mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 05:56:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 112782 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #480 : sobota, 17.02.2007 : 13:23:45 »

Ljubitelji pekinezerjev, a lahko kako pomagate? Poznate koga, ki mu je vseeno, da njegov pekinezer ne bo imel rodovnika, bo pa vseeno izgledal približno tako kot pravi predstavnik svoje pasme.
Logiran
kroki
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #481 : sobota, 17.02.2007 : 22:48:17 »

drobtinica a mogoče veš, kako dolgo je že v Zonzaniju? In če se njegovi lastniki niso javili?

Je čist tak kot moj pekinezer in me ma, da bi v ponedeljek v Zonzani poklicala.
Logiran
sindey
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1


« Odgovor #482 : ponedeljek, 19.02.2007 : 14:36:51 »

pekinezerka sindey

zdravo.
Moje ime je sindey sem razvajena pekinezerka zlato rjave bave na ta svet sem "prilajala" 30.6.2006 v domači "bolnišnici" brežice pri moji prvi lastnici.
in zdaj vam bom prišepnila mojo zgodbico:
Kot sem že napisala sem razvajena psička,to pa zato ker mi moja nova lastnica nudi najboljše pogoje za moje razvajeno življenje, no pa preidimo k moji zgodbi,ki ni kot nekatere žalostna:moja prva lastnica v brežicah je doma "gojila" naše vrste ,velikokrat je tudi zmagala na kakšnem tekmovanju z svojimi prelepimi psi,doma ima tudi se druge domače živali.če pa se malo oddaljimo od živali pa ima še "diskoteko ko pa bi lahko pomislili da z vsemi temi obveznistimi ni imela časa zame pa bi se zmotili.Nekega preljubega dne pa je za mene, moje brate in sestre oddala oglas za prodajo. Sprva sem bila zelo žalostna saj sem vedela kaj me čaka,ker sem že videla kako so odpeljali mojo sestrico.Nato je poklicala mojo prvo latnico moja "bodoča lastnica" to je bila punca z imenom nensi ki je sedaj dopolnila 13 let.Klicala je in klicala in se vse bolj zamnimala zame,ko je nekega dne 100% potrdila da bom njena.Zmenili sta se da pome pridejo v soboto ob 15. uri.No sedaj pa bom malo preskocila se tiste preostale dni mojega življenja pri moji prvi lastnici in povedala kako se je zgodba nadeljevala ko so pome prišli iz velenja.Tisti dan smo se dobili pred tušem v brežicah. Ko je moja tedanja lastnica odprla pretljažnik so vsi onemeli. Sprva sem se jaz in lastnica zbali da jim ne bom vseč vendar sem se zmotila takoj  sem jim prirasla k srcu nato pa smo odšli v neko restavracijo in se pomenili glede mene kaj rada jem itd. Na koncu sem se pa le še poslovila od moje lastnice in odšla v roke sedanjim.Vso pot do velenja sem bila prestrašena in bilo mi je slabo ko pa smo končno le prispeli pa smo odšli v stanovanje.Kakšno urco sem bila prestrašena nato pa ko sem zavohala salamo pa sem se razvedrila.In tako sem tam bila se kaksno uro ko sem pa izvedela da grem sele pravzaprav zdaj domov.No ko sem prispela sem videla moje novo stanovanje vse polno igrač je bilo,v kotu pri postelji pa me je čakala lepa košarica z roza odejico tisti trenutek sem se zavedela da se zacenja moje kraljevsko življenje.Nato pa mi je k srcu prirasla moja nova lastnica.Od nje je kar izžarevala ljubezen do mene...................No sedaj pa s mojo nensi vsak dan preživljama kot da je zadnji skratka uživama!
                           



                                                                                                                     
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #483 : ponedeljek, 19.02.2007 : 20:42:06 »

Pozdravljena Sindey! Kot vidim s tvojo psičko res uživata. Bi nam lahko privoščila kakšno slikco lepotičke? Wink

drobtinica a mogoče veš, kako dolgo je že v Zonzaniju? In če se njegovi lastniki niso javili?

Je čist tak kot moj pekinezer in me ma, da bi v ponedeljek v Zonzani poklicala.


Če sem prav razumela Kroki, se vam je izgubil pekinezer Huh?

lp
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #484 : sreda, 21.02.2007 : 13:50:06 »

pekinezerka sindey

Pozdravljena!
Tudi sama sem pred mesecem dni kupila pekinezerja v Brežicah. Moj je rojen 02.12.2006. Če imaš kakšno slikico nam jo res privošči.

Slikica mojega: http://www.moj-album.com/uredi/tacko/6612687/
Logiran
Geja
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #485 : nedelja, 04.03.2007 : 18:00:01 »

HEJ!! no zdej vam bom pa jst opisala kako sem se zaljubila v to pasmo:
nekega dne smo se z prijateljicami odločile da tak lep sončen dan nesmemo prebiti pred TV in posodo mastnega čipsa. zbrale smo se in šle rolat po našem majhnem mestecu. prirolale smo pred šolo in se vsedle na klopco. čvekale mo in debatirale kot vedno. takrat sem bila trdno odločena da HOČEM čivavo.vedno sem mojim prjateljicam blebetala o te pasmi, kako bom dala ime moji zverinici in podobno...vglavnem o te pasmi sem že doktorirala:D ko smo takole blebetale o teh rečeh je mimo prišla starejša gospa ki se mi na 1. pogled ni zdela zanimiva. čeprav se takrat nisem zavedala je prav ta gospa kriva da sedaj jaz norim za to pasmo. ko je prišla bližje ni bila sama...ob sebi je na povodcu peljala 2 ljubki rjavi kepici.takoj ko sem ju zagledala sem vstala in milorečeno priderajala do gospe. spraševala sem jo kako jim je ime katera pasam je kolk sta stara kolk stane mldaič in bla in bla...kmalu za mano so prišle moje kolegice in občudovale psička. vsedla sem se na betonsko ograjo i začela božati psička in crkljati. k sreči si je gospa vzela čas in nam ju predstavila. ime jimam je bilo tejo in luc. bila sta tako ljubka in razigrana. oči so se mi zaustavile na "tamanjšemu" lucu.prijela sem g in si ga dala v naročje. biu je tako majhen. lizal me je po roki in obrazu se vreteu po meni in se stiskau. gospa se je smejala in govorila:všeč si mu. bila je res ljubezen na PRVI pogled. komaj sem se poslovila od njih. gospa mi je dala njen naslov in številko in mi rekla da če imam še željo do teh psov jo lahko obišem in daj namesto nje peljem na sprehod. takoj sem bila za.  cel dan sem razmišlajala o teh prikupnih psičkih. zvečer ko sem pršla domov sem takoj vse povedala staršem. vsedla sem se za računalnik in takoj odhitela na to spletno stran ter poiskala rubriko PEKINEZER. vse od 1.-33. strani sem prebrale vse zgodbe vse značilnosti. milorečeno sem se zaljubila v to pasmo. pozanimala sem se in o  njih vem vse. tako kot nekoč za čivavo. moje kolegice pa imajo novo breme-PEKINEZERJI!!

no sedaj vas pa LEPO LEPO LEPO prosim da mi napišete čim več...zanima me res čisto vse o tej pasmi...bila bi pa zelo vesela če bi dodali kakšno psarno ali vzreditelje pekinezerčkov. pa še nekaj...a bi lahko dodali čim več slikic od teh zverinic...bila bi zelo vesela fotografij!

   LP, iz Črnomlja!
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #486 : ponedeljek, 05.03.2007 : 11:56:13 »

 :)Pozdravljena Geja!
Sama sem tudi pred kratkim postala ponosna lastnica pekinezerja - Tačko mu je ime, star je 3 mesece in moram povedat, da imam prav posebne in edinstvene izkušnje s to pasmo. Menim, da se vsak psiček po svoje razlikuje. Res je, da je ta pasma zelo svojeglava-trmasta in da je potrebno veliko truda, da ga česa naučiš, a jaz nimam takih izkušenj. Naš malček je bil po 2 tednih čist, je zelo prijazen in zelo navezan na našega malega sinčka Žana, ki je star 4,5 let. Sta največja prijatelja in nikoli se še ni napadalno obnašal do njega ali do drugih psov. Res je, da je šele mladiček a vseeno moram povedat, da je zelo ubogljiv, sliši že na komande sedi in prinesi. Zelo je razcartan in vesel je vsakega, ki pride v hišo. Tudi šolati se da tole pasmo, samo pač moraš biti vztrajen in dosleden.
Slike našega Tačkota si lahko ogledaš tukaj: http://www.moj-album.com/uredi/tacko/6612687/

Od kod pa si, če ni skrivnost? Jaz sem iz Maribora

Lep pozdrav!

Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #487 : ponedeljek, 05.03.2007 : 11:57:16 »

Joj kake sprašujem, saj pa si napisala, da si iz Črnomlja - sorry Smiley
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #488 : ponedeljek, 05.03.2007 : 12:26:10 »

Prav simpatičen je vaš Tačko.  Wink

Lp, Tjaša
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #489 : ponedeljek, 05.03.2007 : 15:16:09 »

 Smiley Hvala!
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #490 : ponedeljek, 05.03.2007 : 15:49:10 »

 Smiley tjasav vidim, da si iz Maribora, jaz tudi
Kje se da videt slikico tvojega psička?
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #491 : ponedeljek, 05.03.2007 : 17:39:26 »

Pri yorkijih!  Wink

Lp, Tjaša
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #492 : torek, 06.03.2007 : 11:04:23 »

 :)vau pravi lepotanček je tvoj Rut! Lepe fotkice!
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #493 : torek, 06.03.2007 : 20:31:05 »

Smiley tjasav vidim, da si iz Maribora, jaz tudi
Pravzaprav sem iz okolice Maribora. (Kje se to lahko vidi? )

:)vau pravi lepotanček je tvoj Rut! Lepe fotkice!

Lepotanček , ja...to pa prvič slišim.  Grin Grin Ziher bo vesel kakšnega novega naziva.

Lp, Tjaša
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #494 : sreda, 07.03.2007 : 10:23:43 »

 Smiley Nekje sem zasledila, da si iz Maribora, ko ste se dogovarjali za srečanje v Mariboru.
Naš Tačko ima vse možne nazive.  Cheesy
Koliko je zdaj star tvoj Rut? A morda obiskujeta kako pasjo šolo?
LP Branka
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines