mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 17:13:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 194 195 196 197 198 [199] 200 201 202 203 204 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 434351 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #2970 : nedelja, 21.04.2013 : 10:02:11 »

Se strinjam s FŽ, moj je zmešan v vseh pogledih. Cheesy Vedno pravim, da se njegova telesna temperatura ne ujema z dlako in očitno ima nekaj od vsake "pasme". vegi

In tudi jaz si ne predstavljam Bučka. Tongue Če bi pomagalo, potem pač malo zamižiš. Garancije pa ni.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #2971 : nedelja, 21.04.2013 : 11:16:48 »

Hvala obema. Smiley O tem, da bi mojo postrigla, sploh nisem niti razmišljala (no ja, bilo bi praktično, ker nama obema česanje niti slučajno ne diši Tongue), mi je pa zanimivo tole premišljevanje, ali bi s striženjem naredila več koristi ali škode (ali pa sploh nič od tega). Smiley
Ma Bučko bi bil ziher tudi s krajšo dlako šarmer. Azn
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2972 : torek, 23.04.2013 : 10:15:18 »

Hehe, super debata, jaz bi tudi rada enkrat do konca prišla, ali bi bilu Bučku bolje ostriženemu, ali takšnemu kot je.  Smiley Mene ne bi čisto nič motilo če bi bil pobrit, vem pa, da bi ga sonce žgalo še bolj. Lanabela mi je enkrat nazaj, mislim da prejšnje poletje napisala, (iščem, pa ne najdem  sram) da ga lahko postrižem le po glavi in po tačkah, po telesu pa ne. Upam, da bo Lanabela to prebrala in me popravila ali kaj dodala. Vem da polarce dlaka bolj ščiti pred vročino kot obratno, zato se ga pobriti NE sme.  Wink Pri Bučku je pa še zmotno to, da je večinoma črne barve, namesto da bi bil bel.

Aska2005, hvala za ZS  Kiss tvoj predlog mi je všeč.  Smiley

Je pa meni zanimivo to, da Buči enkart vse sliši, enkrat slabše, (samo enkrat do sedaj se je zgodilo, da ni slišal nič) pač da sluh variira.  Smiley

No v glavnem, mi uživamo na sončku, eni v senčki, glavno da smo skupaj.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2973 : nedelja, 05.05.2013 : 11:03:17 »

Včeraj sva se z Bučitom igrala frizerski salon, in izpadlo je super  Smiley . Sicer noben nič ne opazi  Tongue, jaz pa vidim, da mu paše. Postrigla sem ga malo okrog ušes in zavesice na tačkah (skrajšala dlako iz prb. 10 cm na 5 cm)  Smiley

Je pa včeraj Pika isto foro naredila, kot zadnjič Buči. Spala je, jaz pa sem jo klicala, pa me ni slišala, in to trikrat. Kaj vsi glušimo pri naši hiši?  Shocked Ker tud jaz že slabše slišim...kar nekaj  Roll Eyes

Mi se počasi odpravljamo na vikend. Pač bo taka deževna nedelja, pripravljena za lenarjenje  Smiley

Sem pa včeraj postrigla tudi "mojo prostoživečo" muco  Kiss. Ker ima dolgo dlako, se ji vsako pomlad ful zavezlja, in jo nato ne more spraviti iz sebe. Kar za sabo jo vleče-cofe, dolge kot njen rep, praska se pa tako, da se spraska do krvi, tako da se ji vidi le še koža. Hoče odstranit dlako. Zato vzamem škarje, in ji vsakič malo odrežem, ker se pač ne pusti frizirat tako kot Buči  Tongue Wink Potem je pa tako zadovoljna  Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #2974 : nedelja, 05.05.2013 : 20:35:51 »

Super Branka, da si se lotila striženja. Jaz pa nimam talenta za friziranje.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2975 : ponedeljek, 06.05.2013 : 09:12:42 »

 Smiley meni je pa luštno strižt tako živali, kot ljudi  Smiley ampak OK, tvoji dve lepotički že ne bi šla sama strižt, takole malo skrajšat mi pa ni problema.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2976 : četrtek, 09.05.2013 : 08:15:28 »

Fajn da si se lotila striženja Branka in upam da se imate fajn z Bučijem in Piko, sem bolj malo na forumu zadnje čase tako da ne spremljam dogajanja ampak upam da ste fajn. Kiss Smiley Ja moj Poppy je bil pa tudi včeraj pri pasjem frizerju tako da je postrižen zdej... Ne vem on ima prav nenormalno gosto dlako tako da se mu kar vozlat začne, zdej je pa postrižen za poletje da mu ne bo vroče..  Smiley Uživajte! Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2977 : četrtek, 09.05.2013 : 19:07:27 »

Pa jaz kar ne morem verjet, koliko energije ima ta moj Buči  Cheesy. Ravnokar sta se lovila s Piko, pa je ona prej obupala  Grin, Buči je še kar norel naokrog. Vse je našel, od neke plastične flaše, do cufe, vse je bilo njegovo, še sama nisem vedela, kaj vse se skriva na "pasjem igrišču" na vikendu  Smiley Prehudo, res  Cool Kiss Kiss

Sem že kdaj povedala, da imam jaz najboljša dva psa na svetu?  Obožujem ju  Kiss Kiss
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2978 : četrtek, 09.05.2013 : 19:15:56 »

Sem že kdaj povedala, da imam jaz najboljša dva psa na svetu?  Obožujem ju  Kiss Kiss

 ljubezen
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2979 : sreda, 15.05.2013 : 14:28:24 »

Mi imamo pa srečo v nesreči, in sicer je Damjan pri Bučku malo nad to že obstoječo bulo otipal še eno manjšo. In če bi ga že peljali k vetu in odstranili to, bi nas že čakala druga, tako da...ni pa ta že obstoječa veliko zrastla, zato smo ga še pustili. Bo pa treba zdaj jit, da se pozdravi do takrat, ko bova šla z Damjanom na morje, ker ga ne morem takega pustit staršem, in jih še s tem obremenjevat. No, v najslabšem primeru tudi sama ne bi šla, če bi že bilo tako. Mi je bolj važen on, kot da namakam rit v slano vodo...

Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2980 : sreda, 15.05.2013 : 14:43:34 »

Ojej, to je pa res smola... Sad Bogi Buči. Pa je veterinar kaj povedal zakaj se Bučiju te bule delajo?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2981 : sreda, 15.05.2013 : 14:50:45 »

Noben ne ve  Undecided. Pa še bolj zanimivo je, zakaj vedno na eni in isti tački? Ko bi jaz vedela zakaj... Sad

Ko se kdaj z Damjanom pogovarjava o njegovem zdravju, je vedno Damjan tisti, ki je optimist. Pravi, kaj vse bi se mu lahko še slabšega in bolj groznega dogajalo, lahko bi imel probleme z organi, kožo, alergijami, karkoli...in si mislim, ja, saj je res tako. Potem pa pomislim nikoli ni bil bolan razen tistega vročinskega udara lani, če ne bi imel teh bul, bi k vetu hodili le 1 krat na leto na cepljenja, tako pa... Undecided Najbolj hudo je to, ko je pes popolnoma zdrav, pa ga moram dajat pod narkozo zaradi teh butastih bul, za katere ne vemo vzroka. In če se bo čez en mesec spet naredila, spet pod narkozo...eh. To lahko delamo v nedogled, in tudi bomo, kot zgleda. Pa pač bomo.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2982 : sreda, 15.05.2013 : 14:56:44 »

Oh ja to je ful smotano sploh zaradi narkoz. Te niso dobre za srce. Ampak Bučko ima verjetno zdravo srce, čeprav kakor sem jaz slišala narkoze precej obremenjujejo srček.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #2983 : sreda, 15.05.2013 : 17:25:23 »

Držimo pesti in tačke za Bučka. Bodi optimist, se pa pogovori z veterinarjem, pretehtajta kaj je za Bučka "bolje" - glede na njegovo starost (ali narkoze ali pa, da pustiš bule na miru.)
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2984 : sreda, 15.05.2013 : 17:46:27 »

Ni mi všeč, da se delajo Bučiju bule Sad Bi bile mogoče kaj z njegovo starostjo povezane? Drugače pa je prav, da te Damjan poskuša z opitmizmom potolažiti. Držimo pesti in tačke, da bo še vse ok. Pošiljam poljubčke Bučkotu in Piki Kiss Branka drži se.
Logiran
Strani: 1 ... 194 195 196 197 198 [199] 200 201 202 203 204 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines