mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 06:24:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 427579 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1545 : sobota, 12.02.2011 : 22:16:09 »

branka, pa ne morš, no  Grin... Ja, ziher bo Bučko razumel, da je imel tista dva dni posebni privilegij zaradi RD-ja, ne skrbi  Tongue Cheesy. Si ga že predstavljam, kak bo zmeden, ko ga boš po treh dnevih dol naganjala  Tongue.

P.S.: poslikaj tortico, da vidimo, kakšen talent za kuhinjo imaš  Cheesy Smiley  Tongue(moj je za en ****)
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1546 : nedelja, 13.02.2011 : 08:30:27 »

Po moje se Bučku in Piki že cedijo sline......
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1547 : nedelja, 13.02.2011 : 14:23:41 »

Itlam, bo moral razumet  Grin sej je razumljiv pes namreč  Cool Wink

Tortica bo pa čist na "easy", jaz tud ne znam kuhat niti pečt.  Roll Eyes Bo kar ena konzerva okrog obrnjena  Tongue pa malo okrašena. Pač, ena pozornost  Smiley

pudelj, že že  Grin Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1548 : nedelja, 13.02.2011 : 14:34:43 »

Branka, zadnjič ko sem se jaz spravila pasje piškotke pečt (une za razlomit, ki sta jih tudi Bučko in Pika dobila), sem morala skoraj novo pohištvo za kuhno naročit Grin. Vmes sem dala (ne vem zakaj že) zmlete brikete - pač kot dodatek k ribicam in ostalemu. No in ko se je ta masa pekla, so briketi dali takooo izrazit vonj, prava smrdavžarija...  slaba prebava, mamamia... vglavnem, ves dan sem preživela ob odprtih oknih, mojega tisti dan ni bilo, pride pa naslednje dopoldne domov s poti in že pri vratih 'bruha' in ga kap zadeva kolk da smrdi, da je za zadušit in kaj se je zgodilo... no, meni se je pa zdelo že vsaj 300% boljše.
Skratka, karkoli boš packala, samo ne briketov dodat not in potem v pečico fliknit, ker ti skoraj zagotavljam, da te bo tašča še isti dan izgnala iz bajte Grin.

Sem pogledala zadnji video, kjer se Bučko in pika igrata, kako luštna sta, Bučko bi imel komot pol let manj, Pika je pa tudi ful energična, pa sproščena in fletna. Prav dobro ti ju je usoda skup spravila.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1549 : nedelja, 13.02.2011 : 14:53:54 »

 Grin ampak piškotki so pa lepo dišali, teli, ki si jih meni poslala, pa Bučko in Pika sta rekla, da so takooo zelo dobri  Cool Ej, ne bom nič pekla  Tongue ker ne znam po domače povedano, in raje ne grem nič eksperimentirat, me bodo res iz bajte vrgel  Grin

Glede videa: ja res, Bučku bi dala komot 5 let, tudi vsi, ko ga vidijo, in me vprašajo, koliko je star, pa jih vprašam, koliko oni mislijo, in mi rečejo: "Tam ene 4 ali 5 let."  Smiley Pika je pa res kot živo srebro, ampak se jo da umirit hitreje kot Bučka.  Smiley Ja, res pašeta skupaj  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1550 : nedelja, 13.02.2011 : 15:18:29 »

Saj, ko so se ohladili, je postalo čist znosno, po navadnih pasjih keksih oz nekolk bolj po ribah... samo med pečenjem pa... no coment. Zdej je smešno, takrat pa niti ni bilo Tongue. Tvoj ZS sem pa opazila po kar ene parih dneh (ne vem kako mi vedno znova rata ne videt une mini cifre tam gor), skratka tako pozno, da ni melo več smisla... oprosti.--
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1551 : nedelja, 13.02.2011 : 15:21:18 »

Verjamem, da ti ni blo  Smiley A punčki sta bili med peko doma  ?  Smiley Za ZS pa ni panike  Wink  Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1552 : nedelja, 13.02.2011 : 17:10:17 »

jaz tud ne znam kuhat niti pečt
Jaz pa vem za eno super slastno zadev'co, za katero ni treba znati kuhati niti peči. Tongue Čokoladne kroglice iz Cicibana izpred mnogih let (no jaz recept malo priredim, da so še bolj čokoladne Azn)... mmmm, slastno! Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1553 : nedelja, 13.02.2011 : 18:03:36 »

Hmm, samo najbrž niso primerne za pse  Undecided  Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1554 : nedelja, 13.02.2011 : 18:21:23 »

Ne, te so spešl za pasje (in ostale seveda) skrbnike. Cheesy Če nam oni nič slastnega za pod zob ne pripravijo, si moramo pa sami ane. Tongue Evil Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1555 : nedelja, 13.02.2011 : 18:43:15 »

 Grin aja, ja sej to je pa tudi res.  Grin

Jaz bom pripravila tortici zelo enostavno, ampak bosta pa lepi, sigurno  Wink pa dobri še bolj.  Smiley Za psa seveda, ne zame  Tongue Grin Jaz ne bom poskusila.  Grin

Ko smo že pri tem, a je kdo od vas že poskusil kakšen majhen košček briketa ali kakšnega drugega priboljška za pse ?  sram (čisto majhen košček sem jaz enkrat poskusila,  sram, briketa, sem hotela vedeti, kakšen okus ima )  Tongue
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1556 : nedelja, 13.02.2011 : 19:03:15 »

Ko smo že pri tem, a je kdo od vas že poskusil kakšen majhen košček briketa ali kakšnega drugega priboljška za pse ?  sram (čisto majhen košček sem jaz enkrat poskusila,  sram, briketa, sem hotela vedeti, kakšen okus ima )  Tongue
sram jaz vse priboljše poskusim, preden jih dam psom, dokler sem jih hranila z briketi, sem tudi brikete sprobavala, začela sem pa s tem, ko so mi začeli zavračati priboljške in brikete in dejansko so bili tisti priboljši direkt za v smeti, nič čudnega da jih niso jedli, tako da sedaj dobijo samo tiste, ki so po okusu tudi meni dobri  sram  sram   Grin ... ampak zdaj itak kupujem samo tiste, ki  jih imajo res radi  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1557 : nedelja, 13.02.2011 : 19:14:33 »

Dobrodošla v klubu  sram  Grin (po moje sva ful čudni  )

Jaz sem nazadnje poskusila nove brikete, ki jih sedaj jesta (Bosch Active), in so mi dobri. Pa dišijo zelo lepo  Smiley Ona dva jih pa itak ful rada jesta  Cheesy (Kako so pa cenovno ugodni ti briketi  Smiley )
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1558 : nedelja, 13.02.2011 : 19:19:53 »

To pa itak, da sva čudni, ampak sem prepričana, da je še kak tak med nama, sam na glas ne upajo povedati  Evil pevka Grin
Mi smo tudi en čas imeli tele brikete, sedaj smo pa pretežno na surovo ( občasno kuhani ) hrani, za vsak slučaj pa imamo v posodi spravljene brikete od Dog club Plus, če slučajno pozabim, vzeti ven meso ali pa če mi pride kaj drugega vmes. No surovega mesa ne sprobavam z usti ampak samo z vonjem in gledanjem, to moram itak obvladati zaradi mojega dela  Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1559 : nedelja, 13.02.2011 : 19:23:02 »

To pa itak, da sva čudni, ampak sem prepričana, da je še kak tak med nama, sam na glas ne upajo povedati  Evil pevka Grin


Hehe, po moje tudi  Cool  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines