mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 11:13:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 114139 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #495 : sreda, 07.03.2007 : 12:57:08 »

Smiley Nekje sem zasledila, da si iz Maribora, ko ste se dogovarjali za srečanje v Mariboru.
Aha. Sem mislila, da se to lahko kje posebej pogleda, brez kakšnih paketov.
Koliko je zdaj star tvoj Rut? A morda obiskujeta kako pasjo šolo?
Če se ti ljubi, lahko se pogovarjava o Rutu v temi pri yorkijih, da ne bova tu smetile teme.  Wink

Bosta vidva s Tačko šla v kakšno šolo? Mi smo namreč bili bolj lene sorte in nismo šli, pa nam je sedaj malo žal.

Lp, Tjaša
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #496 : sreda, 07.03.2007 : 13:23:16 »

A misliš, da bi naju kregali, ker se tukaj pogovarjava? Saj moj je pekinezer, zato menda ne bo težav. Ja midva s Tačkotom sva šla pogledat v malo šolo za pse, a sva nekako z vaditeljico prišle do spoznanja, da mi bo svetovala, jaz pa bom doma sama delala z njim, ker je bilo premalo prijav za malo šolo. Moram rečt, da je zelo poslušen in že pozna komande sedi, pridi sem in prinesi. Tako da vidim, da je kr fino ga učit, seveda ob veliko pohvale, božanja in priboljškov  Wink
A misliš, da je prepozno, da bi šolala Ruta?
Ti povej, kje si bova pisali, pa tam nadaljujeva! Če misliš, da bi tukaj bil problem!
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #497 : sreda, 07.03.2007 : 15:08:29 »

Ti povej, kje si bova pisali, pa tam nadaljujeva! Če misliš, da bi tukaj bil problem!
Mislila sem, da se o pekinezerjih komot lahko pogovarjava tukaj, o Rutu pa v temi o yorkijih. Drugače pa ni panike.  Wink

A misliš, da je prepozno, da bi šolala Ruta?
Mislim, da ni nikoli prepozno šolati psa, je pa res, da je vedno težje.

Lp
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #498 : sreda, 07.03.2007 : 17:24:54 »

To pa se strinjam ja. Pri Tačkotu je bilo čisto spontano, da sem mu vrgla njegovo igračko, pa mi jo prinese nazaj, pa sem mislila ha ha kakšno naključje, pa probam še enkrat pa še drugič in tretjič in vedno prinese nazaj. Zdaj pa že čaka, da mu rečeš prinesi Tačko prinesi. Najbolj pa je ta igra všeč mojemu sinčku, tako da se kr igrata in je obema v veliko zadovoljstvo.  Smiley
Logiran
Geja
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #499 : sreda, 14.03.2007 : 17:42:30 »

joj se opravicujem ker nisem takoj odpisala...res nisem mela cajta pa še računalnik smo dali očistit...:S ja ...sm iz črnomlja..stara pa 16...ampak res...vaš tačko je tako luuuuškan joj pa še taka mala kepica je...oba sta simpatična...tačko in žan:D
pozdravček
Logiran
Geja
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #500 : sreda, 14.03.2007 : 17:54:49 »

sploh pa tista slikica ko "bere" knjigo  Tongue jooj je cotkan sm se skor stopila...
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #501 : četrtek, 15.03.2007 : 14:05:58 »

 Cheesy Vsak dan je naš Tačko večja kepica, ki je tudi vse bolj navihana in razigrana. Kondicije ima še in še, najbolj je vesel, ko gremo na vikend, kjer lahko prosto teka okrog, saj je vse zagrajeno. Zdaj se trudimo, da bi ga naučili, če ga pokličeš, da pride, ampak to se zgodi zaenkrat še samo če mu rečeš Tačko na pridi sem, ker ve, da se nekaj skriva v moji roki. Najraje papca pasjo čokolado  Grin
LP vsem
Logiran
Geja
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #502 : četrtek, 15.03.2007 : 15:05:27 »

joj kumi čakam da tut jst dobim pikinezerčka ... najsrečnejši človek na svetu boom:D! že od malega sem čisto nora na pse skoz se težila doma da ga hočem ampak so rekli da ne, ker imamo že muca...no zdaj mi je pa hvala bogu uspelo prepričat... sploh pa moja mami ko sm ji pokazala sliko od tačka je tut ona rekla da hoče takega...tak da tačko HVALA TI!!! Cheesy
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #503 : četrtek, 15.03.2007 : 15:51:44 »

Res je luštkan tale vaš Tačko Cheesy Kiss. Odpoklica se bo pa že še naučil Wink.

Geja kaj nimaš doma že čivave? Kdaj pa dobiš svojega pekinezerčka?

lp
Logiran
Geja
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #504 : četrtek, 15.03.2007 : 20:07:33 »

joo če bi vedla bi rekla...neki smo že klical enga gospoda pa je reku da bodo šli konc maja lahko od mame... upam da čim prej
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #505 : petek, 16.03.2007 : 11:43:48 »

Hvala leni na komplimentu, sem Tačka malo počohala pa mu je ful pasalo  Smiley
Tudi tvoja Tai-Či je prava lepotička  Kiss

Kdaj je bila Tai-Či čista? A ste imeli zanjo kako posodico z peskom za lulanje če je recimo bila kdaj sama? Ker mi imamo namreč nastavljeno posodo z peskom, pa ne vem, če mu naj to odstranim, da ga navadim, da bo vse opravljal veni, ko gremo na sprehod? Pa tudi pesek se mu prime na dlako in ga imamo po celem stanovanju...  Grin No saj "herlika" počistim za njim sam vseeno me zanima, kaj drugi mislite o tem?

LP
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #506 : petek, 16.03.2007 : 14:24:01 »

Pri navajanju na sobno čistočo smo imeli pri Tai-Či velike probleme in je to trajalo kar nekaj mesecev. Nekaj časa je imela nastavljen časopisni papir, pa se mi je potem brezveze jo zdelo navajati, da bi potrebo opravljala na časopis, hkrati pa še učiti da se to opravlja zunaj. Tako da smo jo potem vsakič, ko je svoje opravila zunaj na veliko pohvalili, pa očitno zanjo to ni bilo dovolj Roll Eyes. No, po nekaj mesecih nam je le uspelo in sedaj se ve kje se lula in kaka.
Če je Tačko že navajen na posodo s peskom, mu je pomoje ni treba odstraniti dokler ne bo popolnoma čist. Saj, če to uporablja samo kadar je sam doma, mislim da ste na že na dobri poti Wink.
lp
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #507 : petek, 16.03.2007 : 15:30:43 »

 Cheesy Juhu, kako je to fajn slišat, če ti nekdo izkušeni pove, da smo na dobri poti. Res je, da opravlja to, ko nas ni doma, pa včasih gre tudi ko smo doma notri lulat, venda vedno ko gremo ven to naredi tudi zunaj. No vseeno upam, da bomo se čimprej odvadili od peska in bomo opravljali vse zunaj. Hvala leni, vsak nasvet izpod prstov bolj izkušenih prav pride!  Smiley
Logiran
Geja
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #508 : četrtek, 22.03.2007 : 14:08:21 »

no abomo še kej pisal? tuke je tko kt da bi naša tema izumrla:) no dejmo še kaj...aha mene nekj zanim! a je pekinezerje treba kej oblačit? upam da boste kej kmal odgovorili:D
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #509 : petek, 23.03.2007 : 10:06:55 »

 Smiley Pozdravljena Geja
To sem tudi jaz ko sem Tačkota dobila spraševala. A na koncu nisem kupila plaščka za Tačkota, ker ful uživa v snegu, to smo zdaj ugotovili, prej je bil še premajhen. Moram rečt, da ga nič ni treslo več in da se je sam metal po snegu in se valjal  Cheesy
In kdaj boš ti ponosna lastnica pekinezerčka? Kje ga boš nabavila?
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines