mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 24.06.2024 : 13:55:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 424537 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1290 : ponedeljek, 15.11.2010 : 10:52:30 »

Joj, pa kaj je z vami in cerkvijo - kot da ima to kaj veze s tem, kako se ljudje obnašajo... dvojna merila so vedno bila in vedno bodo. Pri vseh, ne glede na to, kako so opredeljeni Wink
Sicer pa - jaz sem tudi enkrat nabasala na take ˝sosede˝, ki pa so celo branili sosedov grm Lips Sealed in ker nisem bila tiho (imela sem pa kakih 18 let) so mi celo ˝grozili˝, da me bodo prebutali in to eni upokojenci - bedaki Roll Eyes predaja 

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1291 : ponedeljek, 15.11.2010 : 11:15:47 »

Jaz sem bila tudi deležna takih. Niso hodili v cerkev, pa tudi če bi, ne bi bili niti za centimeter boljši ali slabši, ker so bili taki res fino zarukani in nepremakljivi. Enkrat sem po nesreči kidala njihov avto na cesti (iste znamke kot moj, samo krem namesto bel in se ob ogromni količini snega ni videlo...) - no, so prišli kričat, pa sem se lepo opravičila in začela sneg nazaj nanj metat. Pol je bil pa nekaj časa mir Grin.

Cerkev je problem v bistvu ravno toliko, kot to, da si član dobrodelnega društva ipd. na take zadeve se poleg tistih, ki mislijo zares, nalepi en kup ljudi, ki so čustveno malce polomljeni in se šlepajo na neko stvar, ki jih navidezno potrjuje, v realnosti pa ni od tega nobenega haska, prej obratno, ker si začnejo mislit, da so povrh vsega še celi svetniki. Problem je, ker jih ne moreš izčlanit (iz društva jih vsaj lahko, če ga le preveč serjejo), zato v bitsvu ni fer, da se vrednostno sodi ljudi po tem, ker na račun neizčlanljivih pol nasrkajo tudi normalni.

Jaz bi po istem principu kot tisti moj sneg začela še z drekci delat - 'gospa, sem sicer vse pobrala, ampak lahko stresem nazaj, če želite' Wink.
Moram priznat, da mi ponavadi začne malo žlehtnoba ven tolčt, ko slišim takele primerke...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1292 : ponedeljek, 15.11.2010 : 11:18:19 »

... samo lulanje pa malo bolj težko pobereš Evil
Ta s snegom je pa dobra Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1293 : ponedeljek, 15.11.2010 : 11:19:58 »

... samo lulanje pa malo bolj težko pobereš Evil
Ta s snegom je pa dobra

Torej nimaš druge, kot da se jim polulaš še sam Grin.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1294 : ponedeljek, 15.11.2010 : 18:10:35 »

čaja, hvala  Smiley a mogoče veš, s kom je bil mešan fantov pes ?  Smiley

Ne, žal ne vem. Medo je bil pritepenček, ki je kot mnogi drugi ostal pri hiši. Ker pa ni bil pod nadzorom in se je sam potepal naokrog, je po nekaj letih bivanja pri njih nekega dne izginil.  Undecided
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1295 : ponedeljek, 15.11.2010 : 19:12:02 »

Torej nimaš druge, kot da se jim polulaš še sam Grin.

 Grin točno to je moj fant rekel:" Da bi bil jaz na tvojem mestu, bi dal (khm) "lulčka" ven, pa jaz začel scat po travi Grin (je pa še dodal, O.K., če bi bil punca, ne bi bilo to ravno tako lahko  ) Si kar zamišljam njen pogled  Grin po moje bi morala prav bežat stran.  Grin

kocka, res nimam nič proti "cerkvenim" ljudem, imam opravljene vse zakramente, razen poroke. Ampak zadnje čase vse več opažam, da so (predvsem) ljudje, ki hodijo v cerkev - zame nadležni. Zgleda da si res predstavljajo tako, (kot si jaz tolmačim), da če hodijo k vsaki maši, redno k spovedi, da si potem lahko privoščijo malo več od drugih. Res si tega nisem izmislila jaz osebno, ampak opažam. Samo opazujem, in to že dolgo časa.  Smiley
 
Seveda pa so tudi ljudje, ki so (jih bom imenovala kar tako  sram), verski fanatiki, in imajo srce na pravem mestu.

Jaz nisem nikoli napisala, da je bilo jabolko spora to, da je Buči poscal njeno travo, ampak odnos te ženske do naju, ki se je odzvala z močnim kričanjem. Res je vpila na naju, kot da bi jo dajali iz kože.  Shocked

Lynn, hvala, ker me razumeš  Smiley verjetno smo tudi mi malo večja tarča napada zaradi tega, ker imamo dva psa. Sem šla enkrat izmed mnogič na sprehod z obema naenkrat, in je soseda začela: " A sedaj imate pa kar dva psa  Fuj, fuj, fuj..., jaz že ne bi imela dva." Pa sem ji odgovorila :" A ju vi hranite, ali kaj ?" Pa mi je odgovorila (potrto) :" Ne..." Pa sem se samo obrnila stran, in šla lepo naprej na sprehod.  Tongue (pa ta ne hodi v cerkev)

čaja, škoda, da se je tako končalo. Upajmo, da je našel nov dom.  Kiss

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1296 : ponedeljek, 15.11.2010 : 19:26:14 »

Aja, ta teden dobim fotoaparat nazaj iz garancije. Ker ga niso mogli popraviti, dobim novejši primerek Canon-a S5  Cheesy Cheesy bom še ujela natečaj.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1297 : torek, 16.11.2010 : 00:44:15 »

Joj, pa kaj je z vami in cerkvijo - kot da ima to kaj veze s tem, kako se ljudje obnašajo... dvojna merila so vedno bila in vedno bodo. Pri vseh, ne glede na to, kako so opredeljeni Wink
Sicer pa - jaz sem tudi enkrat nabasala na take ˝sosede˝, ki pa so celo branili sosedov grm Lips Sealed in ker nisem bila tiho (imela sem pa kakih 18 let) so mi celo ˝grozili˝, da me bodo prebutali in to eni upokojenci - bedaki Roll Eyes predaja

Ja, saj sploh nima veze s cerkvijo, ponavadi so najbolj tečni tisti ljudje ki že tako ali tako ne marajo psov in imajo potem še veliko prostega časa da cele dneve visijo pri oknih in opazujejo sosede, ter imajo toliko dela s tem da se čudijo enim 'norcem' ki imajo kar tri pse, očitno res niso pri pravi in potem so sigurno oni krivi če se njim živa meja suši, ne recimo kakšna bolezen ki prizadene rastline, drevesa ipd. ampak psi...

Meni tudi ogromno ljudi reče ko greva včasih s fantom ven, pa on pelje Sacha, jaz pa ostala dva, "ja a zdaj imate pa že tri pse?" Shocked Jaz pa sam odgovorim "ja zdaj imamo tri, čez kako leto ali dve bomo imeli pa štiri" Tongue Evil pa sam debelo pogledajo Huh in gredo naprej... Pač, eni ljudje imamo zares radi pse in Poppy sigurno ni moj zadnji pes, ha-ha... Wink Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1298 : torek, 16.11.2010 : 00:53:18 »

Kar se tiče tečnob, danes sem imela priložnost videt gospo, ki je visoko na lestvici  Evil

Čakam na semaforju za pešce na zelo prometni cesti, popoldne po službi. Poleg mene dve dekleti, mogoče študentki, s krasnim prinašalcem na povodcu. Na nasprotni strani mama z vozičkom za dvojčka, zraven pa ne veliko starejša deklica kolovrati na kolesu, ki ga ravno ne obvlada. Prižge se zelena, vsi gremo čez, lepo po zebri, pes lepo hodi ob nogi. Tamala na biciklu gleda v psa in se zabije v voziček, mati pa na glas "Ja seveda ne moreš vozit, ko morajo iti s psi ravno tam, kjer se kolesa vozijo"  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Imelo me je, da grem za njo in ji razložim, da dejansko njena hči krši CPP, ker bi mogla sestopit s kolesa, ko gre čez zebro  Evil
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1299 : torek, 16.11.2010 : 01:03:54 »

Ja, jaz se tudi kar malo'bojim' takih zaščitniških mamic, predvsem pri Sachi ki je bolj plah in nikoli ne vem kako bo odreagiral tudi do otrok (če se čuti ogroženega namreč lahko ugrizne), pa včasih kak mali otrok rine v njega on se pa umika in eni starši enostavno ne razumejo da v plahega psa ni dobro riniti, potem če bi bilo pa kaj narobe bi bila pa seveda jaz kriva...

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1300 : torek, 16.11.2010 : 01:06:15 »

Ma tale punčka na kolesu je bila vsaj 2 metra stran od psa. Samo gledala ga je z zanimanjem in zato jo je odneslo v voziček, dete nič ni bilo krivo. Pa pes tudi ne. Le gospa so bili malce iberšpan >:Dt
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1301 : torek, 16.11.2010 : 09:49:21 »

He, tudi jaz imam vse zakramente, še poročena sem cerkveno Tongue Tongue in mi sam nauk v nekaterih delih sploh ni napačen, vendar v cerkev iz določenih razlogov več ne hodim (eden izmed njih je tudi licemerje in hinavščina nekaterih tam, pa fanatičnost ipd.) ampak me pa to, da se vedno napiše - hodi v cerkev, pa je vseeno ˝pra**c prav zmoti. Nikjer noben ne napiše, da deluje v dobrodelnih akcijah, ali pa karkoli drugega, pa je vseeno pljuval čez mene in psa, vedno samo ta cerkev Roll Eyes

Da ne bo pomote, vse to, kar ste opisale (tečne stare babe, pa overprotecting mlade mamice, pa dedki s predolgim jezikom) moti tudi mene in tudi naletim na to večkrat, pač odreagiram, kot se mi zljubi. Enkrat sikam nazaj, drugič jih dam ne ignore, kakor očitno luna sije name Evil Cool Je pa tega sedaj, ko imam Missy, ki je majhna manj, kot prej ko smo imeli večje samce.
Pa še nekaj - pri velikem samcu se bolj očitno vidi, kdaj kaj zalije in to ljudi bolj zbode butnglavc. No saj, pri psicah pa zamenjujejo lulanje in kakanje Huh Huh

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1302 : torek, 16.11.2010 : 15:20:58 »

Eh, cerkev gor, cerkev dol...sploh nisem tako mislila, kot je napisano, oz. razumljeno. Baba je pač tečna in histerična.  Tongue

Imam pa novega digitalca doma  Cheesy Cheesy in sicer: Canon Power Shot SX20 IS  Kiss ga sporobam še danes  Cool
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1303 : torek, 16.11.2010 : 15:36:07 »

Jeeeeej, spet bodo nove fotke lepotcev  Cheesy Cheesy ... za stare tečne babe se pa ne zmenit, samo fouš so ti, ker imaš iskrene prijatelje  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1304 : torek, 16.11.2010 : 16:52:48 »

 Smiley ja, spet bodo  Smiley ja, mogoče so mi pa res samo fouš  Wink  Evil
Logiran
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines