mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 06.07.2024 : 05:15:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 425770 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #315 : ponedeljek, 13.04.2009 : 20:13:52 »

Luškane slikice! Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #316 : torek, 14.04.2009 : 08:34:13 »

Se nič ne bojita glasnega zvoka avijonev? Moj Mike se bi verjetno zelo.

Saj sploh niso tako zelo glasni, sploh teli tamali športni ne.  Smiley Smo pa vsi navajeni teh zvokov, in se skoraj več ne obrnemo, ko vidimo kakšen avion. Ko dobimo kakšne obiske, samo gledajo v zrak in kažejo: "Lej avion, lej mami!!!" Mi pa jih sploh več ne "porajtamo".  Smiley Edino kakšna (mi ji rečemo) štorklja, ki spušča padalce, tista je pa velika in ropota fino. Ampak tudi te se nobeden od psov ne boji, malo pogledata v zrak, pa konec.  Wink

Je pa ob četrtkih zakon, ko ponavadi letališče "zasede" vojska, potem pa imaš kaj za videt in slišat.  Cool Helikopterji letajo, vzletajo in pristajajo. To pa res ropota, pa še do 22 ih zvečer...potem pa je mir.  Roll Eyes

Rada živim tukaj ob avionski pisti.  Smiley
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #317 : sreda, 15.04.2009 : 21:01:50 »

Ja saj se res navadiš. Kot sem se jaz na vlak. Kakšnih 100m od naše hiše je železnica in tam ves čas vozijo vlaki, tudi ponoči ampak hrupa sploh več ne zaznam...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #318 : sreda, 15.04.2009 : 21:47:00 »

Eeeej, a ste bili v Prečni Cheesy?
Mi imamo eno družinsko zadevo v nedeljo na vikendu, samo ne vem ali bom prišla, ker me nekaj zdravje daje, pa se moram nuuujno pocajtat do ponedeljka Roll Eyes
Če pridemo se pa javim klele gor Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #319 : četrtek, 16.04.2009 : 09:10:57 »

Eeeej, a ste bili v Prečni Cheesy?
Mi imamo eno družinsko zadevo v nedeljo na vikendu, samo ne vem ali bom prišla, ker me nekaj zdravje daje, pa se moram nuuujno pocajtat do ponedeljka Roll Eyes
Če pridemo se pa javim klele gor Smiley

Ja, v Prečni  Cheesy Smiley če prideš, napiši tukaj itak  Smiley Wink bo Missy s tabo prišla, če prideš ?  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #320 : četrtek, 16.04.2009 : 21:44:02 »

Bljak, nas ne bo na vaš konec - jaz mam bronhitis, tamali pa pljučnico Angry Sad Lips Sealed
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #321 : nedelja, 19.04.2009 : 11:06:48 »

Al je itak tudi bljak vreme  Angry naj ti ne bo žal, dež pada kot iz škafa...pa ne zgleda, da bo nehal. Mi bomo tudi noter danes  Smiley Roll Eyes pa še mucico imam na bolniškem okrevanju  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #322 : sreda, 06.05.2009 : 14:37:24 »

Včeraj mi je pa Bučko pobegnil iz brunarice.  Angry Saj sem sama kriva, ker nisem do konca zaprla vrat, ampak sem jih le priprla. Ne vem, kaj mu je bilo, saj mu ponavadi lahko zaupam. Ga kličem, naj pride nazaj, on še bolj teče  Shocked tečem za njim, ga kličem, on nič, kot da je gluh. Zagleda majhnega črnega psa, kateri začne renčati nanjga in se vanjga zapletati. Tečen kot hudič, majhen, kakšne 3 kg je že imel mogoče... Sad pa se usaja v Bučka. Bučko gre normalno naprej (jaz sem to vse skupaj gledala, ker sem racala za njim, ampak je bil vedno en korak pred mano), tamal pa spet v njega, pa renči. Nakar zagledam človeka, ki teče proti Bučku, ga lovi z rokami, brca proti njemu, teče za njim, da bi ga le dobil s kolom v roki. Jaz začnem vpit, da naj ga pusti pri miru (itak ga ne bi ujel  Roll Eyes), on pa nad mene: Da kaj se grem, da ga imam spuščenega!!! Jaz ga gledam, mu rečem, da mi je ušel, on pa še vedno vpije name, na Bučka, ki je takrat seveda spet tekel naprej. Namesto da bi mi ga pridržal, ga gre tepst (ga ni udaril, ker ga ni dosegel, sem pa 100% prepričana, da ga je že enkrat, ali celo večkrat.) Možakar je tudi na tabletih proti depresiji, in je res čisto "bolan", zato ga vsaka stvar vrže s tira. Nazadnje je hotel še mene s trtnimi škarjami. Ko sem vse to povedala fantu, je znorel, šel do njega, in se z njim pogovoril, kar pa se ni dalo, ker je možakar samo vpil, in trdil, da je napadel tistega malega psa. Ja vežde! Saj sem videla na svoje lastne oči, da ga ni. Išče frke stari  Angry Sem pa na lastne oči videla (možakar ima krasno psico), kako jo je pretepel s kolom, da je še 5 min ležala na tleh. Bolan folk!  Angry
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #323 : sreda, 06.05.2009 : 18:54:09 »

 Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed To ni res no.. mah, res upam, da se ti kaj takega ne ponovi več..  Sad Sad Shocked
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #324 : četrtek, 07.05.2009 : 09:25:24 »

Se ga izogibam, psihota  Angry
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #325 : četrtek, 07.05.2009 : 09:31:17 »

Branka, daj posnemi enkrat tole pretepanje njegove psice in pošlji prijavo!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #326 : četrtek, 07.05.2009 : 09:42:57 »

Ja Bučko, ti si pa pravi lump. Branka, očitno je Bučko videl, da se nisi dosti razgibala ta dan in ga skrbi za tvoje zdravje.  Tongue
Samo da ni bilo hujšega.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #327 : četrtek, 07.05.2009 : 09:59:25 »

Branka, daj posnemi enkrat tole pretepanje njegove psice in pošlji prijavo!

Matr mu, bom probala! Psiho je  Lips Sealed

Ima psico, ki je krasna lepa, najverjetneje tudi rodovniška, šolana, naučena "poleg", sprehaja se brez povodca (no, še ena stvar za prijavo  Wink), pridna. Naj bi jo imel rad, vsaj tako zgleda na prvi pogled, jih pa tudi velikokrat dobi. Ima kar tak količek vedno s sabo, ali pa tiste pohodniške palice, ko gresta na sprehod. Ne mara pa nobenega drugega psa (možakar), kako ima potem lahko rad njo ? To me je vedno zanimalo, kako to nekateri spravijo skupaj... Undecided Je na tabletih, in ima kar povečane oči. Star je okoli 65 let. Pravi psiho.

Tega vam pa nisem še povedala: sumim, da je pred leti, ko mi je Bučko ravno tako ušel, šel do njegove psice, ker se je gonila, in prišel nazaj brez polovice prvega zoba (tavelikega - tašpičastega), razbitim gobčkom in smrčkom, ter z zlomljenim rebrom.  Cry Tega takrat nisem opisovala, in niti nisem sumila na nobenega. Sedaj mi je pa vse bolj jasno, da je tega zmožen le on. Edini tak je v vasi.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #328 : četrtek, 07.05.2009 : 10:03:51 »

Ja Bučko, ti si pa pravi lump. Branka, očitno je Bučko videl, da se nisi dosti razgibala ta dan in ga skrbi za tvoje zdravje.  Tongue
Samo da ni bilo hujšega.

Je LUMP, z velikimi črkami. Me zna zafrkavat...razgibana sem pa več kot preveč  Roll Eyes Ja res, samo da ni bilo kaj hujšega. Smo šli takoj v akcijo. To mi naredimo tako: oči od fanta me pelje, jaz opazujem in gledam okrog, če ga kje vidim (ponavadi imam nos, kje je  Tongue), vzamem s sabo povodec, ga lepo pripnem in greva nazaj. On ves poklapan, ker ve, da je naredil narobe, jaz pa vsa jezna nanj, se jezim vse do doma. Ima takšne dneve, ko bi samo šel, ne vem kam, ampak mogoče pa gre iskat novega lastnika, ker se je mene naveličal.  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #329 : četrtek, 07.05.2009 : 10:06:57 »

Za znort, bi bilo treba njega premlatit Angry Lips Sealed
No le pazi, da ti Bučko večkrat ne uide, da se mu kaj hudega ne zgodi Wink
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines