mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 04:27:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 425956 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2205 : petek, 13.01.2012 : 18:35:04 »

Že večkrat sem videla na avtocesti od Brežic do Novega mesta zbite kragulje, in se spraševala, kako je to možno, da jih je toliko. Danes pa se je enako zgodilo meni. Se peljem iz Brežic tam kakšnih 120km/h, in čisto v nizkem letu (komaj je vzletel) leti kragulj proti mojem avtu. Ko sem ga opazila, nisem imela več kaj narediti, kot da hitro pogledam v levo ogledalo, če me kdo prehiteva (priznam, nisem bila 100% da ni nobenega  Undecided), odvijem malo na levi pas, a žal ne dovolj, in sem ga najverjetneje zadela v krilo. Pogledam v ogledalo, in ga vidim, da leži na tleh  Cry. Meni je kar slabo ratalo, in malo je manjkalo, da bi začela jokat. Bila sem čist pretresena. Pa ful žalostna...prav v oči sem ga videla, kako leti proti meni, pa nisem imela kaj veliko narediti...eh...
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #2206 : petek, 13.01.2012 : 18:51:24 »

Nasploh vidim ogromno ujed na vsaki avtocesti oz. natančneje nad njo. Sedijo na nadvozih in drevesih, ograjah... Očitno jim avtocesta nudi tudi prednosti, žal pa davek ni majhen, če praviš, da vidiš veliko število mrtvih.   Undecided
Branka, še sreča, da se ni še tebi ali komu drugemu kaj zgodilo  Kiss- raje poskusi misliti na to. Je pa tudi meni žal za kragulja.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2207 : petek, 13.01.2012 : 18:59:00 »

Saj tako tudi jaz razmišljam, pa saj veš, žal ti je vsake živali, pa ti kragulji so tako lepe in ponosne ptice. Drugače pa hvala  Kiss da tako misliš, mi je takoj lažje. Moja mami pa kot mami, pravi, da si je sigurno opomogel, samo da me potolaži, hehe  Kiss

Ja, zgleda res, da imajo neko prednost, da sedijo ob avtocestah, in čakajo na kakšen plen, pa še ta relacija je takšna, da je ravnina, in okoli gozd. Sem pa videla že tudi lisico, ko je tekla čisto mimo ograje, pa zajce, pa fazane vidiš tam...najraje bi se čim manj vozila, pa imam tak posel, da sem v bistvu ves čas na cesti. Vsaj 3 krat na teden, po skoraj cel dan. Eh...
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #2208 : petek, 13.01.2012 : 19:09:59 »

Bo prišel tudi čas, ko bomo lahko tudi promet tako oblikovali, da ne bomo po nepotrebnem še bolj ogrožali narave, kajne? Zdaj ni ta čas. In ti nisi imela druge možnosti. Zato si res ne očitaj preveč. Očitke bi si lahko delala le, če bi to storila iz ignorance oz. brezbrižnosti. Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2209 : petek, 13.01.2012 : 19:12:50 »

Upam, in hvala ti  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2210 : nedelja, 29.01.2012 : 01:53:02 »

Že dolgo nisem bila nič na forumu, sem bolana.... lepe slikice od Bučka in Pike! Kako sta kaj, sta zdrava? Kako si ti, Branka? Smiley

Žal mi je za kragulja, se zgodi veš, jaz pa sem enkrat ježka povozila ponoči do mrtvega, sem bila tudi ful žalostna, sem se pa že enkrat za las izognila zajčku in srni da ju nisem povozila... Lepo se imejte vsi!! Smiley Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2211 : nedelja, 29.01.2012 : 11:08:19 »

Ojoj, hitro se pozdravi  Smiley Ja mi smo zdravi vsi, vse po starem  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2212 : ponedeljek, 30.01.2012 : 01:37:42 »

Lepo da ste vsi zdravi! Smiley Je zapadlo kaj snega pri vas? Pri nas rahlo sneži, bi rada da bi ga kaj zapadlo da bi se moji trije lumpi malo na snegu igrali. Čeprav morm ti povedat, naš Poppy je tako zmrznjen, zadnjič sva šla malo na sneg en dan malo v višje lege hodit, ga je tako zeblo da je začel cvilit in je hotel kar domov. Pa smo bli sam kake 10 minut na snegu. Zmrzljivc je! Tongue Pobožaj tvoja dva še v mojem imenu! Kiss Kiss Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2213 : nedelja, 05.02.2012 : 15:15:55 »

No, pa ga imamo, sneg namreč  Cheesy kakšno veselje Bučka, škoda da nimam fotoaparata pri sebi, bi ga prav posnela, kaj on to dela po snegu  Grin ves srečen. Da bi ga lahko varno spustila, bi tako norel, pa šel bi tudi po svoje, sigurno. Ga preveč premami.

Tako pa sva šla že zjutraj sama dva na dolg sprehod. Naredila sva kakšnih 5-6km, pa me je na koncu še vedno vlekel. Sem prišla tako utrujena domov  Tongue Obožujem takšne sprehode z njim, ko moram prav držati tempo, da ga dohajam.  Smiley Res je bilo lepo, prava zimska idila, hoja po celem snegu, ko so najine stopinje prve, in ko sije sonce, da se sneg lepo sveti.  Smiley Pika pa je malo manj ljubiteljica snega, ga pa ne sovraži, je pa bolj zapečkarske narave. Vsak po svoje  Kiss Kiss
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2214 : nedelja, 05.02.2012 : 16:34:41 »

Mi smo tudi včeraj zvečer šli na sprehod po mestu. Je bila Taja vsa vesela. A Bučko tudi kaj voha po snegu? Namreč Taja še toliko bolj voha in smrček potisne kar v sneg, potem pa kiha Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2215 : nedelja, 05.02.2012 : 16:41:35 »

Jaaa, itak  Cheesy bel je do oči ko voha v sneg, če bi ga bilo več, bi zakopal celo glavo noter, do ušes  Grin potem pa koplje, pa išče, se mi zdi, da se samo igra, in da dejansko ni nič pod snegom, kjer voha  Smiley Pika si pa na obraz zmeče sneg, in se potem s tačkami umiva, ali pa s celo glavo drgne po snegu, je rada čista naša gospodična.  Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2216 : ponedeljek, 06.02.2012 : 22:31:05 »

Nekaj naših snežnih fotk  Smiley

Buči, ves vesel, da je sneg  Kiss


Pika nekaj išče  Smiley


Mogoče je pa že skoraj našla  Wink


Pika je sneg


Pojdiva se lovit  Wink


Buči, naš zasneženi volkec  Smiley





Pa še en posrečen filmček, ko Bučita zafrkavam, on pa mi odgovarja nazaj  Grin
  ljubezen




Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2217 : torek, 07.02.2012 : 02:29:20 »

U, velik snega imate pri vas Branka! Bučko in Pika uživata in se igrata! Cheesy Kiss Lepo! Kolk cm snega pa imate? Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2218 : torek, 07.02.2012 : 15:37:01 »

Ja, kar nekaj ga je, po moje okrog 20cm, pa še pada  Cheesy jutri pa še praznik, sem ful vesela, da bomo cel dan skupaj. Bomo šli na ddoolg sprehod, pa fotiča ne smem pozabit.  Smiley
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2219 : torek, 07.02.2012 : 16:52:16 »

Poglej jih kako uživata na snegu Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines