mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 19:10:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 425608 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2805 : sobota, 26.01.2013 : 08:36:10 »

Mi je bilo pa hudo ko sem prebrala da bo star Bučko 12 let, ker bi bil tudi moj Boni kmalu star 12. Še vedno mi je zelo hudo za njim. Bučko res izgleda super za svoja leta, sem prepričana da bosta še dolgo skupaj... Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2806 : sobota, 26.01.2013 : 19:02:06 »

Ja, bila sta isti letnik  Kiss Kiss najboljši letnik  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2807 : nedelja, 27.01.2013 : 18:52:14 »

Končno sem našla čas, da objavim naše zimske fotke  Smiley. Od včeraj naprej sem sama doma, Damjan je v bolnišnici, čaka na operacijo-odstranitev ledvičnega kamna, velikost 13 mm.  Sad Dan poteka tako, da sem dopoldne pri njemu, grem domov na kosilo in potem popoldne nazaj za nekaj ur. Večeri pa so popolnoma naši-Bučko, Pika in jaz. Kako se jima godi sedaj  Smiley, še bolj ju razvajam, saj sta mi res v podporo, kar za nekatere ljudi ne bi mogla trditi. Pes je res človekov najboljši prijatelj in terapevt  Kiss, vidim sedaj, ko mi je težko, onadva pa sta nesebično tako rada ob meni, res tak lep občutek me spreletava ko ju gledam, kako zadovoljno spita vsak na svojem mestu. In vsi trije mislimo na Damjana. Tudi njima dvema manjka, sploh Piki, ker je njegova ljubica  Wink. Sta malo bolj nemirna kot ponavadi, in malo kasneje zaspita-beri: malo bolj me "izkoriščata" kot ponavadi  Grin Wink. Ampak jima ustrežem z veseljem, res sem srečna, da sta sedaj ob meni.  Smiley

Greva skupaj, eden ob drugemu  Smiley


Mah ta preklemani povodec me samo moti. Branka, a me ne bi ti odvezala, plizz?  Wink


Ah, saj te poznam, saj vem, da me ne boš, sem pa vseeno vesel, samo da je sneg  Cheesy


Jst tud, jst tud, tako vesela, da kar po zraku letim  Cheesy


...in se špilam delfina, tralala... Cheesy


delfinčica  Cheesy


Portret  Smiley


Ena kar tako, zimska idila po dolenjsko  ljubezen


Nagradno vprašanje: Zaradi koga ali česa je Buči tukaj naredil takšne oči?  Grin


Borbaaaa  Cheesy




Premirje prosim, dovolj bo  Cool Hvala.


No, OK, pa pojdiva še malo noret  Smiley


Hahaha, jaz bom kar tukaj v snegu ostal  Smiley


Pika na kupu napluženega snega  Smiley


Še en profilček  Kiss


Tako moja, tako zlata, tako nenadomestljiva  objem ljubezen ljubezen



Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2808 : nedelja, 27.01.2013 : 18:56:34 »

Držim pesti, da bo operacija potekala brez težav in da bo okrevanje čimkrajše objem
Bučko in Pika sta pa res prava kosmata terapevtka, marsikdaj se izkaže, da so nam živali v težkih trenutkih v največjo oporo.

Tista slika pa zmaga, ko Bučko čisto zgrožen opazuje... Piko? Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2809 : nedelja, 27.01.2013 : 19:03:55 »

Krasne fotke Cheesy Dolenjska idila - prava pravljica Smiley Modela pa fotogenična kot vedno, najboljše so "pretepaške" fotke Grin

Držim pesti, da bo šla operacija dobro in bo Damjan spet med vami hu:G
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2810 : nedelja, 27.01.2013 : 19:11:31 »

Hvala obema  Kiss Kiss

uraa, kako si lahko tako hitro ugotovila  Grin



Za nagrado si dobila celo sliko  Grin  Evil
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2811 : nedelja, 27.01.2013 : 19:15:07 »

Je bil tak zgrožen pogled, se mi je zdelo, da ga tebi ne bi namenil.. Tako da sem na Piko pomislila   Grin
Zelo posrečena sta  Kiss
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #2812 : nedelja, 27.01.2013 : 19:18:56 »

Branka  objem  Držim pesti za čim prejšnje okrevanje!

Tistale dolenjska idila pa ni "kar tako" veš, ti je super uspela, si zasluži večjo velikost!  Tongue  Bučko pa Pika sta pa itak  Kiss Mojega je tudi Lusika povsem omrežila - in obratno. Redko sanja oziroma se sanj sploh ne spomni, ampak v vseh teh letih oz. v zadnjih 2,5 letih, kar jo imava, se spomni dvojih sanj, ki so ga preganjale potem še vsaj cel dan, in sicer: v prvih so njegovo (  Roll Eyes ) Lusiko odnesli orli, prejšnji teden so jo pa napadle ogromne podgane.. (ampak on se je hrabro boril z njimi zanjo, kaj pa drugega  Roll Eyes ).  Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2813 : nedelja, 27.01.2013 : 19:43:36 »

uraa, bravo   Smiley

vesoljka, samo zate (v ozadju del Gorjancev)  Kiss:



Hehe, odnesli orli in napadle podgane  Grin, se pa res boji za njo.  objem Damjan ima pa kar nek poseben odnos z njo, se vidi, da jo ima ful rad.  Kiss Zdaj si piševa SMS-e, pa mi je poslal, da naj ju pobožam še v njegovem imenu, in da nas vse tri pogreša, pa ni drugače nek pretirano sentimentalen človek.  Kiss Tudi mi njega pogrešamo.  Kiss

Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2814 : nedelja, 27.01.2013 : 21:53:18 »

 objem vsem vam

Vse fotke pa so  Cheesy Cheesy bravo
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2815 : nedelja, 27.01.2013 : 23:00:43 »

uraa, bravo   Smiley

vesoljka, samo zate (v ozadju del Gorjancev)  Kiss:



Hehe, odnesli orli in napadle podgane  Grin, se pa res boji za njo.  objem Damjan ima pa kar nek poseben odnos z njo, se vidi, da jo ima ful rad.  Kiss Zdaj si piševa SMS-e, pa mi je poslal, da naj ju pobožam še v njegovem imenu, in da nas vse tri pogreša, pa ni drugače nek pretirano sentimentalen človek.  Kiss Tudi mi njega pogrešamo.  Kiss



Wou, lepa slika!!! Zimska idila mi je res vsec  Smiley
Zimske od Bucka in Pike prav tako  Kiss
Damjan pa naj hitro okreva, ob taksni podpori sigurno bo  Afro
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #2816 : ponedeljek, 28.01.2013 : 00:59:39 »

Drzim pesti, da bo tudi to slo cez brez komplikacij in da bo Damjan hitro doma.

Fotke so pa res prekrasne, sploh zadnja.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2817 : ponedeljek, 28.01.2013 : 20:10:44 »

Hvala vsem za lepe in spodbudne besede glede Damjana.  Kiss Danes bi moral biti operiran, pa ni bil, zgleda, da jim je za vse skupaj zmanjkalo časa al kaj... Undecided obljubljeno je za jutri, najtežje je na nekaj čakat.

Hvala tudi za pohvalo fotk, sem pogledala tole mojo dolenjsko snežno idilo, pa je res lepo uspela. To je v bistvu razgled iz našega vikenda, kjer preživljava večino popoldnevov, večerov in prostih dni. Tukaj imamo pravi mir, no vsaj bil je, dokler nisva dobila sosedov, takšnih ki počnejo nekaj stvari, ki meni ne pašejo. Že iščem cimprese za spomladi da jih nasadim, ter si poskusim ustvariti spet mir in se skrijem pred radovednimi očmi sosedov.  Smiley

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2818 : ponedeljek, 28.01.2013 : 20:27:13 »

branka, v bolnišnici vsak rata sentimentalen Wink

Krasne slike, Bučijeva faca pa zmaga Pesti potem držimo še naprej!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2819 : ponedeljek, 28.01.2013 : 20:34:13 »

Ja, saj verjamem da rataš bolj sentimentalen, saj si tam sam in pogrešaš domače.

Jaz sem se tako režala, ko sem videla tole fotko    Kakšne oči je naredil, kot da se mu je prikazal sam hudič - satan  Grin

Hvala  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines