mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 29.06.2024 : 02:22:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 112855 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #435 : nedelja, 31.12.2006 : 22:42:51 »

Vsem ljubiteljem in lastnikom teh ljubkih kužkov želim srečno in uspešno novo leto.
to želim tudi vašim pekinezerčkom.
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #436 : torek, 02.01.2007 : 17:21:49 »

tudi jaz želim vsem SREČNO NOVO LETO!
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #437 : torek, 02.01.2007 : 17:28:55 »

Kako pa je Kiti preživela poke??
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #438 : torek, 02.01.2007 : 17:37:13 »

Kiti je poke preživela zelo presenetljivo dobro. sploh se jih ni nič bla. ko se je pred hišo igrala tudi opazila ni da poka tudi lajala ni, ko pa sva šli na sprehod se je pa malo bala ko je pokal, tako da ni bilo problemov. Smiley

Je pa tudi dobila darilo za novo leto pri moji sestri  Cheesy
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #439 : torek, 02.01.2007 : 17:52:46 »

no pa še nekaj novih slikic  Wink

http://www.moj-album.com/uredi/kiti/6277062/
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #440 : torek, 02.01.2007 : 18:25:45 »

Res lepotička.
Sem zelo vesela,da se ima tako lepo.
Logiran
falotka
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #441 : petek, 12.01.2007 : 14:02:04 »

zdravo!
js razmišljam o nakupu, da bi kupla tegale...
ker se na pekinezerčke kljub vsemu prebranemu ne spoznam najbolje (glede na izgled) me zanima če mi lahko kdo pove če je tole čisti pekinezerček al je kak mešanček?
zdej je star že dva mesceca in ga nameravam kupit...

prosim pa za mnenje:)

slika:  http://www.moj-album.com/uredi/falotka/6378403/

hvala in lepo se mejte s svojimi cukrčki Cheesy Wink
Logiran
falotka
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #442 : petek, 12.01.2007 : 14:03:04 »

upsa... ne vem če sm dala pravo povezavo..no tule je malček..na sliki je seveda mlajši:)

http://www.moj-album.com/album/6378403/

Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #443 : petek, 12.01.2007 : 14:24:36 »

Koliko pa je star? Po slikici sodeč se mi zdi zelo velik. Predvidevam, da gre za nerovniškega psička.
Če si želiš pravega pekinezerja ti svetujem nakup mladička pri preverjenem vzreditelju pekinezerjev, ki se ukvarja z rodovniško vzrejo, tako boš najbolj sigurna kaj boš dobila. Pri nerodovniški vzreji namreč nikjer nimaš potrdila, da so bili psičkovi predniki res pravi pekinezerji. Še enkrat premisli kaj si zares želiš. Napisala si da se na pekinezerje ne spoznaš najbolje, zato ti svetujem, da poišči kakšnega vzreditelja in se pri njem pozanimaj glede pasme. Mogoče boš na koncu celo ugotovila, da pekinezer ni prava pasma zate.
Če te še kaj zanima pa le vprašaj Wink.

lp
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #444 : petek, 12.01.2007 : 14:47:35 »

falotka, tudi jaz nimam rodovniškega pekinezerja oz je malo mešanka kar se vidi po njenem gobču. napisala si de se na pasmo ne spoznaš najbolje, tudi jaz nisem veliko vedela prav o tej pasmi, vedela sm da so malo bolj trmasti... Če ti je psiček všeč  in če imaš pogoje in si ga res želiš imeti 14 in več let si ga kupi. vsaka pasma in pes ima nekaj svojega-drugačnega, po večini so pa psi taki kakršne jih naredijo lastniki. no tako je moje mnenje. če te pa še kaj več zanima o njihovih karakterjih in navadah pa le vprašaj tako kot je napisala leni, ampak kljub temu pa bo lahko tvoj psiček čisto drugačen po obnašanju.  Wink
Logiran
*NiKiCa*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #445 : petek, 12.01.2007 : 14:48:58 »

leni kako pa je tvoja tai-či preživela poke, ki so bili slišati za novo leto?  Smiley
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #446 : petek, 12.01.2007 : 16:56:49 »

Tai-Či poke čisto ignorira in se ne da motiti Cool.

Falotka sem v drugi temi prebrala, da si se zanimala tudi za posvojitev kužka iz Horjula in za čivavo. Tako, da zdaj pa le premisli kaj bi rada imela, gotovo je odločitev težka, samo brez informacij o določeni pasmi bo še težje. Premisli kaj od psička pričakuješ in kaj mu ti lahko nudiš. Ne odločaj samo po zunanjosti pasme. Seveda lahko obiščeš tudi zavetišče, saj se tudi tam mogoče najde kakšen kuža, ki ti bo všeč. Nikakor pa ne kopuj iz danes na jutri! Tako nekako je zgledalo pri meni in sem ugotovila, da bi bilo veliko bolje malo počakati.

lp



 
Logiran
falotka
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #447 : petek, 12.01.2007 : 21:17:57 »

ja, želim si čivavo vendar si je zarad njihove cene ne morem privoščit, ker študiram izredno.
želim si pa majhenga psička ki bi ga lahko mela v stanovanju.po zavetiščih sem se že pozanimala in poleg janija (ki ga polona noče oddat) nikjer nisem našla manjših psov ampak le večje.
o vsaki pasmi pa nekaj preberm ko izvem zanjo. čeprav pa še največ zaenkrat vem o labradorcih (ki ga imamo doma), o čivavah (ker si jo že dlje želim in še vedno sprašujem zanje in berem o njih), o srninih pinčih (jker sem si ga kakšna tri leta nazaj zelo želela-željo sem imela potem kakšno leto), sedaj pa so me nadvdušili tut pekinezerčki.
o njih sem do zdej prebrala da so lahko trmasti, te glavne značilnosti višina-oblika glave itd, u bistvu je pa res vse odvisno od vzgoje...
se pa hitro razvadijo tko kot vsak majhen pes.lajež,napadanje psov,izsiljevanje ko ješ,grizljanje igračk in rok...sem pa imela že od malega vedno psa ker smo ljubitelji živali,tako da nisem brez prakse..
pa tut če je mešanček mali...a ni srčkan?Smiley

edino kar o pekinezerjih še nisem zasledila je odpadanje dlake in striženje...a mu dlaka fejst odpada?mislim tko če ga češeš enkrat tedensko al ga moraš vsak dan?
hvala,
lp
urška
Logiran
falotka
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #448 : petek, 12.01.2007 : 21:18:42 »

aja nikica kolko si pa dala ti za svojga pesija če lahko vprašam?
tega črnega na slikci bi mi prodal za 35000...a je to velik?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #449 : petek, 12.01.2007 : 21:20:31 »

Nikica ga je dobila brezplačno.
Zakaj pa že piše nekaj strani nazaj.
Njena psička ni imela lepe preteklosti...
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines