mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 13:21:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 140 141 142 143 144 [145] 146 147 148 149 150 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 425541 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2160 : ponedeljek, 07.11.2011 : 15:52:02 »

Vauuu, kakšen mojstrski osel in kakšne lepe jesenske fotke. Pasji kožuščki in rite so pa itak vedno dobrodošli za gledat Wink
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2161 : ponedeljek, 07.11.2011 : 16:34:17 »

Bučko tudi svojo kosmato rito kaže na prvi fotki Tongue Drugače je pa lep kosmatinko Kiss

Koliko barv listja je, rdeče, rumeno, rjavo, za videti je zelo lepo. Veter ga pa še raznosi vsepovsod.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2162 : ponedeljek, 07.11.2011 : 16:56:53 »

Pika je prava bejba in pač ve, v kateri del telesa najbolj dobro izgleda Grin in potem pač tistega nastavi fotoaparatu, ane?
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2163 : ponedeljek, 07.11.2011 : 23:48:58 »

O, spet krasne slikice Cheesy, osliček je tudi meni krasen, se mi zdi da bi prav na vsak vrt pasal! Cheesy Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2164 : torek, 08.11.2011 : 04:40:03 »

Pika je prava bejba in pač ve, v kateri del telesa najbolj dobro izgleda Grin in potem pač tistega nastavi fotoaparatu, ane?
Afro Azn Točno tako!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2165 : torek, 08.11.2011 : 10:09:32 »

Ja, res je, taprava bejba je ta naša Pikaču  Kiss

mamaF, do kdaj si pa ti za računalnikom?  Shocked Shocked
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2166 : torek, 08.11.2011 : 10:19:16 »

Ja kaj, tako ste jo zasuli z naročili, da bo reva čisto pregorela Wink. Poleg tega se železo kuje dokler je vroče, ane  Afro?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2167 : torek, 08.11.2011 : 10:20:52 »

Joj, uboga revca  Kiss mamaF, zame se RES ne mudi  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2168 : torek, 08.11.2011 : 17:48:10 »



mamaF, do kdaj si pa ti za računalnikom?  Shocked Shocked
Dokler delam tablice Smiley Danes me je tako zelo matralo končati Fifiko za Fifi1 pa setrčka za Agnes, da se nisem mogla odlimati od tu do skoraj šestih zjutraj. Pol pa spat do enajste (Roko pa tudi, ker sem ga še ob treh peljala lulat Wink ). Večinoma delam ponoči, ker imam samo takrat res mir. Ne morem slikati, če me motijo telefoni, pa obiski, pa lačni otroci, pa pasji sprehodi ... sem bila pa od zmeraj "nočna". Pa nikoli nisem hodila v redno službo od jutra do popoldneva. Pač delam doma in si lahko sama krojim urnik.
Vmes, ko delam tablice, moram imeti prižgan računalnik, da sproti gledam fotke portretirancev. Včasih si naštimam še kakšno muziko, včasih pa preklapljam med slikcami psov in kakšno oddajo iz arhiva RTV Slo (zdaj gledam "TV" toliko, kot že dolgo ne) Grin - recimo Tednike, pa Intervju, pa Večerni gost, celo Evrovizijo, pa razne radijske intervjuje (recimo Tone Pavček je za poslušat še večkrat, tako je super) - to je super podlaga za tako delo Smiley

Vam pa vsem priporočam, da si ogledate oddaje "zapeljevanje pogleda", to so dokumentarne oddaje o slovenskih umetnikih. Res so dobre - no, tam boste videli, kaj delamo taki "nočni tiči" Grin

Branka, bučko bo, ko bo Smiley ne skrbi, ne bom pregorela, imam kondicijo in najboljše posteljne terapevte na svetu ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2169 : torek, 08.11.2011 : 18:12:01 »

Dokler delam tablice Smiley Danes me je tako zelo matralo končati Fifiko za Fifi1 pa setrčka za Agnes, da se nisem mogla odlimati od tu do skoraj šestih zjutraj. Pol pa spat do enajste (Roko pa tudi, ker sem ga še ob treh peljala lulat Wink ). Večinoma delam ponoči, ker imam samo takrat res mir. Ne morem slikati, če me motijo telefoni, pa obiski, pa lačni otroci, pa pasji sprehodi ... sem bila pa od zmeraj "nočna". Pa nikoli nisem hodila v redno službo od jutra do popoldneva. Pač delam doma in si lahko sama krojim urnik.
Vmes, ko delam tablice, moram imeti prižgan računalnik, da sproti gledam fotke portretirancev. Včasih si naštimam še kakšno muziko, včasih pa preklapljam med slikcami psov in kakšno oddajo iz arhiva RTV Slo (zdaj gledam "TV" toliko, kot že dolgo ne) Grin - recimo Tednike, pa Intervju, pa Večerni gost, celo Evrovizijo, pa razne radijske intervjuje (recimo Tone Pavček je za poslušat še večkrat, tako je super) - to je super podlaga za tako delo Smiley

Vam pa vsem priporočam, da si ogledate oddaje "zapeljevanje pogleda", to so dokumentarne oddaje o slovenskih umetnikih. Res so dobre - no, tam boste videli, kaj delamo taki "nočni tiči" Grin

Branka, bučko bo, ko bo Smiley ne skrbi, ne bom pregorela, imam kondicijo in najboljše posteljne terapevte na svetu ljubezen

Daj, daj MamaF zdaj pa že lahk priznaš, da delaš pozno v noč, jutra in da tele krasne tablice nastajajo samo zaradi tega ker se vežbaš v tem, da boš lahko na tako tablico naslikala 4 opice  Tongue  Tongue Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2170 : torek, 08.11.2011 : 18:33:43 »

Hehe, pa si me dobila, a? Ja, sama sreča, da mi tvoja prelepa fotka Maršija trenutno za hrbtom visi, ker če ne, bi samo vanjo buljila, pa bi bili vsi terierji, labradorci, nemški ovčarji in kar je še tega, kar slikam, podobni nemški dogi Grin
Ampak tvoja tablica bo pa morala biti fejst velika, ker bo tudi Api do pomladi že velik fant Tongue Azn
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2171 : torek, 08.11.2011 : 19:11:01 »

Hehe, pa si me dobila, a? Ja, sama sreča, da mi tvoja prelepa fotka Maršija trenutno za hrbtom visi, ker če ne, bi samo vanjo buljila, pa bi bili vsi terierji, labradorci, nemški ovčarji in kar je še tega, kar slikam, podobni nemški dogi Grin
Ampak tvoja tablica bo pa morala biti fejst velika, ker bo tudi Api do pomladi že velik fant Tongue Azn

 Grin Grin saj ti daje energijo tudi zadi za hrbtom  Wink  ....no na tisti strani kjer bo tablica je ograja dolga 4 m in visoka 2 m, ampak bohnedaj da bi bla tablica tolk velika  Shocked ... lih en prav, saj veš  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2172 : torek, 22.11.2011 : 18:17:04 »

Dokler delam tablice Smiley Danes me je tako zelo matralo končati Fifiko za Fifi1 pa setrčka za Agnes, da se nisem mogla odlimati od tu do skoraj šestih zjutraj. Pol pa spat do enajste (Roko pa tudi, ker sem ga še ob treh peljala lulat Wink ). Večinoma delam ponoči, ker imam samo takrat res mir. Ne morem slikati, če me motijo telefoni, pa obiski, pa lačni otroci, pa pasji sprehodi ... sem bila pa od zmeraj "nočna". Pa nikoli nisem hodila v redno službo od jutra do popoldneva. Pač delam doma in si lahko sama krojim urnik.
Vmes, ko delam tablice, moram imeti prižgan računalnik, da sproti gledam fotke portretirancev. Včasih si naštimam še kakšno muziko, včasih pa preklapljam med slikcami psov in kakšno oddajo iz arhiva RTV Slo (zdaj gledam "TV" toliko, kot že dolgo ne) Grin - recimo Tednike, pa Intervju, pa Večerni gost, celo Evrovizijo, pa razne radijske intervjuje (recimo Tone Pavček je za poslušat še večkrat, tako je super) - to je super podlaga za tako delo Smiley

Vam pa vsem priporočam, da si ogledate oddaje "zapeljevanje pogleda", to so dokumentarne oddaje o slovenskih umetnikih. Res so dobre - no, tam boste videli, kaj delamo taki "nočni tiči" Grin

Branka, bučko bo, ko bo Smiley ne skrbi, ne bom pregorela, imam kondicijo in najboljše posteljne terapevte na svetu ljubezen

Kakšen izčrpen odgovor umetnice  Smiley  Afro Delo ponoči je sigurno najbolj primerno zate, tišina, mir, vsi v posteljah, vse "pospravljeno"...

Pa hvala za namige gledanja raznih oddaj   Wink uspešno ustvarjanje še naprej  Smiley

Mi pa smo po starem. Bučko se že potiho veseli snega, ta padec temperature mu zelo ustreza.  Smiley Piki pa malo manj, tako da je popoldneve in noči na toplem  Smiley fajn se imamo  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2173 : nedelja, 11.12.2011 : 15:35:39 »

Po dolgem času spet nekaj fotk mojih dveh pesjančkov  Smiley Ker zadnje čase ni nič sonca, tudi fotke niso tako lepe, ampak sta pa toliko lepša modela na njih  Wink

Zagledani Bučko  Kiss


Pika in njena kura, vedno se z njo igra, ampak je še vedno cela  Smiley in celo še vedno piska.


Pika vabi na igro


Oba nasmejana  objem


Pikaču Kiss


Ušeska  Smiley




Nasmejanček  Smiley


Zaspanček  Kiss


Zaspanka  Kiss



Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2174 : nedelja, 11.12.2011 : 16:15:07 »

Pa še en kratek filmček  Smiley

http://youtu.be/HcJTt6GC5UU
Logiran
Strani: 1 ... 140 141 142 143 144 [145] 146 147 148 149 150 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines