mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 13:30:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 425548 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2130 : torek, 01.11.2011 : 00:38:45 »

Ooooo!  ljubezen Saj jesen je, takole na ekranu ali pa skozi okno, pravzaprav kar lep letni čas ...
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2131 : torek, 01.11.2011 : 14:06:14 »

Me ni bilo 4 dni v Sloveniji in, ko sem prišla domov so se gozdovi ta čas tako lepo obarvali. Super, da skupaj uživate v jesenskih sprehodih Cheesy
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #2132 : torek, 01.11.2011 : 22:07:15 »

Vau, tretja slika Shocked Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2133 : sreda, 02.11.2011 : 23:25:51 »

Branka, prečudovite fotke, spet Cheesy

Kar pa se tegale tiče:
Ampak jaz sem res FUL fouš za tele tablice  sram sram (prekrasne mojstrovine so tole), in sicer, tako bi želela imeti Bučita na takšni tablici  Smiley že dolgo si to želim. MamaF, vsaj probaj ga naslikat  Smiley A bi šlo?  Smiley
A te potem zacahnam v čakalno vrsto? Wink Mi boš napisala, kako veliko bi rada, pa če mora biti "obdelana za zunaj", pa kakšen napis bi si želela ... Tam nekje do decembra se bom potrudila, OK Smiley Bučkovoih lepih fotk pa tule itak ne manjka, bom kar po eni izmed njih naslikala lepotca!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2134 : četrtek, 03.11.2011 : 08:52:34 »

...in Pika je spet zvisela Shocked Angry Sad Tongue Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2135 : četrtek, 03.11.2011 : 09:35:41 »

mamaF, tako bo v redu, in se sploh ne mudi, res ne Smiley In hvala že vnaprej  Kiss Jaz bi jo imela z notri, glede napisa moram pa še malo razmislit, hehe  Smiley

kocka, Bučko pride najprej na vrsto.  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2136 : četrtek, 03.11.2011 : 09:52:00 »

Nekaj posluša  Huh

Zlaufani Bučko  Kiss


Tile dve sta pa dbest of dbest  bravo super ... tudi ostale so krasne, ampak ti dve pa prav izstopata  Wink
Bučko in Pika  Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2137 : četrtek, 03.11.2011 : 11:37:27 »

Tnx  Smiley

Sem Piko včeraj za 15 min pustila v avtu, in kaj je naredila? Voznikov sedež je čist zgrizla  Shocked skoraj vsa goba je šla ven, prevleka popolnoma raztrgana, pa še najin avto ni, ampak od Damjanovega očima. Sem dala prevleke gor, in čakam, da bo sam ugotovil... Evil Jaooo... Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2138 : četrtek, 03.11.2011 : 12:31:03 »

Pa sem mislila, da je moj pes smotan, ker v avtomobilih brez mreže zleze na voznikov sedež in "šofira", ampak pri tem ničesar ne uniči ...  Roll Eyes

Nič ne skrbi, glede na to, da je očim (moški) in ne mama (ženska) tisti, ki bi moral opazit, da je kaj narobe, znajo po mojih izkušnjah še leta minit, preden bo kaj opazil.  Tongue
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2139 : četrtek, 03.11.2011 : 13:44:42 »

Ups
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2140 : četrtek, 03.11.2011 : 15:00:32 »

Pa sem mislila, da je moj pes smotan, ker v avtomobilih brez mreže zleze na voznikov sedež in "šofira", ampak pri tem ničesar ne uniči ...  Roll Eyes

Nič ne skrbi, glede na to, da je očim (moški) in ne mama (ženska) tisti, ki bi moral opazit, da je kaj narobe, znajo po mojih izkušnjah še leta minit, preden bo kaj opazil.  Tongue

Hehe, najbrž bo res tako  Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2141 : četrtek, 03.11.2011 : 17:11:04 »

Pika, ti ti ti Angry
Tega se ne dela in zdaj boš morala za kazen čakati svojo ploščico, ker nisi bila pridna. Se strinjam, da jo Buči dobi prvi. Kazen mora biti vzgojna Evil
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2142 : četrtek, 03.11.2011 : 18:29:38 »

Žal mi je, da je nisem dobila na delu, čeprav boljš za njo, da je nisem  Evil Jaz sem jo samo poklicala, naj pride ven, ona pa je sedela na voznikovem sedežu, kot je v njeni navadi.  Tongue Pride ven, in sva šli noter. Ko pa sem hotela v avto, pa zagledam  Shocked sam kaj čem ji potem pridigat po 10 urah, k me ne bi nič razumela. Še dobro da je zgrizla sedež t.i. "pasjega avta", in ne kakšnega drugega.  Lips Sealed Ta mi je pa že uničila stvari, grize, kot da je 2 meseca stara  Roll Eyes

Pa kaj še dela Pika naprimer  Roll Eyes strese se, ko pride noter, strese se, ko se zbudi, strese se, ko kdo ustane, ker potem mora nujno še ona, tako da so predvsem njene dlake po tleh, Bučkovih skoraj da ni. Pa prah s sebe stresa  Roll Eyes jaoo, včasih bi jo tako našeškala.  Wink Grin Ja, ploščico bo dobila, ko si jo bo zaslužila  Tongue

Joj, razmišljam o napisu na Bučkovi ploščici, pa o velikosti...ima kdo kakšno idejo?  Tongue Ploščica bo pa kar v moji dnevni sobi, ali celo v spalnici, bom še videla. To bo moja prva "slika"  Smiley stanovanje imava v celoti opremljeno, mogoče manjka še kakšna malenkost, samo še slik nisva nakupila. Kako me zanima, katero fotko bo uporabila mamaF, pa kako bo zgledala ploščica  Cheesy sem prepričana, da bo najlepša. Zame seveda  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2143 : četrtek, 03.11.2011 : 21:06:16 »

Pa kaj še dela Pika naprimer  Roll Eyes strese se, ko pride noter, strese se, ko se zbudi, strese se, ko kdo ustane, ker potem mora nujno še ona, tako da so predvsem njene dlake po tleh, Bučkovih skoraj da ni. Pa prah s sebe stresa  Roll Eyes jaoo, včasih bi jo tako našeškala.  Wink Grin Ja, ploščico bo dobila, ko si jo bo zaslužila  Tongue
Enako počne Missy - strese se mokra šele noter, bohnedej zunaj, zjutraj ko vstane se strese, da nas ja vse zbudi, strese dlako 100x na dan, pa zraven klopota z ušesi Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2144 : petek, 04.11.2011 : 11:10:57 »

Ojoj, sedeži Shocked, tri po riti za Piko pa brez tablice do nadaljnega Roll Eyes.
A ni dober občutek če se lotijo zgrizt kaj tvojega, takrat vsaj lahko sam s seboj debate vodiš, ne pa z nekom drugim, heh.

Stresa pa svoje trupelce tud naša - vsakokrat ko se dvigne s tepiha pa iz dolgčasa kr tko malo pa še ob kakšni priložnosti, sploh in še največkrat pa ponoči ko vstane in se namešča na ležišču. Takrat naredi tak hrup, da jo prav moraš slišat tudi če spiš. Ne vem, a misli, da imam tolk umazano, da mora nujno pacarijo s tal otrest s sebe al kaj  Roll Eyes - pa ona nima prahu med dlako, sigurno ne, ker to dela tudi, če je na frišno skrtačena pa z viledo spucana. Sem jo že obtožila, da ima pač en tak tik ko eni ljudje, ki pretirano mežikajo al pa kak drug bvrezvezen gib ponavljajo v tri krasne Grin.
Logiran
Strani: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines