj ko sem še enkrat prebrala, vidim, da se bere, kot da ne ločim 101-ke in katre. Grin Katra je bila najina prva. No, njegova, jst sm bla itak zajedalec Tongue. Jo imava še vedno v čislih Cool (prodaja je bila itak napaka Roll Eyes).

A Hondo črva ma tudi katera? Za prodat?  Tongue Azn
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3931 : sreda, 26.11.2014 : 12:28:17 »

Imela sem hondo jazz, ki pa je puščala na vratih... Mašina in ostalo je bilo brezhibno...  Wink Črva pa nimam odveč, res ne....  Grin Grin Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3932 : sreda, 26.11.2014 : 12:42:48 »

A Hondo črva ma tudi katera? Za prodat?  Tongue Azn

No, da rajš ne povem zdej, kolk časa sem rabila, da sem pogruntala, kaj je to Honda črv!  huh 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3933 : sreda, 26.11.2014 : 12:45:14 »

Važno je, da si! objem
Bučko jr. in Pika, reveža, sta pa brez teme ostala, ker so se babe spravle na PLEH! Roll Eyes Lips Sealed huh
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #3934 : sreda, 26.11.2014 : 12:49:09 »

Jst sem pa danes videla rumeno Hondo!!!  Cheesy Sem se takoj nate spomnila. V bistvu sploh ne bi porajtala, ker mi avti res niso nevemkaj, ampak tokrat pa celo sem. In sem jako ponosna, ker sem celo prepoznala nek avto. Mislim znamko.  Cool Ima jo zgleda en sosed. Na levi strani je malo butnjen. Sem si zapomnila, za vsak primer, ce bi bila slucajno tvoja. Da ti povem kako se ima in to. Smiley
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #3935 : sreda, 26.11.2014 : 12:51:46 »

Ima jo zgleda en sosed. Na levi strani je malo butnjen.

Krizana gora. Misljeno je butnjenA butnglavc, torej Honda, avto. Je na levi strani malo butnjenA- Honda to. Ne sosed. huh
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3936 : sreda, 26.11.2014 : 12:55:42 »

  super
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3937 : sreda, 26.11.2014 : 13:15:36 »

Kaj pa, če prosimo Jano, da tehle zadnjih nekaj postov prestavi v novo temo z naslovom "Naš ljubi pleh"  Tongue  ali kaj podobnega, pa tam nadaljujemo? Očitno je veliko za povedat!  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3938 : sreda, 26.11.2014 : 14:12:34 »

Jst sem pa danes videla rumeno Hondo!!!  Cheesy Sem se takoj nate spomnila. V bistvu sploh ne bi porajtala, ker mi avti res niso nevemkaj, ampak tokrat pa celo sem. In sem jako ponosna, ker sem celo prepoznala nek avto. Mislim znamko.  Cool Ima jo zgleda en sosed. Na levi strani je malo butnjen. Sem si zapomnila, za vsak primer, ce bi bila slucajno tvoja. Da ti povem kako se ima in to. Smiley

 Afro

Moja je šla v Krško, je blizu mene, in imam tud človeka na FB-ju. Mi je všeč, da si spoznala znamko avta, no, a ni lepa?  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3939 : sreda, 26.11.2014 : 14:16:17 »

Moja je šla v Krško, je blizu mene, in imam tud človeka na FB-ju. Mi je všeč, da si spoznala znamko avta, no, a ni lepa?  Smiley
Anede, lepe so tele RUMENE honde.  Cheesy Cheesy Cheesy

Pepsi, ja, črv honda tudi obstaja in dobra si, da si to iz popolne nevednosti tega hondinega področja ugotovila!  Cool Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3940 : sreda, 26.11.2014 : 14:23:30 »

Naš tata je govoril, da so Honde črv za ribe lovit, tiste hrv pa za na Hrvaško Cheesy

Ampak on je tudi trdil, da Škoda pomeni Što Kritiziraš Ovako Dobar Auto  Tongue
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #3941 : sreda, 26.11.2014 : 14:26:31 »

Jao, guspa Cats...
 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3942 : sreda, 26.11.2014 : 14:41:57 »

Sestre po dlaki!  ljubezen

Avto na katerega sem bila jaz zelo navezana je bil hrosc, ki je pripadal mojemu dolgoletnemu partnerju. Rdec, letnik '76, ze malo abslesan a vseeno najboljsi avto ever! Ko si se usedel za volan si imel obcutek, da vozis kocijo. Motor je predel kot tiger na steroidih, premikal pa se je s hitrostjo zeve na ecstasyju. Ampak je bil vseeno najboljsi avto, kar jih je. Zelo hudo mi je bilo, ko je sel za dele star "komaj" trideset let. Sad

Cisto moj prvi avto pa je bila Fiat Panda. Tudi, ko sem prodajala mojo "Andi" so tekle solze. To je bilo septembra 2001. In tik preden sem odsla po novo pridobitev, Suzuki Jimny, so po radiu zaceli porocati, da se je nk avion zaletel v WTC v NY. Sem bila prepricana, da je zajebancija. No, se preden sem registrirala Jimnyja se je izkazalo, da je vse res. Tudi od Jimnyja sem se tezko poslovila. Slovo od SX4, pred letom dni pani bilo tako zelo hudo. Ne vem zakaj ne, ker se tudi sama izjemno navezem na stvari in avtomobile. Ampak, ko sem prodajala SXsa mi ni hilo hudo. Samo vesela sem bila,da imam koncno vecji prtljazniik za svoja kosmatinca. Smiley Mogoce ni bilo tako hudo tudi zato, ker sem se na prvi pogled zaljubila v model S-Cross se preden je sploh prisel na trzisce in sem ze prav tezko cakala, da pride na trg in grem na testno voznjo. Ko sem opravila testno voznjo sem bila tako navdusena, da sem se SXsu le se lepo zahvalila za vsa lepa skupna leta in sem se domov odpeljala z novim frajerjem, S-Crossom.  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3943 : sreda, 26.11.2014 : 14:56:19 »

In tik preden sem odsla po novo pridobitev, Suzuki Jimny, so po radiu zaceli porocati, da se je nk avion zaletel v WTC v NY. Sem bila prepricana, da je zajebancija. No, se preden sem registrirala Jimnyja se je izkazalo, da je vse res. Tudi od Jimnyja sem se tezko poslovila.

Sodelavec od MrSD-ja ima 22-letnega Jimmyja in je cel đek. MrSD ga pa zeza, naj nama ga proda za v hribe pozimi Grin Roll Eyes, ker da če drugega ne, bi to znal moj fotr servisirat. Še malo, pa se bova vpisala v klub oldtimerjev. Roll Eyes Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3944 : sreda, 26.11.2014 : 15:03:47 »

Naš tata je govoril, da so Honde črv za ribe lovit, tiste hrv pa za na Hrvaško Cheesy

Ampak on je tudi trdil, da Škoda pomeni Što Kritiziraš Ovako Dobar Auto  Tongue

  Isuse...to si moram pa nujno zapomnit!


- Moj prvi avto je bil rdeča Diana, tista s streho za odpret. Takrat se mi je to zdelo strašansko nobel in imenitno, danes pa na kabriolete sploh ne padem (ne bo meni pihalo za vrat, pa to...glih počešem se, pol pa ode frizura itd.) - skratka, sem že stara in komot.  Tongue

Ker sem potem imela enega avtomobilsko norega fanta  Roll Eyes  sem menjala avtomobile vsaj dvakrat na leto. Rabljene, se razume - glih dobro sem ga spucala, ko je bil že spet za prodat. Moj prvi čisto nov avto pa je bil Fiat Uno, pa rajš ne povem kolk let nazaj.  Lips Sealed   

Od takrat naprej sem Fiatovka. Za relativno malo denarja dobiš zelo spodoben avto. Italijani so pač gizdalini  Wink  in v osnovni model avtomobila namečejo vse živo, kar je treba recimo pri Nemcu drago doplačat. Za Japonce sem pa že preškrta... Wink oziroma mi je škoda kakšne nore vsote dajat v pleh.

Da skrajšam: potem, ko sem prejšnji teden v prometni nesreči ubila svojega že omenjenega 14 let starega Punteka   Cry  in organizirala vse potrebno za njegov pogreb, imam zdaj kaj - ja spet Punteka, samo da je nov.  Tudi kuŠkom je všeč - oziroma, briga njih, samo da so noter njihove stare prevleke... Tongue

Pa da vidite, kako je leeeep! Sem važna kot driska!  plesalec

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 258 259 260 261 262 [263] 264 265 266 267 268 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines