mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 14.07.2024 : 05:49:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427119 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2310 : torek, 13.03.2012 : 08:29:51 »

Vesela! Cheesy
Branka, Buči že ve, do kje lahko. Ti je pa težko to gledat, v to pa sploh ne dvomim.
Bo pa iz dneva v dan bolje, ne skrbi.
Pazite nase. Pa javite se kaj, kako vam gre.
 Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2311 : sreda, 14.03.2012 : 22:44:48 »

Bučko, drž se sablja, hitro se pozdravit, da boste spet skupaj okrog letali Kiss.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2312 : sreda, 14.03.2012 : 23:42:31 »

Bučko že kaj uporablja tačko?  Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #2313 : četrtek, 15.03.2012 : 09:55:21 »

Hitro se pozdravite  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2314 : četrtek, 15.03.2012 : 15:50:25 »

Najlepša hvala vsem, ki mislite nanj  Kiss

Bučko se počuti mnogo bolje, šepa le še takrat, ko ga vsi gledamo, se mi zdi, da mu ugaja ta naša pozornost.  Tongue Ko pa gremo na sprehod, sicer na malo krajše kot navadno, pa teče, skače, pleza na razne zadeve, koplje... Cheesy

Mu je pa včeraj nekako uspelo spraviti povoj dol (pa ima najprej gazo, nato še povoj, in čez vse skupaj še nogavico), in si je že malo načel šive. Smo ga takoj opazili, in zadevo povili na novo. Ga je potrebno res ves čas opazovat. Če mu dam pa ovratnik gor, se mu hoče pa zmešat, ampak kaj češ, kar se mora se mora, ga pa raje cel dan opazujemo, in mu damo ovratnik gor res le takrat, ko tega ne moremo početi. Se pa ponoči dva krat zbudim, in grem pogledat, če je vse v redu. Samo da ne potrebuje ovratnika, ker ga RES ne prenese.

Včeraj sva šla po zadnji injekciji, sedaj pa dobiva antibiotik dva krat na dan. Mu je pa že vse skupaj tako presedalo, ta vožnja do veterinarja vsako jutro, da smo ga zadnji dan še komaj spravili v avto. Imava kar dolgo pot do veterine, okrog 25 km v obe smeri.

No, v glavnem, Bučko je vsaki dan boljši, ugaja mu vsa naša pozornost, ker kdor ima minuto časa, ga crklja, in ogovarja, on nam pa ves čas kaže tačko. Pika je smešna, ga voha, čudno gleda, kadar šepa, drugače pa super vpliva nanj, ga nagovarja za igro, sam je pa potrebno biti ves čas previden, da se ne bi preveč grobo igrala.

Vesela vesela da je tako  Cheesy sedaj moramo samo zdržati kakšen teden, da se mu rana zaceli (ne vem točno, koliko časa se to celi?) pa bo vse po starem. Ima pa tako tanko tačko, ker ima pobrito, kot ena srnica.  Grin

Naslednji teden ima še eno kontrolo, pa smo zaključili.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2315 : četrtek, 15.03.2012 : 16:18:34 »

Super novice! Vesela Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2316 : četrtek, 15.03.2012 : 21:12:38 »

 veselje bravo Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2317 : četrtek, 15.03.2012 : 23:24:03 »

 veselje Super novice! Cheesy Bučko pridno zdrži še nekaj dni, potem bo pa spet gas do konca Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2318 : petek, 16.03.2012 : 00:37:48 »

Vesela za Bučka, kar tako naprej!  Kiss Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2319 : nedelja, 18.03.2012 : 09:56:26 »

Uf, danes sem spala tri ure  ves čas me skrbi, da Bučo ne bi povoja dol s tace spravil. Ovratnik pri njemu nima pogojev  Angry se mu resnično hoče zmešat, ko mu ga dam gor. In nato sledi celodnevno opazovanje, kaj dela. Ponoči pa nastane problem, itak, zato sem polovico noči pokonci, leživa v dnevni sobi, gledava TV...ah  Roll Eyes Tolažim se vsaj s tem, da ne bo večno tako.

A je komu jasno, po kolikem času se šivi popolnoma zacelijo? Po moje ni pri vseh psih enako, pa odvisno je tudi od veličine rane. In če ima kdo še kakšno idejo, kako mu naj preprečim, da si sname povoje, kaj in kako mu naj še zavijem okoli tace, bi bila res za vsako, pa čeprav mini mini idejico iskreno hvaležna.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2320 : nedelja, 18.03.2012 : 15:10:20 »

Branka, ga pridem jaz čuvat, jaz vedno bedim skoraj do petih zjutraj... Wink Pozdravčki se kmalu Bučko da se Branka malo naspi Smiley, poljubčke! Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2321 : nedelja, 18.03.2012 : 18:33:33 »

Joj, kako bi blo to fino  Cheesy Smiley imam pa upanje, namreč jutri gremo nazaj k veterinarju, da mi reče, da je rana v redu, in da ne potrebuje več povoja, ker on kar tekmuje z nami, kdaj si ga bo čimprej lahko dol odtrgal. Samo pol ure mu daš "mir", pa že začne. Sicer ima tako močno povito, da si ga v pol ure ne more potegniti dol, ne more priti do rane, pa vseeno. Si pa vsaj tist bel "selotejp" micropore dol potegne. Kupila sem jih v tem tednu že pet paketkov  Tongue Ima pa tudi eno manjšo ranico, dolžine cca. 1 cm, kjer si je zgleda spulil ven šiv takrat, ko je ponoči spravil povoj dol in lizal. Danes, ko sem mu previjala, sem mu dala priložnost, da si rano nekajkrat poliže.  Je bil tako vesel  Roll Eyes

Lynn, kako pa to, da bediš tako dolgo? Kaj pa počneš, mogoče dobim kakšno idejo od tebe.  Smiley Hvala za lepe želje  Kiss Sicer se pa kar navadiš tega bedenja...  Wink
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2322 : nedelja, 18.03.2012 : 20:03:11 »

Branka, včasih pomaga, če kužka zamotiš, da ne misli kar naprej na tisto grdo obvezo. Dobijo se igrače, v katere nabašeš priboljške, pa zadelaš s kakšno slastno kremico (naprimer s sirnim namazom). Ponavadi je to tako zanimivo in okusno, da pozabi na vse okoli sebe. Deluje vsaj kakšno uro ali celo več, odvisno od tega, kako dobro zadevo "zamaskiraš" in kako spreten je pri bezanju priboljškov iz luknjic  Smiley
Upam, da bosta tačko hitro pozdravila in čim prej pozabila na tele nesrečne neprespane noči  ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2323 : nedelja, 18.03.2012 : 20:08:59 »

Hm, branka, kolikor vem, se namesto teh grozljivih trdih lustrov dobijo mehki ovratniki, nekateri napihljivi, drugi pa ne (kolegica ga je po spletu za mačka naročila iz Amerike), ki so bistveno bolj humani in psom prijazni ter jih veliko manj motijo, tudi zaletavajo se ne z njimi.  Daj, vprašaj na forumu, morda ga pa kdo ima in bi ti ga odstopil.
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #2324 : nedelja, 18.03.2012 : 20:36:51 »

Branka, če rabiš napihljiv ovratnik, ga lahko posodim (velikost 4). In kot pravi sanco1a, so res veliko bolj prijazni živalim kot pa klasični lustri. Bi pa samo opozorila, da previdnost ni odveč. Kolikor sem videla, z napihljivim ovratnikom žival lahko doseže marsikatero mesto, ki ga s klasičnim ovratnikom ne bi.
Logiran
Strani: 1 ... 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines